• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Хокејашки клуб

Започео северна страна, Дец 26, 2019, 13:45 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Шапчанин

Контра мраку, контра сили!

северна страна

Бели Вук

Бели Вук

Чаво

Slabo pratim hokej, ali sam tek sada video da naš nekadašnji igrač Mirko Đumić igra za Jesenice.
Juče je zabio oba gola u derbiju protiv Olimpije ( 2:1 ).

https://www.rtvslo.si/sport/hokej/jesenicani-z-dvema-zadetkoma-dumica-dobili-prvi-derbi-v-novi-sezoni/535936

Бели Вук

Бели Вук

Бели Вук

Бели Вук

Ma da bre

Бели Вук

GRR

@Бели Вук Sta se dogadja sa hokejom u zemlji uopste? Ne znam ni gde ima nesto relevantno da se procita o tome. Svake godine u nazad su velike oscilacije, sto u Zvezdi, sto u ostalim klubovima, sto u savezu...

Бели Вук

Цитат: GRR  Нов 12, 2020, 20:24 поподне@Бели Вук Sta se dogadja sa hokejom u zemlji uopste? Ne znam ni gde ima nesto relevantno da se procita o tome. Svake godine u nazad su velike oscilacije, sto u Zvezdi, sto u ostalim klubovima, sto u savezu...

Našu ligu bi trebalo da odigraju Zveda , Red team (drugi tim zvezde), Vojvodina i jedan tim iz Bugarske. IHl teško da će da se odigra zbog situacije sa koronom, eventualno da se odigraju kao onaj balon fazon ko u košarci, svi  mečevi u Sloveniji. Inače situacija je jako loša i ljudi završavaju karijere, a mladi prestaju da se bave. Sad da se pojavi kao nekad priča za 5-6 klubaova (kao što je bilo kad su bili (Spartak, Vitez, Beostar i partizan), nema dovoljno profesionalnih hokejaša u Srbija da to ispune

GRR

Partizan ne postoji u toj prici? Znam da je njih ranije cipsi gurao i da su tad i licili na nesto, dok je sretovic igrao za njih, itd.. tad sam aktivno pratio sve skoro. Spartak ugasen skroz? Novi Sad je bio solidan, dok je igrao sin prvog coveka Metals Banke. Ne znam ni odakle Zvezdi novac da jos aktivno igra.

Fantastican sport, a u takvom losem stanju. Nama jako lezi zbog mentaliteta i fizickih predispozicija, a opet..

Бели Вук

Нов 13, 2020, 14:33 поподне #34 Last Edit: Нов 14, 2020, 04:36 пре подне by Бели Вук
Цитат: GRR  Нов 13, 2020, 07:35 пре поднеPartizan ne postoji u toj prici? Znam da je njih ranije cipsi gurao i da su tad i licili na nesto, dok je sretovic igrao za njih, itd.. tad sam aktivno pratio sve skoro. Spartak ugasen skroz? Novi Sad je bio solidan, dok je igrao sin prvog coveka Metals Banke. Ne znam ni odakle Zvezdi novac da jos aktivno igra.

Fantastican sport, a u takvom losem stanju. Nama jako lezi zbog mentaliteta i fizickih predispozicija, a opet..

Nemaju prvi tim, samo mlađe kategorije dok ne nađu nekog sponzora za prvi tim.

Zvezda se bukvalno snalazi pred svaku sezonu. Sad će biti još teže kad je Đaković otišao

Goran137

Prema Sofascore sajtu pobeda od 6:0 protiv Vojvodine,sve smo blize novoj tituli prvaka drzave...

Бели Вук

Бели Вук

Borha OOOOOOO

Јан 04, 2021, 12:19 поподне #38 Last Edit: Јан 04, 2021, 12:23 поподне by Borha OOOOOOO
Uzrast U10 je u nedelju igrao mečeve sa vršnjacima iz Partizana.

Crvena Zvezda je ostvarila pobedu 28:12, a Red Team 17:0

Igralo se na pola terena (4 igrača + golman), sa promenama na 2 minuta od 16:00-17:45. Pošto su bile samo po dve postave u obe ekipe i dalje mi nije jasno kako su deca preživela :)

Velike pohvale za trenere U10 generacije, posebno za Borisa i Šilju koji su preležali korona virus.
Цитат: zoran novak  Дец 22, 2019, 20:52 поподнеNista licno,samo zelim najbolje za svoj tim.

Бели Вук