• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Евролига, 21. коло: Барселона - Црвена звезда 86:82

Започео Шапчанин, Јан 20, 2020, 21:06 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Najbolji protiv Barselone:

Lorenco
108 (53.7%)
Dženkins
15 (7.5%)
Beron
2 (1%)
Panter
11 (5.5%)
Dobrić
1 (0.5%)
Simanić
3 (1.5%)
Gist
33 (16.4%)
Kuzmić
3 (1.5%)
Štimac
24 (11.9%)
Jovanović
1 (0.5%)

Укупно гласова: 201

neverforgetbari

Nasmeja me ovo "eternal injured".

Šta bude bude. Nema nikakvog moranja. Nadam se da ćemo odigrati muški.

Petkovic Miroslav

Srecno. Mozda se ponovi Real Madrid. Ovakva si neka ocekivanjs i tad bila

Sektor

Hirurski precizno Kari objasnjava ...

Пешић редовно прати дешавања на Малом Калемегдану где је био у два наврата, а сада је и његов стручни штаб бавио црвено-белима. На питање какви су закључци, каже:

- Црвена звезда је сада боља у односу на наш први меч, иако је и тада била доста добра. Чврста и са доста енергије. Тешко смо то добили. После ових последњих пораза код куће, утисак је да се Звезда доста боље сналази у гостима. Игра боље и побеђује. Добили су Жалгирис, Зенит, Асвел и Милано. То су терени где ни најбољи не побеђују лако. Очигледно да екипи смета тај неки притисак у Београду, а не знам ко га намеће и да ли је реалан. Али се види кроз резултат.

Да би се остварио велики резултат, мораш да побеђујеш код куће. Црвена звезда има већ четири победе у гостима, што је показатељ да може да се носи са свима. Али то мора код куће да потврди. Тамо где је Црвена звезда била најјачи, сада је почела да пада. Сви причају како је тешко играти у Београду, али мислим да више није као што је некада било. Поготово у Пиониру. Не знам шта је узрок томе, али знам да Црвена звезда мора да држи домаћи терен.

marakana11

Офф-

Пешић је објаснио шта нам је потребно ако хоћемо наду да се врати домаћи терен. Колко год волим Арену, очигледно је да то више не вуче на тај укус као у гротлу Пионира... такође и како је сада расподељен простор близу паркета у Арени, а то је боље речено, нестало за ватрене навијаче.

Слажем се са једним уписом (заборављам од стране кога) у прошлих пар недеља да ми као навијачи морамо да будемо на ивици задатка и да напуниомо Арену и да направимо нову будућност нашег клуба и реномеа... али, једна ствар је жеља, друга је реалност у овом тренутку, а то је да ове године, иако је солидно попуњено, изгубио се тај осећај.

Колко год да је тешко, ја би наредне утакмице играо у Пиониру, да се врати онај стари осећај где и играчи се осећају као да смо им шести играч, зато што у овом тренутку добијам утисак да домаћи терен је солидан, али није на нивоу претходних сезона.

Са једне стране разумем КК, мора да се искасира Евролига, мали су буџети и гледамо за напредак, али са спортске стране некако сматрам да би пали бар 1-2 тимова од којих смо баш изгубили тесне утакмице у Пиониру.

Поновљам, није да мрачим, само како видим ситуацију, и разумем зашто клуб игра у Арени... али некако остаје да је Пионир... Пионир. И тако ће увек бити. Модерне арене попут БГ Арене су кул, али не мају душу.

Он-

Што се тиче утакмице, биће зезнуто. Никад их нисмо победили у гостима, и биће још теже без Лазића, Давидовца и Јагодић-Куриџе. Надам се да одиграмо мушки, и да Лорензо може да их озбиљно изненади. Било би лепо видети бар неког напредка у унутрашњој игри, али бићи тешко зато што Пешић нам зна све мане, и да се не лажемо, они имају озбиљан играчки кадар који је састављен да победи Евролигу. Али, ми смо лудаци... не ће ме уопште изненадити ако победимо ово. Једину ствар где хоћу да видим напредак је унутрашња игра... Кузмић и Штимац морају да почну да хватају ритам, и то највише мислим због месеци који долазе.

Шут је шут, понекад ће ићи, понекад неће, али ми морамо да почнемо да градимо игру испод коша на сваки начин да имамо наду у плејофу АБА Лиге. Велика је штета повреда Јагодић-Куриџе, доста нам је донео у тој хемији... и он и Давидовац су нам кључ ако хоћемо нешто више. Стратос ће само томе додати, али чврстина је кључ.
Од малена, урезано у срце.
Увек уз тебе. Кроз најбоље. Кроз најгоре.
Да ли то била трећа лига или прва,
На целом свету, само је једна Црвена Звезда.

Бели Вук

Ako može neki link prenosa u inbox, ostado i ja ovih dana bez Sport kluba

Uvekuzzvezdu

Цитат: Бели Вук  Јан 23, 2020, 19:30 поподнеAko može neki link prenosa u inbox, ostado i ja ovih dana bez Sport kluba
Ako imaš Facebook nađi stranicu "Zvezdastvo" najavili su da strimuju...

Zvezdaš DSP

Da mi je nekad pogledati našu tekmu mirno...jednostavno, čim se približi meč unervozim se...godine prolaze i prolaze, to se ne menja.
ДС...Д. Савић...Д.Стојковић... Д.Савићевић...Д.Станковић...Делије Север

011BG

Vlajkoman

Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

ЦЗВ

Velika steta na kraju, bili smo bas, bas blizu, ali nista ne mogu da zamerim. Fantasticna borba, junacki do kraja. Ovo zelim da gledam celu sezonu, a pobede ce doci. Moramo da udjemo u formu, kako pred derbi, tako i pred pocetak ozbiljnog rasporeda.

Odlicna igra, prezadovoljan sam i idemo dalje!

Inace, ono kucanje Lorenza... Pokrio bih se usima narednih mesec dana. NEREALNO. Jebeni majstor, moramo iskorititi cinjenicu da igra kod nas i da uzivamo dok to traje.

DelijaBn

Изасланик

Браво цигани! храбро и пожртвовано. Ово је мени победа, никако пораз, то се тражи. Лоренцо играчина, штета што ћемо га тешко задржати.
Браво Звездо!
На своју веру,на своју земљу поносан сам ја
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...!

Samo ti

Bravo momci, dobra utakmica, jebiga Barsa je to.. ima jos mesta za napredak ali izgledali smo veceras jako dobro.. Do samog kraja neizvesno i to kod njih kuci, ja zadovoljan. Raduje dobra igra pre svega, sa skracenim rosterom i povredama..
ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ!

ДЕЛИЈЕ

Samo da se kompletiramo i da uđemo u optimalnu formu.Bravo za igru večeras.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

ognja

NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

samo ti 91

Steta, nemam sta zameriti momcima!Idemo dalje

Sudije nek nam se napuse znaju vec cega:)

I ako moze neko postaviti ono ZAKUCAVANJE LORENCA, hvala
Овамо Цигани Заузмите Место!

Veternik

Ovaj poslednji pogled Pesica pokazuje kakvu smo utakmicu odigrali. Bravo momci!
Одлично, само, кад је Звезда - нека буде црвена.

Vatrogasac

Bravo momci!Za mene je večeras osećaj kao da ste pobedili!
Svaka čast za partiju

aleksandarasr

Svaka cast momci! Sakotu vise ne vredi komentarisati...Ovaj tim da ima ozbiljnog trenera, gazio bi sve redom...

Александар95