• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ИЗБОР ЗА ТИМ ДЕЦЕНИЈЕ ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Започео Шапчанин, Дец 28, 2019, 11:47 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Изаберите најбољу одбрану  последње деценије (4 гласа)

Павле Нинков
144 (51.1%)
Марко Петковић
7 (2.5%)
Жуле Стојковић
97 (34.4%)
Марко Гобељић
11 (3.9%)
Ли Ади
15 (5.3%)
Милан Вилотић
1 (0.4%)
Немања Максимовић
7 (2.5%)
Душко Тошић
140 (49.6%)
Урош Спајић
9 (3.2%)
Дамјан Ле Талек
214 (75.9%)
Вујадин Савић
62 (22%)
Милош Дегенек
194 (68.8%)
Немања Милуновић
1 (0.4%)
Никола Мијаиловић
8 (2.8%)
Никола Петковић
0 (0%)
Филип Младеновић
3 (1.1%)
Луис Ибањез
84 (29.8%)
Милан Родић
129 (45.7%)

Укупно гласова: 282

mr nono

3421

Борјан - Дегенек, Ле Талек, Тошић - Лазовић, Миливојевић, Грујић, Радоњић - Марин, Катаи - Боаћи

Тренер: Владан Милојевић

Фити

Борјан, Нинков, Ле Талек, Тошић, Родић, Миливојевић, Грујић, Лазовић, Марин, Катаи, Боаћи.

Тренер: Владан Милојевић
Пре смо болесни него нормални, нека неко други и сад све то процени, ми смо теби одани, цео живот мој си ти!

rajamaxa

Borjan

Stojkovic   Savic   Degenek    Rodic

Milivojevic

Ninkovic

Katai
Lazovic                  Radonjic
              Jovic

Trener: Milojevic

Novi_Sad

Jedna kritika za administraciju u vezi glasanja, na listi su trebali bar da se nadju jos i Savo Pavicevic (2 puta se nalazio u sampionskom timu, ima 2 titule sa nama) i Dejan Kelhar (1 titula). Jos bih dodao i Nikolu Mikica (1 kup). Prema prvoj dvojici velika nepravda.

Ma da bre

Печника су људи стављали у одбрану, ту би и могао да се избори за место у 11. На средини не може. А био је једне године фудбалер године у избору РСБ-а па сигурно заслужује.

Sami Czv

Borjan
Stojkovic, Le Talek, Degenek, Rodic
Grujic, Milivojevic
Lazovic, Marin, Katai
Boaci

Druga postava:

Rajkovic
Ninkov, Pavicevic, Savic, Ibanjez
Donald, Krsticic
Pecnik, Kanga, Radonjic
Mrdja

Trener: Milojevic

cvele

Milan Borjan
Dusko Tosic - Le Talek - Milos Degenek
      Luka Milivojevic
                  Nenad Krsticic
Ognjen Koroman            Darko Lazovic
          Milos Ninkovic(Marin)
      Dragan Mrdja - Abiola Dauda

Trener: Slaviša Stojanović

Ovaj tim bi ovogodisnju grupu ls prosao sa drugog mesta :)
3-5-2 jer Zvezda nije videla krstenog beka u ovoj deceniji, samo po neki u pokusaju.

gromiko

Za Borjana , Ninkova, Rodića i Degeneka je bilo vrlo lagano kliknuti. Degenek i ne igra sad kao prošle godine kada nam je svima prirstao za srce . Da ga nije bilo ne bi bilo ni LŠ. O levom beku i golmanu ne vredi ni trošiti reči.
Očekivao sam da će Žule imati više glasova od Ninkova i drago mi je da nije tako jer je ipak Nikov bio ubedljivo najbolji igrač kluba u tom momentu. A stvarno je retko da se svi slože da ti je desni bek najbolji igrač.

Za četvrtog u odbrani sam se odlučio za Tošića . I pretpostavio sam da će Le Talek imati više glasova jer je u srećnije vreme igrao ali Duško je na kraju izvanredan bio i po mom mišljenju na svom vrhuncu u Zvezdi bio je bolji igrač od Le Taleka. Čak sam se i za Adija razmišljao ali ako se dobro sećam na kraju je on mrsio muda tako da Duško dobija moj glas.

Селектор

Цитат: Ma da bre  Јан 05, 2020, 21:58 поподнеПечника су људи стављали у одбрану, ту би и могао да се избори за место у 11. На средини не може. А био је једне године фудбалер године у избору РСБ-а па сигурно заслужује.

Jeste, sve se slazem izuzev toga da je covek odbrana. Pecnik je bio najbolji igrac generacije koja je vratila titulu, ne samo po mom nego po glasovima navijaca sa RSB.

Lepo podsecanje
Ја, када ме гледаш, поносно стојим - ја сам звездаш!

Жаре

Борјан, Нинков, Дегенек,Тошић, Родић, Миливојевић, Грујић, Лазовић, Марин, Катаи, Боаћи.

Резерве:Рајковић,Ле талек,Жуле,Вујадин,Печник,Ибањез,Доналд,Радоња,Мики,Канга,Хуго..

Шеф:Милојевић

Језовук

Мислим да је време да се пређе на гласање за везни ред.

Не верујем да ће се нешто променити и да ће остати одбрана у саставу   Нинков - Ле Талек - Дегенек - Тошић.

Marava23

Шмеле

Hajde ljudi, ovo stoji u mestu mesecima već bez razloga, dajte sredinu...