• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

РАСПЛЕТ КОШАРКАШКИХ ТАКМИЧЕЊА

Започео Селектор, Апр 24, 2020, 11:37 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

noleRS

Bas maloprije razmisljam o tome, ako se ne varam klubovi sa A licencom u tom slucaju imaju izlaznu klauzulu i placaju 10M€.

северна страна

Цитат: MohikanacDzek  Мај 27, 2020, 11:03 пре поднеPa da zato se 3 juna izjasnjava Pao o svom statusu u Evroligi...

Glupi glodari se i dalje necemu nadaju...

Opet ce te dobiti Fasulasa...
Па после кукају кад их већ два дана сви зајебавају и праве форе на њихов рачун, везано за ЕЛ...

Какав црни ПАО и одустајање, као прво.

А као друго, једини који чека шансу је Виртус, али као што је рекао Селтик, они чекају евентуално крах Асвела који је у одређеним проблемима.

noleRS

Цитат: Jar Jar  Мај 27, 2020, 11:21 пре поднеŠto da ne. Ako se Sale Nacionale uvali u EL to su nam 4 boda kao kuća + oko 80-90 000 evrića.

Pravda za Virtus :nargila:

Hipoteticki govoreci u slucaju rokade Asvel-Virtus, po mom skromnom misljenju na osnovu dosadasnjih meceva u EL sa francuskim i italijanskim ekipama imali bi za nijansu lakse utakmice.

Vatrogasac

Милан

Спрдња не престаје, а ни мени не силази осмех са лица. Памтићу ове дане. Заслужили су.
Звезда и Грчка су живот, остало су... знате већ!

Косјерац

Ludi avion koji pada

Цитат: Косјерац  Мај 27, 2020, 12:10 поподнеГотова АБА лига, очекивано.
Kako bre?!
A ko je sampion?
Sta je sa najboljom ekipom evrokupa i univerzuma?
Sta pise El mundo deporivo?
A poklon za limarov rodjendan?
Izvrsice kolektivno samoubistvo, ahahahahaha, jedva cekam saopstenje.
🙈🙉🙊

северна страна

Romaj

Očekivana odluka. Posle ova par dana najrealnije je da se i KLS ne igra.

Ernan Krespo

Мај 27, 2020, 13:03 поподне #589 Last Edit: Мај 27, 2020, 13:06 поподне by Ernan Krespo
Izvukli smo se, za malo da partizan bude sampion, preziveli smo, dobro je.. HAHAHAHAHAHHA
Idemo part2 plakanja i kukanja.. Koliko suza je proliveno u prethodnim danima ovo je nezabelezeno u istoriji.. Kazu najveci uspek KKCZ ove sezone prekid ABA lige.. HAHHAHAHAHHAHAH
Prskanje, polivanje do grla, preko glave.. Sve smo istresli na njih sto smo imali, sve iz muda.. A tek cemo jos..
I da dodam jednu stvar, neka mi se jave u PP ljudi koji su zainteresovani da na jedan fini nacin pecnemo komsiju, da ne pisem ovde, neka se javi ko je zainteresovan.. Potrebno je samo malo maste, nista vise od toga :D

noleRS

Цитат: Romaj  Мај 27, 2020, 13:02 поподнеOčekivana odluka. Posle ova par dana najrealnije je da se i KLS ne igra.

I to je ocekivano a rekao bih i podrazumijevano.

Tako da ostajemo krunisani sampioni ABA lige i KLS do naredne godine.

Nastavice se...

Redskins

Još koliko dana slavimo prekid prvenstva?
Ne kapiram ovo uopšte, među ljudima vlada utisak da smo se provukli i da nismo bilo spremni za titulu.
Naprotiv, uzeli bi ABA.
Ne znam šta je ovde za slavlje.
Opet palanački mentalitet.
Hvala Vučiću

djenka

Niko ne slavi prekid nego se smejemo idiotima preko puta.

NNLice

Није славље, мало уживамо у фрустрацијама оних који су нама до пре неки дан копали јаму

Цитат: undefined"Conan, what is best in life?"
"To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women!"

Marko035

Cekajte bre ljudi, kako gotovo ? Zar kk mali budzet nije osvojio i ABU i EC jos u januaru ??

северна страна

Мај 27, 2020, 14:07 поподне #595 Last Edit: Мај 27, 2020, 14:08 поподне by северна страна
Цитат: Redskins  Мај 27, 2020, 13:56 поподнеJoš koliko dana slavimo prekid prvenstva?
Ne kapiram ovo uopšte, među ljudima vlada utisak da smo se provukli i da nismo bilo spremni za titulu.
Naprotiv, uzeli bi ABA.
Ко слави прекид лиге? Пре свега људи славе јер ћемо опет играти ЕЛ. Нити смо се ми питали око те одлуке ЕЛ, нити смо икако могли да утичемо.

Друго, нико од нас није срећан јер се ово десило, али у овим условима нема апсолутно ни једног нормалног разлога да се накарадно игра нека завршница, јер ником то не одговора. И није то наш став, него сваког играча, а и скоро сваког клуба. Причали смо 1000 пута, нису проблем само ни здравље, повреде и неспремност, него и календар и пре свега амерички играчи који не би излазили из Амеркике јер не знају кад би могли да се врате. И такође, уговори играча, али о томе се јавно не прича, нормално.

А прекид АБА нема шта да се коментарише... Ако се ово горе не игра, нема услова ни АБА да се игра, пре свега јер тек тад играчи неће доћи, па онда и проблем лиге која је регионална, где се иде из једне у другу земљу, а ако си видео, нпр ЦГ не дозвољава улазак нашим држављанима.

А ето конкретно РСБ се огласио са ставом око прекида. Али ту нема шта да се полемише, одлука је најнормланија и најреалнија.

Vlax

Nismo se mi izvukli da grbolje ne osvoji titulu, nego su se oni 'izvukli' da mogu da pricaju i prave legednu kako bi sve osvojili umesto da su u realnosti ugazeni na terenu.

noleRS

Цитат: Redskins  Мај 27, 2020, 13:56 поподнеJoš koliko dana slavimo prekid prvenstva?
Naprotiv, uzeli bi ABA.

Brate opusti se i uzivaj, zivot je tako lijep a narocito u Zvezdino proljece.

A od ponedjeljka do kraja proljeca nastupio je vrhunac kada treba disati punim plucima i koristiti sve blagodeti istog :nargila:

Ivko999

Meni je samo žao što Borac iz Čačka verovatno neće dobiti priliku da igra umesto Krke sledeće sezone. Ubedljivo najdosadnije utakmice su protiv njih u onoj sali za fizičko... U Čačku bi bila puna hala, a na terenu bi bila veća borba.

marec

Цитат: Ivko999  Мај 27, 2020, 15:36 поподнеMeni je samo žao što Borac iz Čačka verovatno neće dobiti priliku da igra umesto Krke sledeće sezone. Ubedljivo najdosadnije utakmice su protiv njih u onoj sali za fizičko... U Čačku bi bila puna hala, a na terenu bi bila veća borba.
Према мојим информацијама лига ће се проширити на 14 клубова