• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Косово је ❤️ Србије

Започео Горан Арсеновић, Феб 06, 2020, 08:01 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Ако овог лета буде хуманитарна акција за помоћ нашем народу на Космету, да ли би учествовали

Да.
105 (98.1%)
Не.
2 (1.9%)

Укупно гласова: 107

Анкета завршена: Јул 20, 2020, 19:18 поподне

Raymond

Каже нису они хтели, чекали су да се још неко побуни па кад су видели да нико неће пристали су и они. Назвао је то "потезом кукавица".

Лично немам проблем да се неко искрено покаје и да му се у том случају и опрости али под баш тим условом који си навео.. нису ни речи лоше нарочито кад се други убише да представе бомбардовање као оправдано и легитимно али дела су ипак дела.
Са Звездом до смрти
Радоњић Дејан!!!

Nameless

Заражен

Хвала Земану, први је разбио балон и то ће имати изузетно позитивне последице на средњи и дуги рок.

Повлачење признања ће се десити када дође време за то, у домино ефекту, ако да Бог покренут од Црне Горе прво, па онда Вишеградска група.
Цитат: Севернармија  Апр 01, 2016, 11:53 пре подне
Zar nije lakse da stalno punimo stadion, tad se korov i nedostaci ne vide?

Каспер

Sedmocana porodica Stojanovic, iz Silova, resila je da napusti KiM jer su njihove molbe da im se pomogne kako treba, ostale u nekoj arhivi.

Toliko o tome kako naseljavamo KiM i kako se vracamo...

Ernan Krespo

Ljudi napustaju i druge delove Srbije, tako da na Kosovu gde je situacija i gora nema sta da nas cudi.. Prodaju svu zemlju koju imaju i u Uzicu i u Leskovcu, Kraljevu, gde stignu, samo da kupe neki stan u Bgu, NSu itd..

Достојевски

Туга, браћо. А свуда нас замајавају са причом како је све дивно и красно. Забијамо главу у пијесак и само штету чинимо јер живимо у илузијама, умјесто да се боримо.

Горан Арсеновић

Довољно је што се бавиш политиком на теми о Републици Српској.

Каспер

Цитат: Ernan Krespo  Мај 19, 2021, 13:26 поподнеLjudi napustaju i druge delove Srbije, tako da na Kosovu gde je situacija i gora nema sta da nas cudi.. Prodaju svu zemlju koju imaju i u Uzicu i u Leskovcu, Kraljevu, gde stignu, samo da kupe neki stan u Bgu, NSu itd..

Jasno, samo što teži oblik dobije kada Srbi napuštaju teritoriju za koju se borimo sa neprijateljskim narodom. Zemlju u Kraljevu nam niko ne otima, Srbin će je najverovarnije kupiti...

Достојевски

Цитат: Горан Арсеновић  Мај 19, 2021, 14:32 поподнеДовољно је што се бавиш политиком на теми о Републици Српској.

Ти то видиш и гдје није поменуто, ај стварно немој да зезаш, без везе контаминирамо ову битну тему.

Горан Арсеновић

Када будеш престао да се бавиш политиком, моћи ћемо да разговарамо нормално. До тада, ти си локални политичар из Требиња који форум користи углавном за неке своје политичке игрице

Достојевски

Цитат: Горан Арсеновић  Мај 19, 2021, 16:04 поподнеКада будеш престао да се бавиш политиком, моћи ћемо да разговарамо нормално. До тада, ти си локални политичар из Требиња који форум користи углавном за неке своје политичке игрице

Нигдје поменуо нисам, само сам рекао да се народ обмањује, мислећи  на комплетну медијску слику српске јавности.

А ти настави да забијаш главу у пијесак слободно.

Нећу вас више узнемиравати.

С300

Цитат: Достојевски  Мај 19, 2021, 17:24 поподнеНигдје поменуо нисам, само сам рекао да се народ обмањује, мислећи  на комплетну медијску слику српске јавности.

А ти настави да забијаш главу у пијесак слободно.

Нећу вас више узнемиравати.
Ти прво победи на локалним изборима у родном граду од 30.000 становника,па онда дођи да нам држиш слово како треба у Србији,како треба са Косовом и решавај геополитичке проблеме и светску политику...

Достојевски

Воимја Оца и Сина...  :wtf:

Не чуди ме што све ово пролази, кад видим какве погрешне реакције изазвах...ради једног патриотског геста да на терену имамо тужну свакодневицу људи који се пате горе и да треба да се покренемо, не вјерујемо медијима и не замајавамо сами себе како је сјајно, него да се боримо за ту браћу доље.

@С300 ти се представи, именом и презименом, па онда улази у расправе тог типа, ако већ улазиш. Стани иза тога што говориш, а не кукавички што прозиваш тако.

Мада, знајући за шта ме прозиваш и то радиш анонимно, јасно ми је из чије си бранше.

Слуцки

Цитат: Достојевски  Мај 20, 2021, 01:07 пре поднеВоимја Оца и Сина...  :wtf:

Не чуди ме што све ово пролази, кад видим какве погрешне реакције изазвах...ради једног патриотског геста да на терену имамо тужну свакодневицу људи који се пате горе и да треба да се покренемо, не вјерујемо медијима и не замајавамо сами себе како је сјајно, него да се боримо за ту браћу доље.

@С300 ти се представи, именом и презименом, па онда улази у расправе тог типа, ако већ улазиш. Стани иза тога што говориш, а не кукавички што прозиваш тако.

Мада, знајући за шта ме прозиваш и то радиш анонимно, јасно ми је из чије си бранше.

С300 ти није рекао ништа што није истина. Из бранше је те да сви ми имамо другаре у Требињу па знамо шта и како...
Да не улазимо у глупаве разговоре најбоље је да погледаш својих писледњих лупам 20 уписа и види колико њих има веза са Звездом и само ће ти се казати зашто те сви гледају само као локалног политичара.
Београдска деца су тамо где је Звезда.

Постани члан клуба, БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ!

Заражен

Није исто Краљево и Космет, зато што држава издваја огромна средства за тај народ на Космету, на основу којих би било немогуће да ова породица непросперира колико толико у својим околностима, да тај систем подршке функционише како би треба.
Цитат: Севернармија  Апр 01, 2016, 11:53 пре подне
Zar nije lakse da stalno punimo stadion, tad se korov i nedostaci ne vide?

Горан Арсеновић

Хвала им за овај гест

ЦитатPRIJATELJSKA fudbalska utakmica Kazahstan - tzv. Kosovo neće biti odigrana pošto je došlo do otkazivanja.

Meč je trebalo da se igra 4. juna u Prištini, ali Kazahstanci neće doći u južnu srpsku pokrajinu.

Vlada Kazahstana nije priznala nezavisnost Kosova i nije dozvolila svojoj reprezentaciji da odigra meč, javlja "Gazeta ekspres".

NekiOlos91

Ova vest, to jest, ova medijska nagađanja me neiznenađuju ali ono što mi je čudno, su masovni dislajkovi na neke normalne komentare, gde se kaže da je Kosovo Srbija, ili gde se kaže da su Albanci već dobili Autonomiju i da nije potrebna još jedna u okviru te autonomije. Sa druge strane masovni broj lajkova ima komentar gde se kaže da bolje uzeti išta nego ništa...
Ili smo kao narod otišli u kurac,ili je ovo botovska akcija zna se kogaa...

B92: Autonomija za sever Kosova biće dogovorena na sastanku Vučića i Kurtija? http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=05&dd=23&nav_category=640&nav_id=1862238

Горан Арсеновић

Отвориш линк, па видиш

ЦитатPortal "Albanijan post" objavio je "non pejper" koji govori o sadržaju prvog sastanka presednika Srbije Aleksandra Vučića i kosovskog premijera Aljbina Kurtija
и ту једноставно затвориш страну и више ти никада не падне на памет да вести о Космету отвараш на Б92, Н1, Нови и осталим средствима западне пропаганде.