• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига сезона 2020/2021

Започео Косјерац, Мај 25, 2020, 16:03 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Stanis

Zna li neko od koga je krenulo čuveno come to red star bro? Je l od Dilejnija?

Jenkins

Marko035

Ne znam gde je nestala tema FMP, ne mogu je naci, pa zato ovde jer su ga neki pominjali kao zelju. Ogben Ulubaj je danas pokazao zasto nikad nece moci da igra za ozbiljniji klub. Unakazio je FMP i glavni je razlog zasto oni nisu dobili Buducnost u Podgorici.

Cajka

@Celtic  Da li smo, iako nismo, Zašto nismo pojurili Dzonija Ivanovića  za poziciju bekap pleja?Po mom skromnom mišljenju on ima kvaliteta za nas.

Србија

Он је под уговором, а Будућност свог вероватно најбољег играча неће препустити нама тек тако.

vulence

Цитат: Marko035  Окт 25, 2020, 18:56 поподнеNe znam gde je nestala tema FMP, ne mogu je naci, pa zato ovde jer su ga neki pominjali kao zelju. Ogben Ulubaj je danas pokazao zasto nikad nece moci da igra za ozbiljniji klub. Unakazio je FMP i glavni je razlog zasto oni nisu dobili Buducnost u Podgorici.

Pa, nije. Ulubaj ih je vratio u mec, a unakazio ih je Sava Lesic + ocajni potezi Nenadica u kljucnim momentima.

Celtic

Цитат: Србија  Окт 25, 2020, 19:13 поподнеОн је под уговором, а Будућност свог вероватно најбољег играча неће препустити нама тек тако.

Tako je. Ne znam otkud uopšte ideja da možemo da dovedemo glavnog igrača direktnog konkurenta. Pri tome sam uveren da niti je njemu želja da igra kod nas niti bi ga Miško ikada to savetovao.

MilosChe

Цитат: Marko035  Окт 25, 2020, 18:56 поподнеNe znam gde je nestala tema FMP, ne mogu je naci, pa zato ovde jer su ga neki pominjali kao zelju. Ogben Ulubaj je danas pokazao zasto nikad nece moci da igra za ozbiljniji klub. Unakazio je FMP i glavni je razlog zasto oni nisu dobili Buducnost u Podgorici.

Izvinjavam se za oftopik, šta se desilo sa temom FMP?

Ultra13

Цитат: Celtic  Окт 25, 2020, 20:33 поподнеTako je. Ne znam otkud uopšte ideja da možemo da dovedemo glavnog igrača direktnog konkurenta. Pri tome sam uveren da niti je njemu želja da igra kod nas niti bi ga Miško ikada to savetovao.

Pa da mu istekne ugovor i mu ponudimo neku cifru kojom bi bio zadovoljan naravno da bi prešao kod nas da igra EL.

Celtic

Цитат: Ultra13  јуче у 18:34Pa da mu istekne ugovor i mu ponudimo neku cifru kojom bi bio zadovoljan naravno da bi prešao kod nas da igra EL.

Pitanje da li će njemu sada u zenitu karijere u finansijski jakoj Budućnosti uopšte isteći ugovor. Pri tome je vrlo upitno da li mi možemo da ga platimo više od njih i da li bi to bilo isplativo. Ipak je on njima važniji kao domaći igrač.

SKJ

Nikola Ivanovic bi nam odlicno legao, ja mislim da to i nije nerealna prica.

Ako sam dobro pohvatao, on je u maju ove godine produzio ugovor na godinu dana sa futurom, sto znaci da mu na kraju sezone istice ugovor.

Veliko je pitanje kako ce dalje ici finansiranje Buducnosti, imajuci u vidu da se do sada finansirala "donacijama" partijskih tajkuna odlazece vlasti. Ja im predvidjam krizu vec do kraja ove sezone, cim nova vlast preuzme dizgine i zavrne slavine dosadasnjim finansijerima..

Inace, ne znam koliko su mu dali za ovaj jednogodisnji ugovor, ali mislim da je prije toga imao oko 250 hiljada godisnje.

северна страна

Не знам колико вам је познато, али Хол има уговор и за следећу сезону, као и Волден. 

А ви сад причате о потенцијалном плеју за следећу сезону....

Cajka

Цитат: северна страна  јуче у 22:49Не знам колико вам је познато, али Хол има уговор и за следећу сезону, као и Волден.

Da, oni imaju ugovor ali mesto Ročestija će biti prazno. Mislim da je Ivanović prava zamena za njega. Momak igra sa petljom i kad god se odlučuje tekma ne krije se od lopte. To je mentalitet koji traži Crvena zvezda, s tim što mu to naravno nije jedini kvalitet.

mexico

Zrela je ova tema za promenu u sezona 2021/22 :post-987-13091696018556:

MohikanacDzek

Цитат: северна страна  јуче у 22:49Не знам колико вам је познато, али Хол има уговор и за следећу сезону, као и Волден.

Pa pitanje da li ce Rocesti i za mesec ipo ostati u kakvom je fizickom stanju i kako izgleda trenutno...

Svaka cast na prvom mandatu, svaka cast i na fer dogovoru od dva meseca dok se ne iskristalise situacija preko bare ali cisto igracki ovo u kakvom je covek stanju ne lici ni na sta...

Roc je na zalasku karijere i verovatno je Kina ili Japan za njega idealna opcija gde ne mora puno da se cima a sut ce imati svakako dok je ziv...

Ova ekipa uz pogodjenog pleja preko bare bi stvarno mogla bas daleko...

Naravno ako postoje finansijski preduslovi za tako nesto i ako se budu poklopile kockice...

Ako ne morace Roc na traku za trcanje pa sta nam Bog da...

Ultra13

Цитат: Celtic  јуче у 20:14Pitanje da li će njemu sada u zenitu karijere u finansijski jakoj Budućnosti uopšte isteći ugovor. Pri tome je vrlo upitno da li mi možemo da ga platimo više od njih i da li bi to bilo isplativo. Ipak je on njima važniji kao domaći igrač.

Koliko misliš da ima u kkb? Ja znam koliko ima i mislim da to možemo da ispratimo.

MohikanacDzek

Pa napisi da i mi ostali znamo... Nije nas igrac pa da mora da se krije...

I mene zanima koliko konkurentni timovi placaju glavne igrace...