• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Дресови Црвене звезде

Започео Шапчанин, Мар 07, 2020, 00:02 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Да ли вам се свиђа нови дрес?

Да
Не

Шапчанин

Сад тек видим да тема недостаје од преласка на нови форум. Није лоше отворити је вечерас са прелепим дресовима који су премијеру имали против Макабија.

Кошаркаши Звезде вечерас у посебним дресовима!

Кипар

Vlajkoman

Цитат: Кипар  Мар 07, 2020, 01:17 пре поднеПошто дрес?

7500 hiljada, po meni preskup ali nesumnjivo prelep dres, kad bi stavili neku razumniju cenu kupio bih sigurno..
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

DexDexter

I zašto u Areni ne otvore jedan štand i na nivou 400?
Ovako kad udješ možeš da vidiš dresove samo na kraju utakmice kad je velika gužva....

ljubakg

S obzirom da ovaj dres sigurno nije radio Nike, vec neki domaci proizvodjac, ne vidim razlog da se stavi ovako jaka cena dresa, na stranu sto je stvarno prelep ...
Uz neku razumniju cenu, mnogo bi veca prodaja bila, ovako 🤔

ludi_zvezdas

pro : ROBI
anti : adzic i njemu slicni

noleRS

S obzirom na opšte oduševljenje zvezdaša sa dresovima na utakmici protiv Makabija, postoji li mogućnost da klub iste koristi kao zvanične za narednu sezonu?

Vuque

Цитат: ludi_zvezdas  Јун 06, 2020, 21:13 поподнеJel nam ugovor sa najkijem istekao ?

Ako se ne varam, ugovor sa Nike ističe sledeće godine.

2017-te je potpisan ugovor sa njima na dve godine uz mogućnost produžetka na još dve.
U svakom slučaju, smatram da partizan treba uništiti!

DR

ljubakg

Цитат: noleRS  Јун 06, 2020, 21:30 поподнеS obzirom na opšte oduševljenje zvezdaša sa dresovima na utakmici protiv Makabija, postoji li mogućnost da klub iste koristi kao zvanične za narednu sezonu?

Ne postoji mogucnost, zato sto su to dresovi domaceg proizvodjaca iz Uzica, a mi i dalje imamo vazeci ugovor sa Nike-om.

noleRS

OK, ali postoji li mogucnost da mi kao jedna od ugovornih strana sugerisemo proizvodjacu da zelimo iste ili slicne dresove za narednu sezonu?

ognja

Zasto nema ove majice koju je Obradovic nosio na promociji u fan shopu? Ima samo plava, zar ne?
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Jenkins

CracK ^

Ima li kakvih najava kad bi mogao izaci novi dres ?

Vuque

Novi dres, tradicionalno, predstavlja se tokom Euroleague Media Day. Tada Evroliga organizuje fotografisanje igrača svih timova. Naši to rade godinama u Areni, obično oko 20. septembra. Pretpostavljam da će i ove godine biti tako.

Banesto

Da li cemo i dalje imati Najki dresove? Primetio sam da je na slikama gde predstavljamo nove igrace njihov logo izbrisan

_DelijaMomak_

Цитат: Banesto  Јул 13, 2020, 20:36 поподнеDa li cemo i dalje imati Najki dresove? Primetio sam da je na slikama gde predstavljamo nove igrace njihov logo izbrisan
Poprilicno sam siguran da nam je istekao ugovor sa njima.

Vuque

Цитат: Banesto  Јул 13, 2020, 20:36 поподнеDa li cemo i dalje imati Najki dresove? Primetio sam da je na slikama gde predstavljamo nove igrace njihov logo izbrisan

Na ovoj istoj strani imaš dva upisa o ovome. Da li je toliko teško bilo pogledati nešto na istoj strani?

oosternaut

Nastavljen je trend da nema logoa Najkija na dresovima u kojima se predstavljaju novi igrači.

hajzenberg

Ja sam nacuo da nam je adidas novi sponzor