• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Фудбал - млађе категорије

Започео северна страна, Дец 26, 2019, 23:58 поподне

« претходна тема - следећа тема »

NekiOlos91

Filip Stevanović je bio povređen, ok ališta je sa Račićem? imao je dobru sezonu. I onaj Lazar Samardžić, jel će igrati uopšte za nas? Njih trojica su talentovanii.

Zemunac

Pa mi smo bili i prvaci Sveta pa nam je A reprezentacija u kanalu. Tako da nam se isto hvata što se budućnosti tiče sve dok ne dodje neko kome je više stalo do uspeha reprezentacije nego li do ličnog interesa, a do toga će da dodje malo teže jer svako ko to poželi, bude udaljen daleko od iste, a ako se zainati da stvarno hoće, bude satanizovan od strane foteljaša u savezu. Umro nam je reprezentativni fudbal onog trenutka kada je klupu napustio pokojni Radomir Antić, a sve se to, nažalost, odrazilo i na klince.
Gde obraz nešto znači, Zvezdini su navijači

Vlada 89

Precrtana generacija 98

Na spisku se nalaze:

Golmani: Đorđe Petrović (Čukarički), Aleksandar Popović (Partizan), Aleksa Milojević (OFK Bačka);

Defanzivci: Svetozar Marković (Olimpijakos), Damjan Daničić (Dinamo Zgareb), Strahinja Eraković (Crvena zvezda), Nemanja Mićević (Mladost Lučani), Dimitrije Kamenović (Čukarički), Zlatan Šehović (Makabi Netanja), Danilo Mitrović (Linc);

Vezisti: Mirko Topić (Vojvodina), Filip Stevanović (Partizan), Njegoš Petrović (Crvena zvezda), Ivan Ilić (Verona), Željko Gavrić (Crvena zvezda), Veljko Nikolić (Crvena zvezda), Jovan Lukić (Čukarički), Denis Stojković (Partizan), Ivan Milosavljević (Voždovac), Viktor Lukić (Radnik);

Napadači: Filip Stuparević (Votford), Slobodan Tedić (Cvole), Milutin Vidosavljević (Čukarički), Mihajlo Nešković (Inđija) i Radivoj Bosić (Olimpija).
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

DjavoSimeunovic

Može nama da igra ko hoće,kad je neznalica selektor.
"Pogledajte kako igra Nikola Zigic"
"Kakva trojka Marka Gudurica"

Rax032

Iako nije neka bitna utakmica, čini mi se da će sutra protiv Poljaka igrati naš trojac, Velja Nikolić, Željko Gavrić po desnoj strani i Eraković kao desni bek. Po markerima koje su nosili na treningu tako mi izgleda.

miki96

Цитат: Rax032  Окт 08, 2020, 20:21 поподнеIako nije neka bitna utakmica, čini mi se da će sutra protiv Poljaka igrati naš trojac, Velja Nikolić, Željko Gavrić po desnoj strani i Eraković kao desni bek. Po markerima koje su nosili na treningu tako mi izgleda.

Tačno je tako. Plus igra i Njegoš.
Velja pogodio za 1:0

Sasha

Red hart

Sasha

Iskreno gledao sam samo početak utakmice i Nikolić je delovao solidno

NekiOlos91

Rax032

Kasnim malo sa odgovorom. Eraković na desnom beku je bio korektan, imao je malo problema u nekim momentima na polju taktike, vidi se da nije navikao da "stoji" na desnom beku, plus je imao Gavru na njegovoj strani kome defanziva nije jača strana da mu pripomogne. Par puta je i podletao pri skoku na duge lopte, ali kasnije se konsolidovao i izgledao dobro.
Velja strelac, bio je dobar generalno, ponekad malo preterivao u poigravanju, ali i pokazivao veliki talenat koji poseduje.
Gavra je bio korektan, konstantno opasan po Poljake, ali može on to i bolje. Mislim da je pred kraj on pogodio jednu stativu.
Njegoša sam nekako najmanje mogao da ispratim, nije mi bila neka pozicija gde sam sedeo, rekao bih da je odigrao klasika njegovu partiju, ali nije imao neke velike greške.

Ovako bih izdvojio Ivana Ilića koji je ostavio baš pozitivan utisak na mene kao momak, kulturan, fin i oba puta kad su igrali smo onako neobavezno proćaskali.
I Petrović golman je neko koga bih potencijalno voleo da vidim u dresu Zvezde nekad, izgleda kao zver i ovo što sam do sada video brani prilično dobro.

Косјерац

Belgrano

Cajka

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/srpski-sinovi-na-putu-kuci-od-lajpcigovog-samardzica-preko-ajaksovog-kapitena-do-sinova-dzodica-i-bajcetica/374669
Lepo je videti da se FSS aktivirao oko nase dece rodjene van Srbije. Grkinic radi ozbiljan posao.
Takodje lepo je videti da su ta deca koja su odrasla napolju, svesni svog indetiteta i da uprkos pritiscima i ponudama tamosnjih zemalja ipak se odlucuju za nasu zemlju.
Zivece ovaj narod!
Zadovoljstvo je prisutno :D

Косјерац

Млада репрезентација Србије добила је противнике у квалификацијама за Европско првенство 2023. године у Грузији и  Румунији.

Димитрије

Добили смо Турску у пријатељској утакмици са 1:0, стрелац Светозар Марковић.

СРБИЈА: Гордић (од 64. Милојевић), Тетек (од 90. Ђурасовић), Честић, Ђерлек (од 46. Л. Поповић), Гаврић (од 64. Босић), Марковић, Каменовић (од 90. Митровић), Шеховић (од 64. Даничић), Милосављевић (од 64. Зукић), Стевановић (од 46. Јовић), Тедић

DjavoSimeunovic

Tek sad vidim da je smenjen Ilija Hoklica.
Ali iz kog naftalina su izvukli Zvonka Zivkovica?
Nas bivši igrač igrač Radovan Krivokapic preuzeo kadetsku reprezentaciju.
Dok je Dejan Brankovic novi selektor U19.
"Pogledajte kako igra Nikola Zigic"
"Kakva trojka Marka Gudurica"