• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Душевна бања

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 19:54 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Kowalski

FK1991,KK1974

Korto Malteze

Zamišljam samo da sam Vojvodi rekao recimo-neću brate u Ric, gledam tenis... Mislim da bi me prozivao do kraja sveta. 🤣

Ali dobro, to je bilo drugo vreme kada smo prezirali taj `pederski` sport.   A nije bilo ni  Noleta.

Горан Арсеновић

Замисли да данас не излазиш из Мека, као покојни Војвода својевремено 🙂. Времена се мењају.

Горан Арсеновић

Иначе, ако има некога да није био на литији, ово треба послушати од почетка до краја.

Достојан је и живи доказ да увек добијемо патријарха какав нам је у том тренутку историја потребан

Korto Malteze

јуче у 17:20 #27104 Last Edit: јуче у 17:44 by Korto Malteze
Цитат: Горан Арсеновић  јуче у 17:14Замисли да данас не излазиш из Мека, као покојни Војвода својевремено 🙂. Времена се мењају.

Jeste, tada smo se ponosili jebenim Mekom, čak smo i krvate prozivali.  A voleli smo i britanske zastave.  Menjaju se vremena definitivno,sta da ti kazem-tada sam imao staforda i crnu nemacku dogu, a sada imam macora😎 
Ali znam da nema šanse da bi on onakav mogao sedeti i gledati tenis.  😁

ЦзРк

Цитат: Kowalski  јуче у 17:06Pozdrav za VKS

https://twitter.com/rotkvarija9/status/1300857122046062592
Добар пример фалсификовања историје у 15. веку.

Celtic

Цитат: Korto Malteze  јуче у 17:20Jeste, tada smo se ponosili jebenim Mekom, čak smo i krvate prozivali.  A voleli smo i britanske zastave.  Menjaju se vremena definitivno,sta da ti kazem-tada sam imao staforda i crnu nemacku dogu, a sada imam macora😎 

Da je u naše vreme bilo neta, mobilnih i društvenih mreža on ne bi ni izlazio na ulicu. To bi bila apsolutna dominacija. Čovek je bio rođen za ovo vreme.

Korto Malteze

јуче у 17:51 #27107 Last Edit: јуче у 17:54 by Korto Malteze
Цитат: Celtic  јуче у 17:49Da je u naše vreme bilo neta, mobilnih i društvenih mreža on ne bi ni Uizlazio na ulicu. To bi bila apsolutna dominacija. Čovek je bio rođen za ovo vreme.

Hahahaha jeste!  Koliko puta je samo iz moje tadasnje gajbe u sred noci zvao zagreb i prozivao ljude!  🤣  A i bio je rodjeni mitingas! 😎  Jednom je nagovorio zajedničkog ortaka da sa fiksnog zove i proziva Šucu. kad se posle sat vremena čoveku stvoriše džipovi ispred kuće -jedva se izvukao... 😆

Горан Арсеновић

Цитат: Korto Malteze  јуче у 17:20Jeste, tada smo se ponosili jebenim Mekom, čak smo i krvate prozivali.  A voleli smo i britanske zastave.  Menjaju se vremena definitivno,sta da ti kazem-tada sam imao staforda i crnu nemacku dogu, a sada imam macora😎 
Ма то нема шансе. Код тениса је занимљив последњи гем.

zauvekdelija

Kakav flešbek sam doživjela kad je bilo večeras ovo sa Eriksonom i povratak u 2017 kad se nešto slično i meni samoj desilo.
Izašla sa drugaricom na kafu u sred bijela dana i na ulici se samo srušila. Ne znam koliko je to trajalo,kasnije su mi rekli da sam par minuta ležala nepomično,a neki ljudi su mi ukazivali pomoc. Kaže drugarica da se nikad nije tako uplašila,u sekundi se presjekla i pomislila na najgore.
Kasnije radila analize,išla kod kardiologa..sve uredu.
Al ovo me baš podsjetilo,pa sam se potresla još i više.
Na kraju,kako bi želeo da ostane upamćena godina u kojoj je Crvena Zvezda stigla do titule, i ti u njoj?

"Kao člana jedne posebne grupe ljudi koja je bila mnogo potcenjena prošle sezone, i koja je ostala nedorečena. I na kraju kao Miloša Ninkovića, čoveka koji je punog srca igrao za svoju Crvenu zvezdu. To je dovoljno".

MILOŠ NINKOVIĆ #33