• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Тема о форумашима

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 20:00 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Шуба

Цитат: Горанац  Сеп 25, 2021, 20:03 поподнеХтео сам да те додам и заборавио, видим да нисам погрешио 🤷😅

И где ти видиш опраштања и остала чуда интернета?

Поздравио сам само неке људе са којима нисам неко време размењивао мишљења...

Ал си бре ти постао наопак реалиста и лелемуд 😅

zivim u vojvodini, a ide zima....ne znam sliku gajtana ubaciti, al znas foricu

Горанац

Цитат: Шуба  Сеп 25, 2021, 20:31 поподнеzivim u vojvodini, a ide zima....ne znam sliku gajtana ubaciti, al znas foricu

Сепаратиста 😲😅

EmptyClip

Цитат: zolla  Јул 06, 2015, 15:45 поподне
bilo je pre nekog vremena aktuelno šta smatrate patriotskim ponašanjem - za mene je to konstantni i utemeljeni opozicionizam  ...

Цитат: Ljuba 73  Дец 09, 2016, 13:14 поподне
Klub se brani konstatnom kritičkom rečju, analizom poteza uprave, stručnog štaba i igračkih kolektiva SD.

blagojejovovic

Цитат: Горанац  Сеп 25, 2021, 19:22 поподнеИ не знам да ли се @Тони вратио?
Дал да му пишем пп или не...

Поздрав за господу @Косингас @Косјерац @Слуцки @Littmann @gligorije @Саша РС @Nameless @neverforgetbari @Stanis @Крофна  @СрбМКД @Ужичанин @Misdongarde @Nine33 @Некс @blagojejovovic @Vatrogasac @Ernan Krespo @00 Деки @Бошко 996 @EmptyClip @Петар @ognja @Vlax @duca015 @uskee1512 @Милан @milan79 @velimir85   и вероватно ћу неког заборавити 😁

И наравно даму @kiki са Геополитике 🌹
Хвала на поздрави братунче. Ништа од оног пива за сад, променили ми сељаци руту два дана пред полазак па сам на мртвој Рони. Ако будем ишао за Париз, јављам па да попијемо то пиво 😊

Taktičar

@ПАМИ gde si ti druže, ne javljaš se tamo na društvenim mrežama, pisao sam ti.
da li je sve uredu? kakva je sada situacija sa sinom? da li se stanje popravilo, nismo se čuli neko vreme.