• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Квалификације за XXXII Олимпијске игре у Токију

Започео северна страна, Дец 26, 2019, 23:59 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Ma da bre

Ноле годину дана старији, ал највише нам сад брига за ватерполо. Ови момци су већ за ову годину кнап били са сменом генерацје.

gromiko

I ja sve nešto mislim da nam ovo odlaganje nikako ne ide na ruku. No dobro, videćemo 2021, možda se pojavi neko ko nam sada uopšte nije na pameti...

gromiko

Топ

Naša olimpijka i osvajačica brojnih medalja Bobana Veličković preminula je nakon kraće bolesti u 31.godini.
Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

Ma da bre

Влада Јапана жели да се извуче из организације ОИ и по њима ове године их неће бити. Желе да Токио буде домаћин 2032.

stefcerak

Bice zanimljivo videti sta ce biti...

Postoji dosta ramisljanja da kao ovaj olimpijski ciklus i zvanicno propadne i da se ceka 2024.godina....

Morace to brzo da se odluci...
Svuda grmi okolo!

gromiko

Simbolično bi bilo fenomenalno da se održe igre kao pobeda protiv korone. Osim toga, 6 meseci posle idu Zimske OI gde Peking treba da bude domaćin. Mislim da Japanci ne bi izdržali to poniženje da oni ne mogu da organizuju igre a da onda u Kini se održe ZOI kao neki simbol pobede.
Svi sportovi se odigravaju, tako da očekujem da će Igara biti, verovatno bez publike ili sa manjim brojem gledalaca. Pre neki dan su se održale kvalifikacije u ženskom vaterpolu.
Malo toga ima u februaru, od marta kreću polako kvalifikacije i u ostalim sportovima.

gromiko

Naši vaterpolisti će u grupi na OI biti sa Kazahstanom, Hrvatskom, Crnom Gorom, Španijom i Austalijom. Četiri ekipe idu u četvrtfinale gde se ukrštaju sa grupom u kojoj su Italija, Mađarska, Grčka, USA, Japan i Južnoafrička republika.

Juče su Rusi imali peterac za odlazak na OI i izbacivanje Hrvata . Naravno promašili su. Velika šteta...