• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Куп Радивoја Кораћа 2020.

Започео Косјерац, Јан 29, 2020, 17:58 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Najbolji u porazu od Partizana:

Lorenco
41 (16.1%)
Dženkins
9 (3.5%)
Beron
8 (3.1%)
Panter
7 (2.8%)
Lazić
2 (0.8%)
Dobrić
20 (7.9%)
Davidovac
116 (45.7%)
Jagodić Kuridža
4 (1.6%)
Gist
20 (7.9%)
Štimac
17 (6.7%)
Odžo
10 (3.9%)

Укупно гласова: 254

Strale993

Petkovic Miroslav

Moze neko da nadje hajlajtste sa meca Fmp-a i Partizana? Kada je FMP kao ucesnik kls-a sa Covicem, Kaplanovicem,Cvorovicem dobila groblje.. A trener sa jedne strane Smradosevic, a od nase filijale Gurovic. :D

ДЕЛИЈЕ

Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Majorka

Biće zanimljivo videti danas da li će Šakota ponovo krenuti sa istom petrokom kao u prethodnom periodu. Previše bi bilo da i ovu utakmicu posle prve četvrtine završimo sa dvocifrenim minusom.

Vucko1985

Феб 15, 2020, 16:01 поподне #385 Last Edit: Феб 15, 2020, 23:42 поподне by Vucko1985
.

Alfa

Ima li novi plej pravo nastupa danas? Je li u ekipi?
Као што се у Бечу зарече,
Бранте Чакор и Мокру планину
Србијанске трупе док размину.
То су наша браћа најмилија
Ми смо Срби једна фамилија.
И по вјери и по народности
Зовемо се браћа од милости!

IlijaIka14

Цитат: Alfa  Феб 15, 2020, 16:06 поподнеIma li novi plej pravo nastupa danas? Je li u ekipi?

Čovek nije dosao u Beograd, kakav crni kup

Strale993

Vatrogasac

Petkovic Miroslav

Сале_СД

Где су НИШЛИЈЕ??? Ово је доказ да се бојкотује КК Црвена звезда, тачније управа на челу са Човићем. Када је РК Црвена звезда гостовао у Нишу пре пар дана против Железничара, и ако смо у тоталном расулу била је пуна хала, одличан одзив Делија, а ово данас је јадно. Нека неко демантује мој закључак, ако нисам у праву и ако грешим.
Само ТИ у моме срцу си, једна, једина, непобедива моја љубави!

IlijaIka14

U poslednjih 8 utakmica, primamo preko 20 poena u prvoj četvrtini

неко_из_масе

Цитат: Сале_СД  Феб 15, 2020, 17:15 поподнеГде су НИШЛИЈЕ??? Ово је доказ да се бојкотује КК Црвена звезда, тачније управа на челу са Човићем. Када је РК Црвена звезда гостовао у Нишу пре пар дана против Железничара, и ако смо у тоталном расулу била је пуна хала, одличан одзив Делија, а ово данас је јадно. Нека неко демантује мој закључак, ако нисам у праву и ако грешим.

Нишлије су данас, као и цела група, били у Београду на фудбалу. Група ни прошле године није била на четвртфиналу и полуфиналу. Какав црни бојкот, свака утакмица у Евролиги је испраћена, испратиће се и финале сутра. Модерација би могла да брише ово ширење неистина и дезинформација

Сале_СД

Дечко, ја сам се оградио и напоменуо да је то искључиво моје мишљење и мој закључак, а не нека информација и томе слично. Што се мене тиче, модерација може да брише ово али далеко је то од ширења неистине и дезинформација. Па испаде да је цео Север био на фудбалској утакмици, као да се играло на Маракани а не на Бановом Брду где је број гостујућих навијача ограничен. Но добро, нећу даље коментарисати, поента приче је да ми је све било јако чудно и самим тим сам желео да искажем своје мишљење, и уједно да чујем мишљење других форумаша, надам се да је то срвха једног форума.
Само ТИ у моме срцу си, једна, једина, непобедива моја љубави!

неко_из_масе

Ниси написао твоје мишљење, него си написао ово је доказ. На Бановом Брду, као ни на једном стадиону у Србији, осим Радовог, не постоји никакво ограничење за гостујуће навијаче, ограничење је капацитет стадиона. Фудбал је одувек био приоритет групи. Данас се играо фудбал после 2 и по месеца паузе, првс утакмица Декија на клупи, бројност је била већа него иначе.

Vlajkoman

Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

Jenkins

Много много срећна победа, захваљујући индивидуалним решењима Пантера и Берона на крају пре свега.

mostarac

Vlajkoman

Žena će me isterati iz kuće, samo što prozori nisu popucali posle trojke Bilija!
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!