• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

РАСПЛЕТ КОШАРКАШКИХ ТАКМИЧЕЊА

Започео Селектор, Апр 24, 2020, 11:37 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

SKJ

Апр 24, 2020, 19:05 поподне #20 Last Edit: Апр 24, 2020, 19:07 поподне by djoledjole
Slusajuci sve sto su rekli predstavnici klubova, liga mora biti zavrsena do 20. juna. Po meni, sanse za to su u domenu teorije, tako da kroz tu prizmu treba sagledavati i konacan rasplet.

Tesko mi je da priznam, ali Bokan je djelovao poprilicno korektan u citavoj situaciji. Ne treba zanemariti sto prica jer se zna da je u vise nego dobrim relacijama sa ljudima iz strukture Evrolige.

Ovo smece od Mijailovica ne treba previse komentarisati. Bacene su desetine miliona u taj bunar u poslednjih par godina, bez rezultatskog osnova, vraceni volsebno dugovi od ne znam kojih para (tako rade oni koji su "posteni", za razliku od nas "nepostenih" koje su svi razvlacili kroz blato i UPPR-ove) i ako im ovo izmakne bice opet Pera Bozic trener. Ocekujem da u finalu ove rasomonijade klekne i pocne da moli da mu napisu na papir da je sampion. Kaze sekac preposteni da oni nikad nisu pravili cirkuse u raspletima takmicenja.."Cestiti" klub koji je tukao sudije, organizovao odmazdu prema jednom Milanu Gurovicu, krao Hemofarm itd.  Sto se tice 1999, zaboravlja se da smo tu osteceni i mi jer smo bili na pobjedu iza Buducnosti i oduzeto nam je pravo da branimo titulu.

Covic doktorski, kao i obicno..Posebno usima prijaju rijeci da smo finansijski stabilni i pored svega.

Green

Цитат: djoledjole  Апр 24, 2020, 19:05 поподнеSlusajuci sve sto su rekli predstavnici klubova, liga mora biti zavrsena do 20. juna. Po meni, sanse za to su u domenu teorije, tako da kroz tu prizmu treba sagledavati i konacan rasplet.

Tesko mi je da priznam, ali Bokan je djelovao poprilicno korektan u citavoj situaciji. Ne treba zanemariti sto prica jer se zna da je u vise nego dobrim relacijama sa ljudima iz strukture Evrolige.

Ovo smece od Mijailovica ne treba previse komentarisati. Bacene su desetine miliona u taj bunar u poslednjih par godina, bez rezultatskog osnova, vraceni volsebno dugovi od ne znam kojih para (tako rade oni koji su "posteni", za razliku od nas "nepostenih" koje su svi razvlacili kroz blato i UPPR-ove) i ako im ovo izmakne bice opet Pera Bozic trener. Ocekujem da u finalu ove rasomonijade klekne i pocne da moli da mu napisu na papir da je sampion. Kaze sekac preposteni da oni nikad nisu pravili cirkuse u raspletima takmicenja.."Cestiti" klub koji je tukao sudije, organizovao odmazdu prema jednom Milanu Gurovicu, krao Hemofarm itd.  Sto se tice 1999, zaboravlja se da smo tu osteceni i mi jer smo bili na pobjedu iza Buducnosti i oduzeto nam je pravo da branimo titulu.

Covic doktorski, kao i obicno..Posebno usima prijaju rijeci da smo finansijski stabilni i pored svega.

Upravo tako, a kao što sam pisao ranije danas, pores toga što se slažem da je nemoguće u svakom slučaju, posebno je nemoguće ako od 29. maja partizan i zvezda budu u karantinu radi odigravanja završnice evrolige.

U to se savršeno uklapa i ovo što Čović govori na sastanku. Kaže da se sačeka odluka evrolige, time jasno odugovlači i smanjuje šansu da se aba završi ukoliko se i el bude igrala. Po mom mišljenju pametan rezon

ДЕЛИЈЕ

Цитат: djoledjole  Апр 24, 2020, 19:05 поподнеSlusajuci sve sto su rekli predstavnici klubova, liga mora biti zavrsena do 20. juna. Po meni, sanse za to su u domenu teorije, tako da kroz tu prizmu treba sagledavati i konacan rasplet.

Možda mi je promaklo,ali zašto se toliko potencira da Bokan ima toliko dobre odnose sa EL?Nije prvi put da neko ovo napiše pa zato pitam.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

SKJ

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Апр 24, 2020, 19:22 поподнеMožda mi je promaklo,ali zašto se toliko potencira da Bokan ima toliko dobre odnose sa EL?Nije prvi put da neko ovo napiše pa zato pitam.

Bokan redovno, van oficijelnih struktura EL i EC, neposredno komunicira sa Bartomeuom o razlicitim kosarkaskim temama. Dosta toga je javno propraceno i preneseno. To je indikator koji nesumnjivo pokazuje da postoji relacija koja je bar ljestvicu iznad sluzbene.

Toliko o onome sto je javno ocigledno, a o kuloarskim CG pricama (koje vjerovatno imaju osnova) ne bih ovdje jer ih smatram neprovjerenim...

ognja

Svaka cast na otvaranju ove teme, skrenuce malo misli od jebene korone.

Elem, odslusah i ja sad ovaj audio. Moj neki utisak je da ova liga ne funkcionise, to jest da nema dobro rukovodjenje. Oni koji bi trebalo da vode ligu se najmanje cuju, kao pacovi su, uplaseni da bilo sta kazu.

Drugi utisak je da klubovi nemaju nikakvu sansu da se bilo sta dogovore. Svako vuce na svoju stranu, a Ostoja najperfidnije i podmuklije.

Bokan ima izuzetno agresivan i iritantan nastup, i nije on nista korektan vec PIZDI jer mu je jasno da od sezone nema nista, i da ce Zvezda opet u Evroligu. Jer nije tu samo problem zavrsetka pandemije, nece moci da se igra jos barem 3-4 nedelje nakon zvanicnog zavrsetka pandemije u zemljama ucesnicama final 4 turnira (ili plejofa). Onda ide i pripremni period, AKO uopste budu mogli klubovi da okupe timove. Dakle ovde su mnogo veci problemi pravne prirode i zakonske prirode od neke jednostavne zelje da se sve "sportski" zavrsi.

Sve je to lepo, ali kad uracunas koji je datum, kada bi trebalo da se sve zavrsi i koliko vremena je NAKON pandemije potrebno da se sve organizuje, ja bih rekao da je aba ligi ostalo jos mozda dve nedelje nakon cega ni teoretski nece biti moguce da se nesto igra.

Ja licno mislim da je Covicu i Bokanu to jasno, Covic se i ne cima mnogo, ocigledno ne vidi potrebu za isticanjem, Bokanu je jasno ali mu se ne svidja to sto mu je jasno, a kukavnom Ostoji nije nista jasno i opet izigrava neko nevinasce. I ne vidim ni jedan razlg za pominjanje "sportske atmosfere na Partizan-Buducnost", ostim da se nesto prebaci Zvezdi i Buducnosti za proslogodisnja i pretproslogodisnja desavanja. A to rade samo pizdurine kakva je limar.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

SKJ

Цитат: ognja  Апр 24, 2020, 19:51 поподнеSvaka cast na otvaranju ove teme, skrenuce malo misli od jebene korone.

Elem, odslusah i ja sad ovaj audio. Moj neki utisak je da ova liga ne funkcionise, to jest da nema dobro rukovodjenje. Oni koji bi trebalo da vode ligu se najmanje cuju, kao pacovi su, uplaseni da bilo sta kazu.

Drugi utisak je da klubovi nemaju nikakvu sansu da se bilo sta dogovore. Svako vuce na svoju stranu, a Ostoja najperfidnije i podmuklije.

Bokan ima izuzetno agresivan i iritantan nastup, i nije on nista korektan vec PIZDI jer mu je jasno da od sezone nema nista, i da ce Zvezda opet u Evroligu. Jer nije tu samo problem zavrsetka pandemije, nece moci da se igra jos barem 3-4 nedelje nakon zvanicnog zavrsetka pandemije u zemljama ucesnicama final 4 turnira (ili plejofa). Onda ide i pripremni period, AKO uopste budu mogli klubovi da okupe timove. Dakle ovde su mnogo veci problemi pravne prirode i zakonske prirode od neke jednostavne zelje da se sve "sportski" zavrsi.

Sve je to lepo, ali kad uracunas koji je datum, kada bi trebalo da se sve zavrsi i koliko vremena je NAKON pandemije potrebno da se sve organizuje, ja bih rekao da je aba ligi ostalo jos mozda dve nedelje nakon cega ni teoretski nece biti moguce da se nesto igra.

Ja licno mislim da je Covicu i Bokanu to jasno, Covic se i ne cima mnogo, ocigledno ne vidi potrebu za isticanjem, Bokanu je jasno ali mu se ne svidja to sto mu je jasno, a kukavnom Ostoji nije nista jasno i opet izigrava neko nevinasce. I ne vidim ni jedan razlg za pominjanje "sportske atmosfere na Partizan-Buducnost", ostim da se nesto prebaci Zvezdi i Buducnosti za proslogodisnja i pretproslogodisnja desavanja. A to rade samo pizdurine kakva je limar.

Potpuno dijelim tvoj utisak da je ovo, sto bi trebalo da se zove "rukovodjenje ligom", na katastrofalnom nivou. Meni uopste nije jasno kako je i do sada funkcionisala liga sa ovakvim vodjenjem.

Sto se Bokana tice, ja napisah da mi se ucinio dosta korektan njegov nastup. Da pokusam da obrazlozim..Prosle godine je Zvezda, sa Covicem na na celu, obrisala i parket i tribine sa njim i njegovim klubom. Radi se o jako sujetnom covjeku, prilicno mocnom, koji sigurno ima ogroman motiv da to vrati ako mu se ikad ukaze prilika. Zato je kod mene postojala sumnja da ce, u situaciji kada evidentno nema osnova za nastavak lige, a birajuci izmedju papirnih sampiona i nas kao ponovnog ucesnika  EL, on izabrati papirne sampione. Kad vec Buducnost ne moze biti prva da iskoristi priliku da nam bar donekle vrati za proslogodinje ponizavanje. Pride, mislim da vrlo lako moze obezbijediti da Mornar isprati takav stav i tako mogu doci do vecine ako dodje do glasanja..Zato ja i dalje imam tu bojazan i uzimam sa ogromnom rezervom ove njegove rijeci.

zvezdass

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Апр 24, 2020, 18:35 поподнеOn je samo  rekao da ako bi se sezona poništila verovatno bi mi ostali učesnici EL,i rekao je da ako stoka bude šampion da će stoka biti u EL.Ništa posebno nije rekao.

Ti bas imas problem da razumes ono sto cujes.
Vazno je samo opljunuti sto jace, jer je to ultra fazon.

RSB

Цитат: Sektor  Апр 24, 2020, 18:12 поподне

?igshid=1sn9wdjzpjv1c[/instagram]

Дакле, снимак исечен како одговара аутору. Доста тога важног склоњено. Снимак пустио Партизан, без дилеме (ако је неко и имао) јер се на њему чује Тегелтија

bm

Ima li negde originala...zna li se makar sta je to važno izbačeno?

северна страна

На овом другом снимку, негде на 12:54 се јасно чује Тегелтијин глас. То је једино могуће да се чује из просторије где се снима тај аудио снимак. Очигледно да је он пустио ово на нет.

А сваком је јасно да неки делови фале. Неки су исечени. Део кад Мишко треба да да закључак и изјасни се шта је конкретно предлог шта ако не буде могло да се игра даље. И јасно је да фали још један део где Остоја прича, јер Бокан помиње његово излагање, а Остоја се јавља тек после и само упада и одговара некима, нема увода. Значи нисмо чули њихов јасан предлог.

RSB

Цитат: северна страна  Апр 24, 2020, 22:44 поподнеНа овом другом снимку, негде на 12:54 се јасно чује Тегелтијин глас. То је једино могуће да се чује из просторије где се снима тај аудио снимак. Очигледно да је он пустио ово на нет.

А сваком је јасно да неки делови фале. Неки су исечени. Део кад Мишко треба да да закључак и изјасни се шта је конкретно предлог шта ако не буде могло да се игра даље. И јасно је да фали још један део где Остоја прича, јер Бокан помиње његово излагање, а Остоја се јавља тек после и само упада и одговара некима, нема увода. Значи нисмо чули њихов јасан предлог.

Исечен је и део где Остоја говори о излазној клаузули Тринкијерија на лето.

RSB

Цитат: bm  Апр 24, 2020, 22:42 поподнеIma li negde originala...zna li se makar sta je to važno izbačeno?

Кукњава Партизана да им се додели титула јер се не може завршити лига
Остојина изјава да Тринкијери има излазну клаузулу
Цедевитину тврдњу да може да врати играче
Мишково навијање за Партизан

Итд

Jenkins

Хвала што раскринкавате говна.

RSB

То уопште није била намера али смо затечени количином моралне наказности и просто указујемо на истину као и увек и указујемо колико тај Тегелтија лаже и шири зло, као и увек

северна страна

RSB

?igshid=f44ykb39b5tm[/instagram]

Тегелтија је опет ухваћен у подметачини и лажи. Склонили су све што им не одговара

Ето вам доказ, ово је склоњено

Sektor

Tegeltija veca kuga od korone

Odvratan je

Jenkins

северна страна

Апр 25, 2020, 00:31 пре подне #38 Last Edit: Апр 25, 2020, 02:08 пре подне by северна страна
Сви тимови су за сад "политички коректни".

Сви се као залажу за наставак лиге, али под одређеним условима. А главни је да се лига настави у постојећем формату и да сваки тим буде комплетан и онакав какав је био пре ове ситуације. И плус да се све то заврши у јуну.

Да се не лажемо, од тога нема ништа. То је немогуће.

У принципу, испадање је решено, пошто га неће бити. Остаје самоо питање представника у ЕЛ следеће сезоне, титула је небитна.

А о томе одлучује једино Евролига. И њихова одлука се чека. Остало све је млаћење празне сламе и лобирање.

Мишко апслутно није оптимистичан кад је у питању наставак сезоне и у ЕЛ и у АБА. То ипак нешто говори. Остаје само да се чека одлука Евролиге па да видимо ко ће играти то такмичење селдеће сезоне.

Играчи увелико потписују уговоре за следећу сезону са новим тимовима. Који играч ће добити дозволу да игра завршницу за стари тим? Ни један.... Јасно је онда колико је реално да се било које такмичење настави.

Ивањица

Ma ko je*e ovu zobarsku ligu, ako Bartomeu ponisti sezonu u Evroligi, a to bi bilo jedino ispravno resenje jer vec se suska dosta oko letnje pijace, formiraju se ekipe za sledecu sezonu, a prilicno je nezahvalno da totalno druge ekipe igraju najvaznije meceve sezone ... sledom dogadjaja, onda bi El igrale iste ekipe ove sezone a onda Limar, Fegi, Gargijevci mogu da igraju pipirevku sa Bokanom i ostalima u kupu Ljiljane Ronketi