• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Дресови Црвене звезде

Започео Шапчанин, Мар 07, 2020, 00:02 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Да ли вам се свиђа нови дрес?

Да
Не

Vuque

U svakom slučaju, smatram da partizan treba uništiti!

hajzenberg

Imam dousnika sto radi u adidasu :D
Al aj da sacekamo jos malo pa da vidimo

oosternaut

Kako stvari stoje i po informacijama koje imam direktno iz kompanije, biće sledeće godine adidas.

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

ДЕЛИЈЕ

Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

VladoPD

Piše kladionica da je na 3 godine.
Ja zadovoljan, jedva čekam da vidim kako će to izgledati.
Jao, Srbijo. Sva će ti poštena djeca izginuti, a kad nastupi mir, samo će lopovi zemljom da gaze.
-Dobrica Cosic

ludi_zvezdas

jel direktno adidas ili sa nekim kao delta sport kao u karijevoj eri ?
pro : ROBI
anti : adzic i njemu slicni

Stanis

Јул 31, 2020, 13:18 поподне #27 Last Edit: Јул 31, 2020, 13:21 поподне by Stanis
Ako je kao delta sport unapred ću da krenem da kukam

oosternaut

Koliko sam uspeo da saznam, direktno sa Adidasom je dogovor.

ЦЗВ

Цитат: ludi_zvezdas  Јул 31, 2020, 13:15 поподнеjel direktno adidas ili sa nekim kao delta sport kao u karijevoj eri ?

Ма какав Делта Спорт. :D

ludi_zvezdas

pa kad smo vec imali adidas na pocetku coviceve ere onda sigurno nisu bili direktno sa adidasom a uostalom iskustva sem sa macronom su nam losa tako da "strah" ipak postoji.  :zvizduk:
pro : ROBI
anti : adzic i njemu slicni

Banesto

Јул 31, 2020, 13:53 поподне #31 Last Edit: Јул 31, 2020, 13:57 поподне by Banesto
Kada sam prvi put pisao da se sklanja znak Najka sa dresova na promocijama sto verovatno znaci da menjamo sponzora, dobio sam ban i prevaspitavanje forumasa. Nema veze, nadam se da ce napraviti lepe dresove slicne onim retro protiv Makabija, generalno nisam zadovoljan sa ove 3 godine pod Najkom. Tek sada je u prodaji zvanicna oprema, koje je malo i koja je ili nestala ili je za nase standarde preskupa. Takodje, mozda i najlepsi dres od prosle sezone, crveni koji je na predstavljanju nosio mislim Dobric (wings se zove ako se dobro secam), nismo nijednom nosili, iako smo imali priliku. Imamo prostora za napredak na ovom polju i nadam se da cemo ga iskoristiti pod Adidasom.

Stanis

Sa kojim proizvođačom ste bili zadovoljni? Meni su čempion dresovi bili sasvim u redu. Mada generalno imam problem sa našom prvom garniturom. Stalno imam osećaj kao da joj nešto fali. Jebem li ga.

Banesto

Цитат: Stanis  Јул 31, 2020, 13:55 поподнеSa kojim proizvođačom ste bili zadovoljni? Meni su čempion dresovi bili sasvim u redu. Mada generalno imam problem sa našom prvom garniturom. Stalno imam osećaj kao da joj nešto fali. Jebem li ga.

Takodje, mislim da nam je Champion bio taman po meri, mada su i oni imali mane, poput presirokih dresova. Mada vrlo moguce da ti dresovi asociraju na Radonjizam i nezaboravne utakmice, pa da ih zato pamtimo po dobru😀

Banesto

Mozda ce napraviti nesto slicno kao Panatinaikosu, oni jedini od Adidasovih Evroligasa imaju pruge, ovaj dres mi je na primer lep

https://www.paoshop.gr/mobile/en/jerseys-20-men/2019-2020-stripes-jersey-adidas-34

Vuque

Цитат: Banesto  Јул 31, 2020, 13:53 поподнеKada sam prvi put pisao da se sklanja znak Najka sa dresova na promocijama sto verovatno znaci da menjamo sponzora, dobio sam ban i prevaspitavanje forumasa.

Ja sam bio taj koji te je "prevaspitavao", a ispostavilo se da si bio u pravu. Red je da ti se ovim putem izvinim.
U svakom slučaju, smatram da partizan treba uništiti!

Banesto

Цитат: Vuque  Јул 31, 2020, 14:12 поподнеJa sam bio taj koji te je "prevaspitavao", a ispostavilo se da si bio u pravu. Red je da ti se ovim putem izvinim.

Hvala ti, nije problem gresiti ako se posle prizna greska. Cenim to i svako dobro.

северна страна

Адидас нови технички спонзор.

Batigol

Konačno Adidas!I to direktno od proizvođača,bez zastupnika.Još će i biti garniture izrađene samo za nas,bez šablona(barem tako kažu).Biće to odlično!

Zvezdaš DSP

Lepi dresovi da budu, da obučem porodicu!
ДС...Д. Савић...Д.Стојковић... Д.Савићевић...Д.Станковић...Делије Север