• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Косово је ❤️ Србије

Започео Горан Арсеновић, Феб 06, 2020, 08:01 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Ако овог лета буде хуманитарна акција за помоћ нашем народу на Космету, да ли би учествовали

Да.
105 (98.1%)
Не.
2 (1.9%)

Укупно гласова: 107

Анкета завршена: Јул 20, 2020, 19:18 поподне

Саша РС

Можда сам превидио, пејпал адреса?
I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down

Горан Арсеновић

Додаћу и пејпал. Хвала на сугестији

Горанац

Косингас

Управо је почела Призренска љетна духовна школа. Данас су предавачи протосинђел Андреј Дечанац и професор Милош Ковић. У линку испод иде уживо предавање...препорука за све да погледају, тема је веома занимљива

https://www.facebook.com/Decani.Manastir/videos/2782882125328610/
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Горан Арсеновић

Мали, али битни апдејт. Жиро и пејпал рачун.

Некс

Не треба оно беше ништа као позив на број и та срања?

Каспер

Јул 14, 2020, 01:47 пре подне #326 Last Edit: Јул 14, 2020, 01:49 пре подне by Каспер
Хвала Горану, и РСБ-у, надам се да ћемо сви заједно успети.

Као неко ко је посетио део терена који ћемо помагати могу да вам испишем пар ствари.

Ораховац. Тешка ситуација, заиста. У граду који има око 15.000 албанаца, живи и тих неких 200 Срба. Живе у јако тешким условима, пре свега што се тиче безбедности, јер је једино Бог тај који их штити.

Можете ли да замислите - да децу не смете да пустите после 18ч на улицу, нити је препоручљиво ни ви сами да излазите, да на игралишту где се играју српска деца, сваки дан долазе албанска деца која их провоцирају и нападају физички.

игралиште у ораховцу где се играју српска деца, где постоји графит ''fuck serbia''

Тешко је кад напушташ град, и гледаш очи тих људи, разочараних, истовремено срећних јер неко ипак дође да их обиђе, њима то много значи, не смемо да их заборавимо!

Што се тиче Велике Хоче (4км од Ораховца), тамо наши живе знатно боље, јер практично да немају контакт са шиптарима, живе од пољопривреде, и наравно од производње вина :)

виноград у великој хочи, проклетије у позадини

Треба осетити тренутак, највећи патриотизам је помоћи народу доле да остаје.

zuba87

Sta reci o Orahovcu i ljudima koji zive tamo.. Bio sam prosle godine, pisao sam i ovde o tome.. Nisam bio dugo ,jedan dna i spavanje kod obicnih ljudi a u stvari heroji.. I to ne samo sad tako je bilo i pre 30 godina po njihovim recima.. Ljudi zive ne bas u totalnoj ali dobroj izolaciji, mahom su sve kuce nase oko Crkve i siptari konstantno sto provokacijama sto novcem pokusavaju da se ubace medju njih pa nude ogromne pare za kuce ali ti ljudi ostaju cak i ne razmisljalju o tome da napuste to mesto.. I onda ce da dodje neki xy izdajnik i da potpise da oni vise ne zive u Srbiji, daj im svoju kucu ako ih volis.. Ponovicu sta nam je rekao taj veliki covek koji nas je ugostio kao najrodjenije a to se u ovih par dana pokazalo najbolje.. Cuvajte se vi deco tamo imate 1000 neprijatelja i ne znate ko vam je sve neprijatelj a mi ovde imamo jednog i znamo ko je. Jedna iz dana u dan sve veca istina.. Neka pomogne ko koliko moze, time pomaze i svoju dusu..

Милан

Само једну ставр око ПејПала - нешто су мењали правила, па за уплате из иностранства ваљда сада иде двострука конверзија  приликом које се изгуби око 10%.
Пошто је трансфер у оквиру ЕУ без провизије, могли би да се организујемо ми који смо напољу, уплатимо сви на рачун једног од нас и онда једном WU (има и неких других начина) трансакцијом пошаљемо новац (било је 5€ по трансакцији, сада мислим и мање).
Звезда и Грчка су живот, остало су... знате већ!

clark1888

Скромна уплата је послата, хвала и свака част Василу и целој РСБ екипи на организацији и цимању!

Ко је у могућности, нека помогне, мало по мало и учинићемо велику ствар, Богу хвала по ко зна који пут у помоћи за наш народ доле!

Живело српско Косово и Метохија!🇷🇸

Лазар26

Kad uplacujem na ziro racun, treba li još šta da se pise osim broja racuna?
Broj modela, poziv na broj itd?
Moze li neko ko je vec uplatio da slika popunjenu uplanicu.
Звездан Терзић п***а гро*арска

velimir85

Цитат: Милан  Јул 14, 2020, 08:30 пре поднеСамо једну ставр око ПејПала - нешто су мењали правила, па за уплате из иностранства ваљда сада иде двострука конверзија  приликом које се изгуби око 10%.
Пошто је трансфер у оквиру ЕУ без провизије, могли би да се организујемо ми који смо напољу, уплатимо сви на рачун једног од нас и онда једном WU (има и неких других начина) трансакцијом пошаљемо новац (било је 5€ по трансакцији, сада мислим и мање).

@Горан Арсеновић da li da se pokušava ovako nešto, čisto da znam pre nego što odem na PayPal?

Ernan Krespo

https://imgur.com/a/4pA0U9b

Jesam retardiran, ne znam sliku da ubacim pa to ti je.. Evo za forumasa iznad, ko je trazio, ja sam ovako uplatio..

Горан Арсеновић

Цитат: velimir85  Јул 14, 2020, 10:33 пре подне@Горан Арсеновић da li da se pokušava ovako nešto, čisto da znam pre nego što odem na PayPal?
Цитат: velimir85  Јул 14, 2020, 10:33 пре подне@Горан Арсеновић da li da se pokušava ovako nešto, čisto da znam pre nego što odem na PayPal?
Чек да се Америка пробуди, па да проверимо.

Саша РС

Кад се гастарбајтер стисне за пе евра и од црног ђавола би помоћ тражио, а камоли од Америке... Нашта поштена чоека наћерају.

Лазар26

Цитат: Ernan Krespo  Јул 14, 2020, 11:03 пре поднеhttps://imgur.com/a/4pA0U9b

Jesam retardiran, ne znam sliku da ubacim pa to ti je.. Evo za forumasa iznad, ko je trazio, ja sam ovako uplatio..
Ovo je nalog za prenos, da li su isti podaci sa uplatnicom?
Звездан Терзић п***а гро*арска

Косингас

Цитат: Некс  Јул 13, 2020, 19:55 поподнеНе треба оно беше ништа као позив на број и та срања?

Не треба то.

Уплаћено данас.

Догодине у Призрену!
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

velimir85

Цитат: Саша РС  Јул 14, 2020, 13:45 поподнеКад се гастарбајтер стисне за пе евра и од црног ђавола би помоћ тражио, а камоли од Америке... Нашта поштена чоека наћерају.

Men' svejedno, ali valjda bolje da ode 10% detetu nego Ilonu Masku. Čini mi se da Ilon može da priušti svesku, možda grešim...

Саша РС

Цитат: velimir85  Јул 14, 2020, 14:55 поподнеMen' svejedno, ali valjda bolje da ode 10% detetu nego Ilonu Masku. Čini mi se da Ilon može da priušti svesku, možda grešim...

Опуштено, мало шале, да акција прође с осмијехом па ће и произвести осмијех.

Немојте се одмах једити, што би рекли у Шумадији.

Горан Арсеновић

Сваки дан ћу вас информисати о уплатама које су легле.