• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Душевна бања

Започео Косјерац, Дец 24, 2019, 19:54 поподне

« претходна тема - следећа тема »

С300

Цитат: Misdongarde  данас у 12:55Ако је за приправника ово је и ок.
Услов да би излазио на правосудни је 2год приправничког стажа и многи тад раде и за џабе по адвокатским канцеларијама.
Највише што сам чуо да се добија је око 25-30 хиљада.

Ако је за било шта друго онда јбг, тужно.
Имају више у Карановић,Лазаревић-Пршић,Алексић и осталим јачим канцеларијама.У Алексић имаш и свог шофера,ал су ригорозна правила саме канцеларије.

Ако већ хоћеш у адвокатуру,саветујем ти да у трећој години изабереш онај предмет што се се слуша у групи а не Номотехнику.Не знам тачно како се зове предмет.На те групе долазе људи из ових већих и познатији канцеларија да  држе предавање,раде се и неки задаци.Ту можеш да оствариш лепе контакте,а ако се покажеш и ако те запамте може да их контактираш кад завршиш факултет.
Она ствар и три бода!

Секција за обнову Душановог  царства у Питсбургу.

Кипар

данас у 16:04 #31741 Last Edit: данас у 16:06 by Кипар
Цитат: С300  данас у 13:37Имају више у Карановић,Лазаревић-Пршић,Алексић и осталим јачим канцеларијама.У Алексић имаш и свог шофера,ал су ригорозна правила саме канцеларије.

Ако већ хоћеш у адвокатуру,саветујем ти да у трећој години изабереш онај предмет што се се слуша у групи а не Номотехнику.Не знам тачно како се зове предмет.На те групе долазе људи из ових већих и познатији канцеларија да  држе предавање,раде се и неки задаци.Ту можеш да оствариш лепе контакте,а ако се покажеш и ако те запамте може да их контактираш кад завршиш факултет.
Номотехника је у четвртој, макар у Београду.
Ово ако је за приправника је сасвим нормална ствар, не знам шта се чудите.
Још се иживљавају над људима, дају им свакојаке ствари да раде.

С300

Цитат: Кипар  данас у 16:04Номотехника је у четвртој, макар у Београду.
Да,да.Моја грешка,помешао сам годину.
Она ствар и три бода!

Кипар

Цитат: С300  данас у 16:06Да,да.Моја грешка,помешао сам годину.
А мислиш вјероватно на правну клинику као предмет.

С300

Цитат: Кипар  данас у 16:08А мислиш вјероватно на правну клинику као предмет.
Управо тако! Поздрав из амф 2 IMG_20210927_163748.jpg" border="0
Она ствар и три бода!

kiki

I onda kažu, idi u Australiju. Mršupm.

ЦитатNjega su, kako prenosi "Dejli mejl", pozvali u jednu kuću u Stjuartu, predgrađu primorskog grada Taunsvila u Kvinslednu (Australija). Žena ga je zamolila da iz njene bašte ukloni tajpana (Oxyuranus scutellatus), treću na listi najotrovnijih zmija na svetu. Međutim, još dok je bio na putu do nje, pozvala ga je i obavestila da je zmiju upravo pojela žaba.

- Kad sam tamo stigao, zmija je već nekoliko puta ujela žabu, koja ju je skoro progutala - napisao je Čapel.

Ne želeći da rizikuje da žaba povrati, a zmija pobegne, Čapel je jednostavno poneo žabu.

Kowalski

FK1991,KK1974