• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

РАСПЛЕТ КОШАРКАШКИХ ТАКМИЧЕЊА

Започео Селектор, Апр 24, 2020, 11:37 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

северна страна

Милан

Звезда и Грчка су живот, остало су... знате већ!

nick79

Poceh da gledam, ali kad je Maljkovic poceo da prica kako je partizan zasluzio vise od Zenita i da ove gura gasprom, ugasio sam.

Nema gorih od realnih zvezdasa i neoliberalnih demokrata.

Шарпланинац83

Такође је Маљковић поменуо да је требало да се повећа број учесника Евролиге за 2, а то су Болоња и Партизан као најбољи из Еврокупа! Значи, примило се то да су најбољи из Еврокупа иако исти није завршен?!!! Страшно!

SKJ

Covic koncizan, argumentovan i jasan, kao i obicno.

Maljkovic kao da cita depese iz Centralnog komiteta, treba mu javiti da je ovo 2020. godina..

Косингас

Болоња свакако није међу та два најбоља, па они су на једвите јаде прошли у четвртфинале.

Лупетају глупости из дана у дан.
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

zvezdass

Мај 26, 2020, 14:17 поподне #546 Last Edit: Мај 26, 2020, 14:20 поподне by zvezdass
Цитат: Косингас  Мај 26, 2020, 13:16 поподнеБолоња свакако није међу та два најбоља, па они су на једвите јаде прошли у четвртфинале.

Лупетају глупости из дана у дан.
Naravno. Maljkovic ne zna verovatno ni u kojoj emisiji je gostovao.

Cinjenica, da je Virtus vidjen u Evroligi 2020/21, da nije bilo prekida, na ovaj ili onaj nacin.

Celtic

Maljković je tipičan primer zvezdaša zbog kojih smo i došli na rub propasti svojevremeno.

SKJ

Цитат: Celtic  Мај 26, 2020, 18:01 поподнеMaljković je tipičan primer zvezdaša zbog kojih smo i došli na rub propasti svojevremeno.

Ima podosta tih intervju-zvezdasa od kojih Zvezda nije imala velike prakticne koristi. Neki su bjezali iz kluba kada je bilo najteze, neki su sa dobrih pozicija cutali dok su nam lopatari drzali glavu pod vodom, nekima nije na pamet bilo da dodju da pomognu ni na terenu ni oko terena, neki su djecu poslali u janjicarski kamp..

Valjda je najbitnije da im intervjuii pocinju sa "svi znaju da sam zvezdas..."

noleRS

Realni zvezdasi iz nekih minulih gospodskih vremena.

Nadam se da je sa Covicem zapocela prijeko potrebna "smjena generacija" u zvezdaskom korpusu.

bm

Цитат: djoledjole  Мај 26, 2020, 18:47 поподнеIma podosta tih intervju-zvezdasa od kojih Zvezda nije imala velike prakticne koristi. Neki su bjezali iz kluba kada je bilo najteze, neki su sa dobrih pozicija cutali dok su nam lopatari drzali glavu pod vodom, nekima nije na pamet bilo da dodju da pomognu ni na terenu ni oko terena, neki su djecu poslali u janjicarski kamp..

Valjda je najbitnije da im intervjuii pocinju sa "svi znaju da sam zvezdas..."

"Intervju zvezdaši"!
👏👏👏👏👏

Baptista

Na sastanku Abaligasa,koji se valjda odrzava sutra, ne bih uopste bio iznenadjen da JSD priredi neki cirkus. Dal to bilo u vidu insistiranja dodele titule njima, odigravanjem takmicenja do kraja, bavljenjem nase neodigrane utakmice protiv siptara ili nesto cetvrto...
Djordi im je uvalio .!., navijaci im pene, a Ostoja ce nekako morati da se dokaze.
Seljacki mentalitet kluba, predsednika, portparola garantuje pokusaj uvlacenja u mulj. Posle svega oni su osakaceni i ucinice sve ne bi li obezvredili nas, ligu i nase ucesce.

Подршка севера

Oni su sami sebe ubedili da je njima mesto u EL....i kad ih pitas,na osnovu cega,kako?Nema odgovora....ljudi zive u proslosti....7 godina ih nema nigde...apsolutno ne postoje na kosarkaskoj mapi do ove polusezone kad su usli medju 8 u EK ..vauuu...(mi smo bili i u polufinalu EK 2014 g,pa nikom nista)...ali su oni ponovo sebe ubedili da bi oni to osvojili  :pop: ..u aba ligi imaju pol poziciju ,ali se zavrsni racuni svode u plej offu,gde i ekipa koja je cetvrta takodje moze do titule,ali su oni ponovo sebe ubedili da bi to oni osvojili,i ako imaju najlosiji medjusobni skora sa ostale tri ekipe koje su zauzele 2-3-4 mesto.....
Kao najveci debili ponavljaju kako su oni bili sampioni....pa koga boli kurac sta je bilo pre 30 g....i mi smo bili sampioni u fudbalu i sta sad na osnovu toga treba da trazimo nekakav vajld kard za LS,jer jelte mi smo bili sampioni....bio je sampion i nontingem foresta pa ? ...Bio je sampion u kosarci i Vareze,i Split,I Riga,Huventud, Bosna....pa gde su sad...I sta sad i oni treba da smaraju i traze nesto na osnovu proslosti...
Kakve su to glave tamo,kakvi isprani mozgovi i glupanderi....sam sebe ubedis u nesto sto nema nikakve logike,i kad Bartolomeu donese jedino moguce i ispravno resenje u dogovoru sa ostalim klubovima, ti se to naljutis ... :hail:
Onda se jave nekakve varde,podguzne muve grbovic SNS goran i ostala bagra ,koja se docepala medija i baljezga bez da razmisli o cemu prica i govori.
Imamo privilegiju da navijamo za ZVEZDU i da nismo stoka kao oni bez imalo grama mozga i osecaja za realnost.

Stribor

Sad polako kontam da su svi znali a ponajvise limarska radionica kad je u pitanju krajnji ishod. Znali su i prosle godine. Sta je poenta, dan pre odluke ciji ishod svi oni znaju krecu sa lozenjem i paljenjem vec napaljene i napacene mase navijaca. I desava se totalno ludilo medju njima. Tu se svinjogojstvo ukljucuje sa "sad tek treba da se napalimo jos vise. Sine ko u rat da idu. Krecu prolivski izlivi usmereni ka Covicu, jeeebote, kakve veze Nebojsa ima s odlukom. Dobro pecne ih tu i tamo malo, onako navijacki, korektno, ali kakve veze Covici, Vucici i Klintonovi imaju sa resetovanjem lige. Pominju specijalne pozivnice, Zenit...kakav mozdani haos. Ma mozdana lobotomija.

Izlozili ih svetski, onaj maloumnik sto se raspravlja sa decom i napusava ih. Pa oni bre nemaju bolji medjusobni ni od jednog aba kluba u top 5!?

Stribor

Цитат: Подршка севера  Мај 26, 2020, 21:02 поподнеOni su sami sebe ubedili da je njima mesto u EL....i kad ih pitas,na osnovu cega,kako?Nema odgovora....ljudi zive u proslosti....7 godina ih nema nigde...apsolutno ne postoje na kosarkaskoj mapi do ove polusezone kad su usli medju 8 u EK ..vauuu...(mi smo bili i u polufinalu EK 2014 g,pa nikom nista)...ali su oni ponovo sebe ubedili da bi oni to osvojili  :pop: ..u aba ligi imaju pol poziciju ,ali se zavrsni racuni svode u plej offu,gde i ekipa koja je cetvrta takodje moze do titule,ali su oni ponovo sebe ubedili da bi to oni osvojili,i ako imaju najlosiji medjusobni skora sa ostale tri ekipe koje su zauzele 2-3-4 mesto.....
Kao najveci debili ponavljaju kako su oni bili sampioni....pa koga boli kurac sta je bilo pre 30 g....i mi smo bili sampioni u fudbalu i sta sad na osnovu toga treba da trazimo nekakav vajld kard za LS,jer jelte mi smo bili sampioni....bio je sampion i nontingem foresta pa ? ...Bio je sampion u kosarci i Vareze,i Split,I Riga,Huventud, Bosna....pa gde su sad...I sta sad i oni treba da smaraju i traze nesto na osnovu proslosti...
Kakve su to glave tamo,kakvi isprani mozgovi i glupanderi....sam sebe ubedis u nesto sto nema nikakve logike,i kad Bartolomeu donese jedino moguce i ispravno resenje u dogovoru sa ostalim klubovima, ti se to naljutis ... :hail:
Onda se jave nekakve varde,podguzne muve grbovic SNS goran i ostala bagra ,koja se docepala medija i baljezga bez da razmisli o cemu prica i govori.
Imamo privilegiju da navijamo za ZVEZDU i da nismo stoka kao oni bez imalo grama mozga i osecaja za realnost.

Brate nisu sami sebe izlozili. Sve je to smisljeno. Ja nemam trunku sumnje. Znam ih dosta koji su koliko toliko realni pa su pali na svo ovo lozenje. Rodjendan, partizan najbolji u evropi, teorije zavere, vucic, Covic, itd... Cedevita raspustila ceo tim, Bokan i Misko su ovo rekli na sastanku samo niko nije hteo da cuje. Maltene se niko od njih nije ni obracao, samo limar i pudla. Svi su bili na zemlji samo su oni zarili i palili. Njima to treba, rat, Covic...

Саша РС

Чуј, јавио се и Дуло из Трансилваније. Свој на своме, што би рекли. Шта он хоће?
I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down

Подршка севера

Мај 26, 2020, 21:55 поподне #556 Last Edit: Мај 26, 2020, 21:57 поподне by Подршка севера
Цитат: Stribor  Мај 26, 2020, 21:39 поподнеBrate nisu sami sebe izlozili. Sve je to smisljeno. Ja nemam trunku sumnje. Znam ih dosta koji su koliko toliko realni pa su pali na svo ovo lozenje. Rodjendan, partizan najbolji u evropi, teorije zavere, vucic, Covic, itd... Cedevita raspustila ceo tim, Bokan i Misko su ovo rekli na sastanku samo niko nije hteo da cuje. Maltene se niko od njih nije ni obracao, samo limar i pudla. Svi su bili na zemlji samo su oni zarili i palili. Njima to treba, rat, Covic...
Pa onda su jos gluplji nego sto sam misli kad su dozvolili da ih "lozi" stranacki vojnik iz prislonice,i TELEgetlija....Uostalom da im glava ne sluzi samo za sisanje nego kad je vec imaju bi mogli malo da mucnu tom glavom i sami sagledaju trenutnu situaciju koja je toliko jasna i citka da ti niko ne treba da bi shvatio sta ce biti doneseno na sastanku klubova sa Djordijem,ako i malo prate kosarku a ne samo kao ovce da trabunjaju po ustaljenom sablonu.
Kakav rodjendan...oni najbolji u Evropi???A ostalih 8 klubova u EK....podrazumeva se da je EK jaci od Eurolige cim su najbolji u evropi... Bolesni debili koji su zaslepljeni toliko u svojoj mrznji da svuda vide Covica i zaveru...

Dulllllleeeee dodji iz transilvanije
https://youtu.be/1OqA0GHthfw

Romaj

Sezona je poništena. Njima izgleda treba da se crta da bi shvatili.

Za sutra limar najavio KZŠ. :nargila:  :rolf:  :prvak:

bm

Цитат: Romaj  Мај 26, 2020, 22:01 поподнеSezona je poništena. Njima izgleda treba da se crta da bi shvatili.

Za sutra limar najavio KZŠ. :nargila:  :rolf:  :prvak:
Nije za sutra, zakazao je za četrvrtsk, 04. jun...dan posle Janakopulosa 🤣🤣🤣🤣

Sektor

Цитат: bm  Мај 26, 2020, 22:17 поподнеNije za sutra, zakazao je za četrvrtsk, 04. jun...dan posle Janakopulosa 🤣🤣🤣🤣

Virtus likes this 🙌