• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

АБА лига, 17. коло: Игокеа - Црвена звезда 79:94

Започео Косјерац, Јан 25, 2020, 10:51 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Najbolji u Laktašima:

Lorenco
59 (36.2%)
Dženkins
4 (2.5%)
Beron
3 (1.8%)
Panter
2 (1.2%)
Dobrić
0 (0%)
Davidovac
3 (1.8%)
Perperoglu
1 (0.6%)
Simanić
3 (1.8%)
Kuzmić
1 (0.6%)
Gist
76 (46.6%)
Štimac
0 (0%)
Odžo
11 (6.7%)

Укупно гласова: 163

ognja

Цитат: aleksandarasr  Јан 27, 2020, 10:49 пре поднеBilo je i ranije...Kad se setim samo Dangube...Kad god je receno da se vraca za dve nedelje, bila su dva meseca, ako ne i vise...Ali ovo sa Stratosom mi nije bas najjasnije...Trebalo je coveka postedeti puta u Barselonu ako se znalo da nece dobiti ni minuta...Vec veceras ga ocekujem sa nekih par minuta...

Dangubic je bio apsolutni rekorder. Medjutim, cini mi se da je bio zadovoljan sto ga nismo terali da igra ako nije spreman, pa je odbio Milogorce na konto toga. Tako je isla prica.

Inace igra odlicno u Spaniji, malo je offtopic, ali on bi mogao da se kontaktira opet :)
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

ДЕЛИЈЕ

Za Stratosa se odmah reklo da će sredinom januara krenuti da trenira,pa ga je zakačio virus što je uslovilo da ne može da krene na vreme sa treninzima.Očekujem da večeras dobije par minuta da odigra.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Celtic

Цитат: Vatrogasac  Јан 27, 2020, 09:08 пре поднеOcigledno da Jovanovic ima neki problem cim pise da je "upitan"

Inace nije mi jasno zasto samo vodali Stratosa ako znamo da nece igrati.Sakota rece da je u Barselonu isao samo da bi odradio zagrevanje pred utakmicu sto je totalno bez veze.

Kod nas se svako iskakanje nekog igraca iz sastava maksimalno oduzi.

Malo je i neozbiljno da ne skineš 12 igrača a imaš ih zdrave.

Celtic

Цитат: ognja  Јан 27, 2020, 09:02 пре поднеAko se Oju trazi drugi angazman, onda nema nikakve potrebe, bar po meni, da on bude umesto Jovanovica u 12 iako je bolji igrac, jer kao treci centar ionako nije projektovan za vecu minutazu. A Jovanovic ce ipak biti potreban u domacoj ligi.

Sa Ojom je specifična situacija. Bilo je ponuda, neke smo odbili mi a neke on. Tako da on jeste u sastavu ali će se očigledno skidati samo kad je neophodan.

ognja

Цитат: Celtic  Јан 27, 2020, 12:50 поподнеSa Ojom je specifična situacija. Bilo je ponuda, neke smo odbili mi a neke on. Tako da on jeste u sastavu ali će se očigledno skidati samo kad je neophodan.

Jasno mi je, naravno. Ali sto je on pre Jovanovica, ako mu se vec trazi klub? Nelogicno mi je. Jel i Jovanovic povredjen?

Celtic

Цитат: ognja  Јан 27, 2020, 13:02 поподнеJasno mi je, naravno. Ali sto je on pre Jovanovica, ako mu se vec trazi klub? Nelogicno mi je. Jel i Jovanovic povredjen?

Ne znam kako će biti ubuduće ali u prethodnom periodu je bilo očigledno da Jovanović ima prednost. Da li je to bilo zato što može da pokrije i četvorku, to ćemo verovatno saznati sad kad se vrate povređeni igrači koji takođe pokrivaju tu poziciju.
Inače, Ojo je mislim znatno upotrebljiviji kao petica od Jovanovića. Pogotovo u ABA ligi gde zna da bude i dominantan.

Vlajkoman

Цитат: ognja  Јан 27, 2020, 12:02 поподнеDangubic je bio apsolutni rekorder. Medjutim, cini mi se da je bio zadovoljan sto ga nismo terali da igra ako nije spreman, pa je odbio Milogorce na konto toga. Tako je isla prica.

Inace igra odlicno u Spaniji, malo je offtopic, ali on bi mogao da se kontaktira opet :)

Jesi to za Dangubu nešto načuo ili je samo tvoja želja da se vrati?
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

ognja

Цитат: Vlajkoman  Јан 27, 2020, 13:53 поподнеJesi to za Dangubu nešto načuo ili je samo tvoja želja da se vrati?

Zelja. Gledao sam spansku ligu sad za vikend. Decko jako koristan igrac postao. Nije trosadzija, odbranu pegla odlicno, a sut je znacajno popravio. Atleta kakav je, to vec ne moram da komentarisem, poznato je.

Ja sam se nadao da cemo imati dobru zamenu za njega u Lazarevicu, ali Stefan ne moze olimpijski bazen da pogodi. Dzaba sve, sut je osnova kosarke.

Vlajkoman

Valjda nije više tako staklen, inače se slažem da je veoma koristan igrač.
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

Petkovic Miroslav

Danguba je bio odlican u poslednjos sezoni, kidao je u napadu i pogadjao trojke. Steta sto se povredi.

Marko035

Kakva je madjija Lorenco, to je strasno...Sa koliko lakoce igra ovaj covek. Ako se potrudi malo, moze i tripl dabl da ima. :D

Новајлија

Игокеа је пресмешна екипа
Да иоле имамо озбиљнији приступ, ово би било право срамоћење домаћина

ljubisa rajkovic

Sudjenje humor level "mucke" i "alo alo"...kradu i to i ne kriju

Jenkins

Poceli smo rutinski da dobijamo u Aba ligi, to je bitno.
Sramno sudjenje, odnos u bacanjima 1:4.

Majorka

Hoće li neko od naših reagovati na ovaj lopovluk u Aba ligi? Makar kroz ironiju, uvijeno. Ovo večeras je užas, zajebana utakmica za naše zbog kriterijuma. Ove bi odvalili večeras sa 30 razlike da je suđenje bilo normalno. Svaka čast našim igračima na smirenosti. Na kraju rutinski smo ih odradili.

marcos

Шапчанин

Marko035

Utisak meca je da Lorenco igra kosarku kao da ima jedno 10 sezona u NBA ligi kao startni plej. Tolika lakoca...Strasno. Gistopulos se vraca polako. Bice on najbolji kad treba najvise. Stime penaldzija danas :D Pogodio je svako trece bacanje, ali njemu nista na ovom svetu ne moze da se zameri, da promasi narednih 100, aplaudirao bih mu. Ipak, pored svega, najveci utisak mi je sto se grcki Bog kosarke vratio na teren...Ljudi, jaci smo od svih. Jedino sta moze da nas zaustavi su sudije, nista vise.

Jar Jar

39 slobodnih bacanja za Igokeu. Ovako nešto nikada nisam video

Новајлија

Шакота .. памет у главу, кад буде требало срце на терену, то нећеш добити од Пантера Гиста и Зоа, већ од Борише Огија ДеДе и Чарлија ... свака част на победи али ова "американизација" Звезде ми се нимало не свиђа ... клупирање Борише опасно боде очи, слично и са Кузом