• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

АБА лига, 17. коло: Игокеа - Црвена звезда 79:94

Започео Косјерац, Јан 25, 2020, 10:51 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Najbolji u Laktašima:

Lorenco
59 (36.2%)
Dženkins
4 (2.5%)
Beron
3 (1.8%)
Panter
2 (1.2%)
Dobrić
0 (0%)
Davidovac
3 (1.8%)
Perperoglu
1 (0.6%)
Simanić
3 (1.8%)
Kuzmić
1 (0.6%)
Gist
76 (46.6%)
Štimac
0 (0%)
Odžo
11 (6.7%)

Укупно гласова: 163

Deda Stanoje

Lagana pobeda kao što smo i očekivali iskreno.Raduje puna rotacija,minuti Stratosa i Gist u predsezonskom modu.Čeka nas 2 jako bitne utakmice,gde ćemo ozbiljno napasti Turke i da vidimo gde smo.Nije dobro zbog unapred viđene velike potrošnje u petak pa derbi na odmorno groblje ali takav nam je tempo od oktobra,šta da se radi...

samardzija

Даје нам се до знања да ћемо морати бити бољи 30 разлике од противника у плеј офу да би побиједили 1 разлике.Бојим се да то не можемо спријечити,јер ово је очигледна завјера против Звезде,слично као оне сезоне под Алимпијевићем.Али то нас не смије спречити да пружамо подршку тиму и вјерујемо у победе.

Miki81

39 bacanja Igokee je za mene utisak utakmice.

Neću nikog da izdvojim za večeras. Igrali smo odičnu košarku i bravo za celu ekipu.

Teraj dalje
Sve ludaci... aaaaa   ZVEZDA!!!

Ujedinjenje ili smrt. Živela Srbija

СтелаРоса

Браво момци, изузетно квалитетна партија, да судијска говна нису крала било би 30 разлике. Не волим када људи напамет причају да је било лоше суђење јер је неко извео 40 слободних бацања, али с обзиром да сам гледао меч могу слободно да кажем да је ово била крађа, гомила поклоњених бацања за ништа. Ове сезоне смо на мети судија и у Аби и у ЕЛ, ја не знам шта је ово.
Цитат: Max  Јун 28, 2017, 12:56 поподне
Хистерисање у ситуацијама када треба хистерисати - чува клуб.

Хваљење када не треба хвалити - штети клубу.

Цитат: Бошко 996  Јун 27, 2017, 23:46 поподне
Зато нека пусте неког младог играча, то је једини, готово сигурни прилив новца у наш клуб, јер страни клубови их не доводе због онога што тренутно играју, већ због онога што могу у будућности показати.

Sektor

Цитат: СтелаРоса  Јан 27, 2020, 19:11 поподнеOве сезоне смо на мети судија и у Аби и у ЕЛ, ја не знам шта је ово.

Oslabele su pozicije kluba, valjda je to jasno ...

Nije slucajno Bokan izjavio ono " Bice vam vraceno sa mnogo strana "

aleksandarasr

Цитат: СтелаРоса  Јан 27, 2020, 19:11 поподнеБраво момци, изузетно квалитетна партија, да судијска говна нису крала било би 30 разлике. Не волим када људи напамет причају да је било лоше суђење јер је неко извео 40 слободних бацања, али с обзиром да сам гледао меч могу слободно да кажем да је ово била крађа, гомила поклоњених бацања за ништа. Ове сезоне смо на мети судија и у Аби и у ЕЛ, ја не знам шта је ово.

Oduvek je tako.. Pitaj Javora...

miki96

Šutirali smo 66% za dva - oni 45%,
šutirali smo 37% trojke - oni 28%,
imali smo 42 skoka - oni 24,
imali smo 21 asistenciju - oni 13...
a pobedili smo "samo" 15 razlike.

Izveli su 24 bacanja više... inferiorna ekipa izvela je toliko bacanja... Ko je ovde lud?
Ako sam dobro prebrojao, čak 7 puta su imali "2+1".

Setio sam se Morače 2018.
Odnos bacanja 28-11 u korist domaćina... Gordić i Ivanović beli medvedi, bacakaju se, svaki mrki pogled na njih se svira...

Da se vratim na utakmicu i na dobre stvari, kojih je bilo, ali su u senci suđenja.

Gist (17p, 7/8 iz igre, 5sk) i Braun (14p, 10as, 6sk) perfektni.
Raspoloženi Beron i Panter sa distance.
Energija Đenke i Ogija nenadmašiva.

ДЕЛИЈЕ

Bravo za sve naše navijače u hali koji su pokazali kako se daje PODRŠKA ekipi.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Косјерац

Цитат: Jar Jar  Јан 27, 2020, 18:53 поподне39 slobodnih bacanja za Igokeu. Ovako nešto nikada nisam video

Једноставно су нас људи спремили на оно што нас чека за 7 дана.

Uroš7

Ma sve na stranu ali utisak utakmice je epohalno otkrice Miljana Milicevica koje je gledaocima pored malih ekrana dobrano objasnio kada nam je svima otvorio oci sa informacijom da Panter nosi 00 a Kuzmic 0 , kakav bolid majko draga ...

Sektor

Цитат: Uroš7  Јан 27, 2020, 19:22 поподнеMa sve na stranu ali utisak utakmice je epohalno otkrice Miljana Milicevica koje je gledaocima pored malih ekrana dobrano objasnio kada nam je svima otvorio oci sa informacijom da Panter nosi 00 a Kuzmic 0 , kakav bolid majko draga ...

U glavi nije mogao da poslozi kako tri nule a samo dva igraca na terenu 😂

ДЕЛИЈЕ

Цитат: Uroš7  Јан 27, 2020, 19:22 поподнеMa sve na stranu ali utisak utakmice je epohalno otkrice Miljana Milicevica koje je gledaocima pored malih ekrana dobrano objasnio kada nam je svima otvorio oci sa informacijom da Panter nosi 00 a Kuzmic 0 , kakav bolid majko draga ...
I kad je lupio da je ovo Perperogluu prvi meč u sezoni.Transfer blama.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Vlajkoman

Bravo za ekipu, rutiniranje u Aba se nastavlja, od promena u igračkom kadru smo bez kiksa u Abi uz ubedljive i rutinske pobede!

Videti Stratosa ponovo na parketu, neprocenjivo! Lepo je videti i DeDu ponovo i lepo je odigrao odmah posle pauze 4p, 1 as, 4 sk bez il što raduje pred Efes!

Bili me je mnogo iznervirao na početku kada nije dodao Dobriću u kontri nego je sam išao dao kraja i promašio zicer! Srećom pa se izvadio posle sa 3 trojke ali ne sme takav sebičluk da se dešava!

Opet zabrinjava mala minutaža Kuzmića, dok Čarlija treba izgleda tući da bi šutnuo na koš, mislim da je prvi put šutnuo krajem 3/4!

Za Gista sam glasao kao igrača utakmice, sjajan je bio, igrao u meso, samo tako da nastavi!

Punter i Štimara standardno dobri, to se zove kad ti pojačanja kliknu i dobiješ instant kvalitet!

Lonzo se sprda u Abi i pored vidno opuštenog pristupa, toliko je bolji od rivala da je to smešno!

Ovi smradovi od sudija na platnom spisku makroa bokana koje koriste usluge njegovih "eminentnih" lokala su ispunile zadatak njihovih nalogadavaca u potpunosti!

Ovo je tačno bila krađa na nivou Pg od pre 2 godine, 39-15 sl bacanja šta reći!?

Mora klub da se pod hitno oglasi saopštenjem i izrazi zabrinutost zbog ovakvog suđenja, takođe poslati snimak i Đordiju da se vidi kako se sudi jednom evroligašu!

Baš zato što smo pobedili a ne izgubili mora se sada istrajati da se ukaže na zakulisne radnje jer ako se oglašavamo samo ako izgubimo onda neće imati smisla!
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

bm

Цитат: Косјерац  Јан 27, 2020, 19:16 поподнеЈедноставно су нас људи спремили на оно што нас чека за 7 дана.
upravo to!

Da se nadovežemo na reakciju FMP-a.

ljubisa rajkovic

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Јан 27, 2020, 19:24 поподнеI kad je lupio da je ovo Perperogluu prvi meč u sezoni.Transfer blama.

Da ne pominjem sto dva puta rekao "crno beli" umesto crveno beli...a opet mozda ja ne cujem dobro,ali je imao opasnih gafova veceras.Da je dete iz srednje skole radilo prenos odradilo bi bolje.

nick79

Цитат: Косјерац  Јан 27, 2020, 19:16 поподнеЈедноставно су нас људи спремили на оно што нас чека за 7 дана.

A zasto bismo to trpeli? Da li je Nebojsa Covic izjavio povod utakmice u PG da ako ne bude odigrana u novom terminu da ce aba prestati da postoji? I nista? Nema odluke. Pa kad smo vec poceli da siljimo ajde da ga siljimo do kraja. Krenu sa brutalnom kradjom, ok, povucemo ekipu pa neka se igraju lige bez nas. Ko im jebe mater svima u kompletu - i milogorcima i ovim nasim ustasama a bogami i ustasama iz lijepe njihove. Kad pocnes da jedes, onda uzmes kasiku da brze pojedes.

Vlajkoman

Vlajkoman

ant007

Dobro je. Krenula je rutina u ABA ligi u kontinuitetu.
Drago mi je da se Stratos vratio. Trebaće mu vremena da se vrati i u formu, ali lepo je znati da je tu.
Odlično dozirana minutaža, s obzirom šta nas čeka u narednom periodu.
Dosta igrača je dalo veliki doprinos današnjoj pobedi. Drago mi je što je Odžo danas bio dobar jer mislim da će nam trebati za Partizan, i dalje je enigma za njih.
Počinje polako da mi se diže samopouzdanje i vraća nada za ovaj period kad kreće borba za trofeje.
Sad nek je sa srećom protiv Efesa, kako god da bude, samo da se ne obrukamo, ali derbi se dobiti mora!

Делије Лепосавић

Лоренцо цело друго полувреме у игри скроз непотребно. Све остало рутински одрађено.