• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Косово је ❤️ Србије

Започео Горан Арсеновић, Феб 06, 2020, 08:01 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Ако овог лета буде хуманитарна акција за помоћ нашем народу на Космету, да ли би учествовали

Да.
105 (98.1%)
Не.
2 (1.9%)

Укупно гласова: 107

Анкета завршена: Јул 20, 2020, 19:18 поподне

Каспер

Браво, браво, само да се овако настави! Направићемо озбиљну акцију!

Грачаница, било би добро да се пронађе податак колико тачно деце има у тој школи.

Примера ради, ја сам се распитао за Велику Хочу и Ораховац, и пренео то Василу.

Велика Хоча - 47 ученика l 10 предшколско = 57

У селу има и вртић (15-ак деце), на који су ми скренули пажњу да немају играчке, папире, хемијске оловке...

Ораховац - 38 ученика l 5 предшколско = 43

Ако додамо и Батусе, то ће бити за сада око 140 деце(ученика).

gracanica

Raspitao bi se ja da imam nekog odgovornog iz škole ko sigurno zna. Petak je, epidemija...ali nabavicu taj podatak za koji dan.

Горан Арсеновић

@Каспер @gracanica 
У Батусима смо у контакту са оцем Ђорђем. Не радимо напамет 🙂

МilosМilos

gracanica

Njega bi u svakom slucaju Sveti Petar brzo uknjižio.

Горан Арсеновић

Цитат: Горан Арсеновић  Јул 17, 2020, 09:39 пре поднеДобро јутро Звездаши, цареви, царице, карљеви и краљице. Одавно се нисам осећао овако лепо.

Извод од јутрос каже да је на динарски рачун легло још 27.700 динара
:prvak:
Све вас волим Србенде!
Идемо даље.
Едит. Са девизним уплатама, за сада смо на неких 95.000 динара. Сами процените снагу наше мале заједнице.
Добро јутро браћо и сестре. Немам речи да опишем колико сам поносан на вас.
Још 50$ на пејпал и 20.130,00 рсд на динарски рачун.

00 Деки

Јел после 160 иде шест нула или седам нула?
Пошто на окаченој слици има 7 а у вести за акцију има 6.

И која је шифра плаћања?

Горан Арсеновић

160-0000000376959-25

Мислим да је 289

00 Деки

Шапчанин

Цитат: 00 Деки  Јул 19, 2020, 21:20 поподнеЈел после 160 иде шест нула или седам нула?
Пошто на окаченој слици има 7 а у вести за акцију има 6.

И која је шифра плаћања?
Исправљено. Добро је што си написао да има грешка. Сад је као на слици.
Контра мраку, контра сили!

Слуцки

То су небитне ствари, можете куцати жиро рачун и без свих тих нула биће све исто.

Значи ово 160-0000000376959-25 је исто што и  ово 160-376959-25.

Београдска деца су тамо где је Звезда.

Постани члан клуба, БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ!

Саша РС

Јул 20, 2020, 08:10 пре подне #411 Last Edit: Јул 20, 2020, 08:12 пре подне by Саша РС
Али јебена Дуа Липа у твитер офанзиви објашњавања аутохтонус заставе.

Малагурски се укључио да јој појасни, онако фино, а онда и њен отац одговара.

Што каже БМ, истина боли.

Наравно, плус васколика шиптарија и наши аутошовиисти.

Какве сисе испадоше наши фудбалери ономад сред Београда. Додуше на јна али свеједно.
I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down

Горан Арсеновић

Јул 20, 2020, 08:27 пре подне #412 Last Edit: Јул 20, 2020, 09:05 пре подне by Горан Арсеновић
Цитат: undefinedКакве сисе испадоше наши фудбалери ономад сред Београда. Додуше на јна али свеједно

Може да се поведе озбиљна расправа око тога, а опет, можемо да причамо колико се годинама циљано обесмишљава све што има префикс српско, Србија, Срби...

Милан

Цитат: Саша РС  Јул 20, 2020, 08:10 пре поднеАли јебена Дуа Липа у твитер офанзиви објашњавања аутохтонус заставе.

Малагурски се укључио да јој појасни, онако фино, а онда и њен отац одговара.

Што каже БМ, истина боли.

Наравно, плус васколика шиптарија и наши аутошовиисти.

Какве сисе испадоше наши фудбалери ономад сред Београда. Додуше на јна али свеједно.

Ко је она? Видим да је помињу по Твитеру ових дана бесомучно.
Звезда и Грчка су живот, остало су... знате већ!

Горан Арсеновић

Јул 20, 2020, 08:55 пре подне #414 Last Edit: Јул 20, 2020, 08:57 пре подне by Горан Арсеновић
Нека певаљка.

Едит. Заправо успешна старлета. Ваљда је део каријере провела у гузичењу са Пацолијем.

Vatrogasac

Јул 20, 2020, 09:06 пре подне #415 Last Edit: Јул 20, 2020, 09:07 пре подне by Vatrogasac
Malo pre sam ne videvsi ove komentare postavio pitanje ko je to.Sad kad znam nije mi jasno zasto je dobila onoliku paznju na tviteru.Dva dana se pise o nekom za koga verujem da 99,9% ljudi do juce nije ni culo

A ovi nasi autosovinisti i slicni kao oni sto kenjaju Bikovicu sto ima 1244 pored imena neka mi naduvaju jaja na 2 bara

Beograd

Odavno ona promovise nezavisno Kosovo, pricu o nekom ujedinjenju Albanaca i slicno. Mislim da je vise puta i pevala na KiM i pravila neke spotove. Nemam pojma koliko je popularna, ali koliko god da je koristi to maksimalno. Video sam na par mesta argumentovane odgovore koje su ljudi slali. Nije to lose ako se uzme u obzir da je prati i cita sigurno veliki broj ljudi koji nema bas dodirnih tacaka sa Balkanom. Doslo je do toga da se mora nadmudrivati i "ratovati" i po socijalnim mrezama jer zivimo u svetu u kojem je postalo vazno sta imaju da poruce ljudi iz sou biznisa i sporta.

Горан Арсеновић

Цитат: Vatrogasac  Јул 20, 2020, 09:06 пре поднеMalo pre sam ne videvsi ove komentare postavio pitanje ko je to.Sad kad znam nije mi jasno zasto je dobila onoliku paznju na tviteru.Dva dana se pise o nekom za koga verujem da 99,9% ljudi do juce nije ni culo

A ovi nasi autosovinisti i slicni kao oni sto kenjaju Bikovicu sto ima 1244 pored imena neka mi naduvaju jaja na 2 bara
Позната је. Чак се њени спотови врте по нашим каналима. Треба их поклапати на сваком кораку. Како неко од њих крене да мекеће, одмах треба поклапати, јер истина се не шири ћутањем.

Горанац

Позната је коза.
Има неке милионске прегледе на тјубу, чак и преко млрд. на неким песмама.

Иначе је шиптарски 'порџект'.

Брат Малагурски јебе не вади!

Некс

Поприлично је јебено позната...
Мислим да ни једн наш глумац и извођач нису толико познати у том свету као она...

Да су они наши дрипци из НБА, Холивуда и осталих сфера у неком талу са државом бар трећински ангажовани као она ђе би нам крај био...