• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Косово је ❤️ Србије

Започео Горан Арсеновић, Феб 06, 2020, 08:01 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Zvezdo volim te

Nemanja01

Цитат: Stanis  Окт 20, 2021, 15:31 поподнеNeki ga oslovljavaju kao pripadnika seksualnih manjina. U suštini jeziv lik veruj mi.
Sad je već dosta jasnije o kome misliš.
Još da shvatim kakva mu je uloga u ovome u šta sam se upecao kao kreten, pa da mi onda bude sve jasno :)

Stanis

Цитат: Nemanja01  Окт 20, 2021, 15:59 поподнеSad je već dosta jasnije o kome misliš.
Još da shvatim kakva mu je uloga u ovome u šta sam se upecao kao kreten, pa da mi onda bude sve jasno :)

Pa to je kao da me pitaš kakve on veze ima sa time što pink, ili rts kače mapu bez Kosova.
Hajde objasniću ti, iako je informacija izgleda lažna Bogu hvala.
Svetsko prvenstvo u nekom sportu organizuje država, tj nacionalni savez pod pokroviteljstvom države i grada. Da li zaista misliš da bi neko iz bokserskog saveza na svoju ruku mogao, ili smeo ovo da uradi?
Ovo bi bio svojevrstan skandal i ponavljam Bogu hvala, što nije istina.

Горан Арсеновић

Ко је на крају пустио лажну медаљу?

Nemanja01

Цитат: Горан Арсеновић  Окт 21, 2021, 17:11 поподнеКо је на крају пустио лажну медаљу?
To i mene zanima, eno ona stranica tvrdi kako su medalje zamenjene, a koja je verovatnoća da se medalje zamene i pošalju demanti u roku od 45 minuta?

vulevojaividak

Interesantno je kako se reaguje na jednu laznu vest...

Odmah krene rafalna paljba, svetske zavere, kurci palci..

Pojavi se original medalja, i onda muk..cutanje...
BOJKOT SMECU ZVANOM "BLIC", MONDO I MOZZARTSPORT !!

"Sa pacovima ionako ne sme drugačije jer se brzo kote i stiču imunitet. Svaki pacovluk notirati dok ne počne mimikrija.
Sad smo definitivno odbranili Staljingrad i ako ne zabodemo uskoro barjak na Rajhstag, eto njih opet nazad za godinu dve". Celtic brat

Ужичанин

Цитат: Горан Арсеновић  Окт 21, 2021, 17:11 поподнеКо је на крају пустио лажну медаљу?
Исти је дизајн, мора бити неко из организације.

gracanica

Горан Арсеновић

Данас ће се десити нешто лепо. Претпостављам да ће објавити када се врате.

EmptyClip

Цитат: zolla  Јул 06, 2015, 15:45 поподне
bilo je pre nekog vremena aktuelno šta smatrate patriotskim ponašanjem - za mene je to konstantni i utemeljeni opozicionizam  ...

Цитат: Ljuba 73  Дец 09, 2016, 13:14 поподне
Klub se brani konstatnom kritičkom rečju, analizom poteza uprave, stručnog štaba i igračkih kolektiva SD.

Горанац

https://standard.rs/2021/10/24/sad-se-vracaju-da-dovrse-posao-dolazi-trenutak-istine/

SAD se vraćaju da dovrše posao, dolazi trenutak istine

Slobodan Antonić

Bližimo se trenutku kosovske istine: da li Vučić samo zbog izbornog rejtinga izbegava i odlaže predaju Kosova, ili je možda stvarno rešio - kako se nada deo patriota - da ga ipak ne da?

Čast da prvi Srbima obznani promenu prokonzula u njihovoj zemlji dobio je ovdašnji The Colonial Times. Danas je, naime, objavio da će ambasador SAD Godfri, pre kraja mandata, biti zamenjen osobom bliskom Gabrijelu Eskobaru (ovde). Eskobar je pre toga bio drugi čovek ambasade SAD u Beogradu, odmah iza Godfrija. Onda je u novoj, Bajdenovoj administraciji postavljen na dosta visoko mesto u Ministarstvu spoljnih poslova (,,zamenik pomoćnika državnog sekretara u Birou za evropska i evroazijska pitanja Stejt departmenta").

Praktično, Eskobar je postao specijalni izaslanik za Z. Balkan, gde je operisao i pre dvadesetak godina - Rusi kažu više kao obaveštajac nego kao diplomata (ovde).

Ali, koga će Eskobar da stavi na mesto Godfrija? Za obelodanjivanje te odluke imperijalna birokratija odabrala je nemački službeni Quisling Daily u Beogradu. Blic je, naime, prvi objavio da će to biti naš stari znanac Kristofer Hil. Citiran je i ,,diplomata blizak američkoj administraciji" koji nam je poručio da time treba da budemo posebno zadovoljni jer ,,imenovanje Hila vraća vašu zemlju u poziciju prioritetnog partnera američke administracije na Balkanu" (ovde).

Urraa, ponovo smo ,,prioritetni partner vašingtonske birokratije"!

....

uskee1512

Окт 26, 2021, 18:00 поподне #2813 Last Edit: Окт 26, 2021, 18:02 поподне by uskee1512

:wtf:
ЦитатРусија ипак признаје републику *Косово?

Информација коју смо подијелили са вама била је тачна, на руским Телеграм каналима су писани опширни  деманти на ову тему. Документ није био фалсификат, а Руси су невјешто покушали да демантују.
Хоће ли бити покренута интерна истрага због овога и да ли ће се испитати сазнања Бунта да одређени службеници у амбасади Русије сарађују са *Косовским институцијама против Србије и нашег народа остаје да видимо.
Косово је Србија. 🇷🇸
Бунт.
Нико нигде није рекао да је ово став званичне Москве, не да мислимо да су за ово одговорни појединци, него смо у то сигурни из више разлога и аргумената, које исто тако из више разлога не можемо са објавимо.
Милион пута се десило да нисте веровали у оно што смо написали, а на крају се испоставило да је било баш онако како смо рекли.
Што се наслова "Русија ипак признаје Косово*?" тиче, није констатација и тврдња, него питање.
Циљ нам је да наставимо да вршимо притисак на амбасадоре и да реше овај проблем, не тако што ће демантовати, јер се ИСТИНА не може демантовати, него да прочисте своје редове.
.

Einar

Pa i nasi ucetvuju na izborima te republike Kosovo,pa cak su i u vladi.

Ernan Krespo

Mi se uzdamo da ce siptarima saveznici i oni koji ih cuvaju da okrenu ledja, a mi kakvi smo, pre ce nama oni od kojih ocekujemo da ce nam cuvati ledja okrenuti ista.. Dok se mi iz korena kao nacija ne popravimo i uradimo sta je do nas, nema te ni Rusije ni Kine koja nama moze biti brat, prijatelj i saveznik, sve je cist interes i sreca nasa sto se oni sada poklapaju a tas na vagi se lako obrne..

Kowalski

Цитат: Горан Арсеновић  Окт 26, 2021, 13:20 поподнеДанас ће се десити нешто лепо. Претпостављам да ће објавити када се врате.

na šta si mislio ?
FK1991,KK1974

Горан Арсеновић

samson

Godina dana od upokojenja naseg Djeda, Danica je snimila studijsku verziju njegove omiljene pjesme. Koju je pjevao jako cesto. Kacim na ovoj temi jer je prikladba, tice se Kosmeta. Srpske zemlje svete.

Po mojem misljenju jedna od ljepsih nasih pjesama.

Zanimljivo za reci je to da su Amfilohije i Atanasije imali i neke svoje strofe koje su cesto dodavali kad bi koja prilika bila pogodna za pojedinu strofu. Pa sama pjesma nema orginalni tekst, vec su je nasa dva gorostasa oblikovala po njihovoj volji.