• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

АБА лига, 17. коло: Игокеа - Црвена звезда 79:94

Започео Косјерац, Јан 25, 2020, 10:51 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Najbolji u Laktašima:

Lorenco
59 (36.2%)
Dženkins
4 (2.5%)
Beron
3 (1.8%)
Panter
2 (1.2%)
Dobrić
0 (0%)
Davidovac
3 (1.8%)
Perperoglu
1 (0.6%)
Simanić
3 (1.8%)
Kuzmić
1 (0.6%)
Gist
76 (46.6%)
Štimac
0 (0%)
Odžo
11 (6.7%)

Укупно гласова: 163

Косјерац

Игокеа - Црвена звезда

Понедељак, 27. јануар, 17:00, Хала "Лакташи"

Serbsta

Вријеме је било да једном гледам Звезду уживо на свој рођендан!

Карте су 20 КМ и могу се само купити у кафићу у склопу дворане и у другој дворани гдје тренирају. Нема пордаје у БЛ.

Идемо да згазимо Игопартизане!

Vlajkoman

Nadam se polako vraćanju povređenih igrača i konačno minutima za Stratosa.

Lepa provera pred Efes, očekujem lepu košarku i našu sigurnu pobedu preko 10 razlike.
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

sindje

Sektor

Шапчанин

miki96

Oprezno, nezgodno gostovanje pred seriju mnogo važnih utakmica na domaćem parketu (Efes - Partizan - Panata)...
Još ranije je rečeno da su Laktaši i Bar "mine", a pogotovo se to sada može reći kad su Igosi u ozbiljnoj formi:

13. kolo
Igokea - Mornar 98:91
(Grin 27p, 9as, Von 22p, Gagić 17p)

14. kolo
Cedevita Olimpija - Igokea 78:85
(Lešić 27p, 8sk, Grin 15p, 11as, Ilić 13p, 6sk)

15. kolo
Igokea- FMP 91:82
(Lešić 21p, 7sk, Von 18p, Ilić 14p, 9sk)

16. kolo
Zadar - Igokea 81:88
(Gagić 23p, Ilić 21p, 8sk, Grin 10p, 5as, 5sk)

Vatrogasac

ognja

Mi ako prezivimo Igokeu-Partizan-Mornar, sigurno smo bar treci. To treba da bude motiv.

Malo je off, ali ovde Mornar ima solidne sanse u odnosu na Cedevitu koja je u padu.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Petkovic Miroslav

Цитат: miki96  Јан 26, 2020, 13:44 поподнеOprezno, nezgodno gostovanje pred seriju mnogo važnih utakmica na domaćem parketu (Efes - Partizan - Panata)...
Još ranije je rečeno da su Laktaši i Bar "mine", a pogotovo se to sada može reći kad su Igosi u ozbiljnoj formi:

13. kolo
Igokea - Mornar 98:91
(Grin 27p, 9as, Von 22p, Gagić 17p)

14. kolo
Cedevita Olimpija - Igokea 78:85
(Lešić 27p, 8sk, Grin 15p, 11as, Ilić 13p, 6sk)

15. kolo
Igokea- FMP 91:82
(Lešić 21p, 7sk, Von 18p, Ilić 14p, 9sk)

16. kolo
Zadar - Igokea 81:88
(Gagić 23p, Ilić 21p, 8sk, Grin 10p, 5as, 5sk)
Dobro igraju Lesic i Gagic tamo. Pogotovo nas dobri veliki borac Sava.

Mali zeka

borca

Polufinale na 2 dobijene, a igraju se u razmaku od otprilike nedelju dana.

северна страна

Цитат: Vatrogasac  Јан 26, 2020, 15:56 поподнеDa li se vraća bar neko u sastav od odsutnih
Враћа се Давидовац, а у саставу ће бити и Стратос. 

Ван 12 остају Лазић, МЈК и Филип. А Јовановић је упитан, вероватно уместо њега Оцо.

Gavrilo Princip

Očekujem
Lorenzo, Jenkins
Baron, Punter
Dobrić, Davidovac, Perperoglu
Gist, Simanić
Kuzmić, Štimac, Ojo

ognja

Цитат: северна страна  Јан 27, 2020, 00:46 пре поднеВраћа се Давидовац, а у саставу ће бити и Стратос.

Ван 12 остају Лазић, МЈК и Филип. А Јовановић је упитан, вероватно уместо њега Оцо.

Ako se Oju trazi drugi angazman, onda nema nikakve potrebe, bar po meni, da on bude umesto Jovanovica u 12 iako je bolji igrac, jer kao treci centar ionako nije projektovan za vecu minutazu. A Jovanovic ce ipak biti potreban u domacoj ligi.

Vatrogasac

Ocigledno da Jovanovic ima neki problem cim pise da je "upitan"

Inace nije mi jasno zasto samo vodali Stratosa ako znamo da nece igrati.Sakota rece da je u Barselonu isao samo da bi odradio zagrevanje pred utakmicu sto je totalno bez veze.

Kod nas se svako iskakanje nekog igraca iz sastava maksimalno oduzi.

aleksandarasr

Цитат: Vatrogasac  Јан 27, 2020, 09:08 пре поднеOcigledno da Jovanovic ima neki problem cim pise da je "upitan"

Inace nije mi jasno zasto samo vodali Stratosa ako znamo da nece igrati.Sakota rece da je u Barselonu isao samo da bi odradio zagrevanje pred utakmicu sto je totalno bez veze.

Valjda ce Stratos dobiti koji minut...U suprotnom, zar nije bolje da se covek postedi puta i da trenira u Beogradu...

ognja

Цитат: Vatrogasac  Јан 27, 2020, 09:08 пре поднеOcigledno da Jovanovic ima neki problem cim pise da je "upitan"

Nema vece istine. Kao na porodiljsko da idu. Mislim, osecaj mi je takav. Kod nas povreda od dve nedelje traje dva meseca.

Ne znam, mozda je to i zbog godina igraca, ali mi konstantno imamo rekonvalescente. Bas frustrirajuca sezona.

aleksandarasr

Цитат: ognja  Јан 27, 2020, 10:37 пре поднеNema vece istine. Kao na porodiljsko da idu. Mislim, osecaj mi je takav. Kod nas povreda od dve nedelje traje dva meseca.

Ne znam, mozda je to i zbog godina igraca, ali mi konstantno imamo rekonvalescente. Bas frustrirajuca sezona.

Bilo je i ranije...Kad se setim samo Dangube...Kad god je receno da se vraca za dve nedelje, bila su dva meseca, ako ne i vise...Ali ovo sa Stratosom mi nije bas najjasnije...Trebalo je coveka postedeti puta u Barselonu ako se znalo da nece dobiti ni minuta...Vec veceras ga ocekujem sa nekih par minuta...

mr nono

Мислим да је у питању то да одгради и неки тимски тренинг. Улоге су се промениле, требаће сада и њему времена да се прилагоди на неке ствари у игри. За то су му у овом тренутку потребни и тренинзи. Могао је да остане у Београду, али то је аутоматски 1 тренинг мање, а у оваквом ритму утакмица свака ситница значи.