• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Република Српска - Дрина нам је кичма!

Започео Горан Арсеновић, Феб 18, 2020, 13:33 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Raymond

Чекај он је човек дошао и сам увео закон?
Са Звездом до смрти
Радоњић Дејан!!!

Bojdo

Luki je pot uticajem grobarskog lobija!

Hammon

При чему је изричито наведено да нема опција опозива, ревидирања, мењања било чега док се не усвоји од стране парламента.

Какав леп случај правог дефинисања речи "слобода". Мајку им првосветску лицемерну [могао бих још епитета] јебем.

ЋомиЦзв

"То је јуриш, то је налет, нема милости, све или ништа, то је Црвена звезда у свом елементу, то је Црвена звезда у свом пуном сјају."

Саша РС

Па тако је то одувијек. Император и управник БиХ има неограничена права.

Тако је било раније са смјењивањем изабраних органа РС да би поставили своје.

Сад нека се изабрани представници РС боре...витални национални интереси или шта већ.
I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down

Заражен

Ништа он није наметнуо, одлука неће проћи кроз Службени Гласник Републике Српске, а да видимо кога мисле да пошаљу преко ентитетске линије да хапсе било кога.

Тужилаштво БиХ, СИПА, и Уставном Суду треба узети надлежности и вратити Републици Српској као одговор на ово.

Ништа са њима више, осим онога што пише у Дејтонском споразуму.
Цитат: Севернармија  Апр 01, 2016, 11:53 пре подне
Zar nije lakse da stalno punimo stadion, tad se korov i nedostaci ne vide?

Сарајлија Болан

Јул 23, 2021, 18:08 поподне #1606 Last Edit: Јул 23, 2021, 18:14 поподне by Сарајлија Болан
Тај ,,закон" није и неће бити обавезујући на територији Републике Српске!
Сад је битно реаговати кроз инситуције РС, рецимо први потез нека буде повлачење надлежности које су пренесене на ниво тзв. Бих!
Функција тзв. ,,високог представника" ће бити укинута, зато злочиначки Герман хоће да напакости.

Сипа, тужилаштво, суд, војска, телевизијски сервис и још много надлежности су пренесене, треба то поништити.
Имамо рецимо апсурд, да се на ,,заједничкој" телевизији преноси тај циркус скуп о Сребреници, гдје се блати наш народ, а да притом ми плаћамо ту исту телевизију...
За све то су криви политичари, који су пренијели надлежности!

Саша РС

Ова борба сад прелази на Србију.
Да се настави са доказима да није било геноцида.

Да се инсистира на злочинима почињеним над Србима.

Ово је витални национални интерес, а не ко је коме дао више пара или премијер лига и шта све не још...

Дуго ћемо плаћати одлуке да се испоруче Младић и Карађић.
I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down

Горанац

Баш бих волео да видим како би изгледала та хапшења по РС 🙄

Него, да ли су доступни спискови сахрањених у Поточарима?

samo ti...

Taj debil je  odlucio da se svi spomenici i grafiti sruse obrisu koji imaju veze sa ratnim, "zlocincima".
Bice zanimljivo videti kako to ide u prkasi.

https://ibb.co/sRH2pjp

Rodno mesto generala.

звездаш_из_Српске

Велика штета што су све Владе РС попуштале 25 година. А Тадићева радила директно против интереса српског народа и Републике Српске.

Наметали су и намећу.

Једног дана, немам никакву дилему, славићемо независност.

milan79

Očekivano, rade se razni pritisci. Ova administacija SADa je došla kao naručena da se agresivno krene nametati unitarna BiH.

Znaju da postoje i druge opcije i lako za četiri godine dođe opet "nezainteresiran" predsednik pa sad na silu i odmah.

Ta priča sa centralnom BiH "građanskom" je uz Rusiju jedan od najveći potencijalnih bombi na kontinentu. Nemoguće za sprovesti bez rata
Koliko je stvarni dug Celzija kad imas 20 komanija, preko kojih krijes podatke. A sta mislis, ako tenkovi udju u Harkov, nece mu nista naci u vezi finansija!

Заражен

Јул 23, 2021, 21:11 поподне #1612 Last Edit: Јул 23, 2021, 21:13 поподне by Заражен
Ма губи им се позиција, треба оправдати много тога, ништа ово лоше неће донети нама, срце ми је пуно што је у Републици Српској и опозиција и позиција јединствена по овом питању тако знам да нам не могу ништа, а једино до чега могу довести јесте коначни распад те накарадне творевине.

Ово је само покушај преливања кризе са преговора о Изборним Законима са Хрватима који су до те мере пропали да поручују да желе укидање Федерације са једне, тјс Кантонске управе на ниво Федерације са друге стране, пошто Бошњаци следеће године у Дому Народа могу да угурају довољан број плаћених Хрвата или гистро Хрвата и ДН, да малтене од Федерације направе Републику и да Хрватима узму сва овлашћења и спусте их на националну мањину.

Ту су истекли сви рокови, и сви покушају преговора, дошло се до голог зида као нпр вучић и курти сада, дакле нема ни очему више приче, и сада мора и ка Српској да се прелије.
Цитат: Севернармија  Апр 01, 2016, 11:53 пре подне
Zar nije lakse da stalno punimo stadion, tad se korov i nedostaci ne vide?

Пјановић-18

Prvo Krka!!!

taj osećaj naš...

Косингас

"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Пјановић-18

Sad mi pade na pamet, nisam se toga setio ranije...

A kao srpski drzavljanin iz RS u CG i obrnuto?
Prvo Krka!!!

taj osećaj naš...

Трстеничанин ЦЗ

Цитат: Пјановић-18  Јул 25, 2021, 11:33 пре поднеSad mi pade na pamet, nisam se toga setio ranije...

A kao srpski drzavljanin iz RS u CG i obrnuto?

Isto samo licna karta.

Пјановић-18

Prvo Krka!!!

taj osećaj naš...

Селектор

Ја, када ме гледаш, поносно стојим - ја сам звездаш!

noleRS

Kao što sam u poslednjem pasusu svog upisa na temi o CG naveo, jednostavno postoje crvene linije i gornji prag tolerancije preko koga nema prelaska.

A nije da u proteklom periodu nismo visoko podigli sopstveni prag tolerancije u uslovima posleratne okupacije većeg ili manjeg intenziteta.