• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

РАСПЛЕТ КОШАРКАШКИХ ТАКМИЧЕЊА

Започео Селектор, Апр 24, 2020, 11:37 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

северна страна

Stribor

@Dzontra Emocija. To ih je naucio prasac. Bas on licno i to su skontali i ovi posle njega, shvatili su kakvo je to oruzje, i da zari i pali. To svaku njihovu sezonu mora da prati. Zivot ili smrt, zajebali ih sto ne igraju el, oni sirimasni sa Lovernjom, Bertransom i Bogdanovicem mi bogati sa Nelsonom, N. Covic, ukrali im igraca (moz misliti, posle Vujanica), bankomat. To mora da postoji na kraju svake godine, osvojili titulu ili ne. A ima i do marketinga, moral(mrznja) mora da bude na visini, valjalo bi prodati sezonke.

Meni i dalje nije jasno kakve veze mi imamo sa odlukom o EL i ABI. Kao sto oni imaju Igokeu tako i mi imamo FMP kao siguran glas. Covic daje krajnje korektne izjave, toliko korektne da me nekad i nervira.

Ne moz na solju da sednes da ti iz nje ne iskoci Grba, Fegi, prof dr Ratko Varga, realni zvezdas Maljkovic...

Jenkins

Сад кад је све званично готово, само паметно за следећу сезону и нек нам је са срећом :D

zoran novak

Цитат: Stribor  Мај 28, 2020, 16:19 поподне@Dzontra Emocija. To ih je naucio prasac. Bas on licno i to su skontali i ovi posle njega, shvatili su kakvo je to oruzje, i da zari i pali. To svaku njihovu sezonu mora da prati. Zivot ili smrt, zajebali ih sto ne igraju el, oni sirimasni sa Lovernjom, Bertransom i Bogdanovicem mi bogati sa Nelsonom, N. Covic, ukrali im igraca (moz misliti, posle Vujanica), bankomat. To mora da postoji na kraju svake godine, osvojili titulu ili ne. A ima i do marketinga, moral(mrznja) mora da bude na visini, valjalo bi prodati sezonke.

Meni i dalje nije jasno kakve veze mi imamo sa odlukom o EL i ABI. Kao sto oni imaju Igokeu tako i mi imamo FMP kao siguran glas. Covic daje krajnje korektne izjave, toliko korektne da me nekad i nervira.

Ne moz na solju da sednes da ti iz nje ne iskoci Grba, Fegi, prof dr Ratko Varga, realni zvezdas Maljkovic...
Kada je krenulo ovo njihovo kukanje i naricanje, nasao sam neki njihov forum,bas da vidim sta kazu. Kakvih tamo bolestina ima,to stvarno nije zajebancija... Toliko mrznje izbija iz svakog posta da je to zabrinjavajuce. Ali jedna stvar kojom sam ostao zaprepascen jeste da je neko napisao kako treba da organizuju prijateljsku tokom leta sa Galatasarajem i da sluze besplatne jagode. Dokle to ide jbt

tokyo

Цитат: zoran novak  Мај 28, 2020, 17:07 поподнеKada je krenulo ovo njihovo kukanje i naricanje, nasao sam neki njihov forum,bas da vidim sta kazu. Kakvih tamo bolestina ima,to stvarno nije zajebancija... Toliko mrznje izbija iz svakog posta da je to zabrinjavajuce. Ali jedna stvar kojom sam ostao zaprepascen jeste da je neko napisao kako treba da organizuju prijateljsku tokom leta sa Galatasarajem i da sluze besplatne jagode. Dokle to ide jbt
To je to,i onda neki ovde ih nazivaju "sportskim rivalima".Kakvi sportski rivali,to je bagra ustaško šiptarska.Pa najgore ustaše ne bi na svoja usta prevalile takvu bljuvotinu oko besplatnih jagoda i Galatasaraja.Ne znam šta smo mi Bogu zgrešili,da nam takve nakaze truju grad i državu preko 75 godina.To zlo treba stvarno uništiti,jednostavno da ne postoji više.Oni će da služe besplatne jagode,bagra bolesna i bestidna.

marakana11

Реко би... затворите тему. Овде је све готово.

:rolf:
Од малена, урезано у срце.
Увек уз тебе. Кроз најбоље. Кроз најгоре.
Да ли то била трећа лига или прва,
На целом свету, само је једна Црвена звезда.

noleRS

Цитат: tokyo  Мај 28, 2020, 18:50 поподнеTo je to,i onda neki ovde ih nazivaju "sportskim rivalima".Kakvi sportski rivali,to je bagra ustaško šiptarska.Pa najgore ustaše ne bi na svoja usta prevalile takvu bljuvotinu oko besplatnih jagoda i Galatasaraja.Ne znam šta smo mi Bogu zgrešili,da nam takve nakaze truju grad i državu preko 75 godina.To zlo treba stvarno uništiti,jednostavno da ne postoji više.Oni će da služe besplatne jagode,bagra bolesna i bestidna.

Tako je to kod nas, od svih Srba najgori su bivši i oni koji po svaku cijenu žele da budu drugačiji od većine svog naroda.
Da su zlo to je očigledno, da su smetnja u ostvarivanju našeg punog potencijala takođe, ali da se mogu uništiti jednostavno ne mogu.
Ali ono što se može, to je da se nastavi putem kojim u poslednjih par godina koračaju dva najpopularnija kluba našeg SD uz ispravljanje sopstvenih evidentnih grešaka iz proteklog perioda.
Titule u kontinuitetu, učešće u višem rangu evropskih klupskih takmičenja, veća posjeta na utakmicama, jednostavno imperativ da bude na onim pokazateljima koji nas jasno stavljaju na nivo iznad njih.
Ljudi se pored ostalih faktora vezuju za uspjeh kada se opredjeljuju za klub, bitno je da u budućnosti što manje ljudi barem po tom osnovu se odlučuje za njih, a formirani navijači vremenom će već sići sa scene tako da je ključno da mi sa svoje strane učinimo sve da u budućnosti vrijeme radi za nas.
Evidentno je da ih sada ima manje nego recimo u bivšoj zajedničkoj državi kada su kao navijači imali veliki kapacitet i na primjer potpuno ispunili Marakanu 1983.godine, tako da samo trebamo nastaviti sa sportskim rezultatima iz poslednjih par godina i u budućnosti imaće problem da ispune sopstveni lavor.

aleksandarasr

Neka neko javi limaru, da je Djordi danas rekao, da ce ako PAO odustane od EL, umesto njih uci Virtus.. Cisto da zna covek, da ne ceka 4.jun za konferenciju...

Друлић

Мај 28, 2020, 23:27 поподне #628 Last Edit: Мај 29, 2020, 02:12 пре подне by Друлић
Lično sam prisustvovao kada je glumac Bojan Perić na snimanju "Urgentnog centra", na pitanje za koga navija u polufinalu između našeg kluba i Cibone, odgovorio, citiram- Navijam da se sruši Arena i da bude što više mrtvih. Tim rečima, potpuno ozbiljan.
Dobro me je upamtio tad idiot, izbegavao me u širokom luku sisica.

@zoran novak
Daj brate skrinšotuj to i daj Stanisu i ostalim našim momcima koji su aktivni na Tviteru.
Terziću odlazi, uprava napolje! 24.10.2019.
Цитат: dejan80  Окт 17, 2016, 16:41 поподне
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Stribor

Цитат: aleksandarasr  Мај 28, 2020, 22:52 поподнеNeka neko javi limaru, da je Djordi danas rekao, da ce ako PAO odustane od EL, umesto njih uci Virtus.. Cisto da zna covek, da ne ceka 4.jun za konferenciju...
A onaj nashmrkani zeleni zec ce da odustane od EL ko penzos od 100e, cisto da se ne pale ni on ni onaj nas vrsni selektor.

noleRS

Цитат: aleksandarasr  Мај 28, 2020, 22:52 поподнеNeka neko javi limaru, da je Djordi danas rekao, da ce ako PAO odustane od EL, umesto njih uci Virtus.. Cisto da zna covek, da ne ceka 4.jun za konferenciju...

Ako sam dobro ispratio Đordi je pomenuo par italijanskih klubova ali ne i Virtus, tako da i u proširenom krugu potencijalnih kandidata nema kkp što je još više poražavajuće i ponižavajuće za "instituciju" evropske košarke.

Zato bih preporučio limaru da ne polaže puno na Đordijevo rekla-kazala medijima, nego da lijepo limarevi advokati kontaktiraju Đordija i sretnu se u nadležnom sudu, pa neka tamo Đordi kaže ono što ima reći u svoju odbranu zbog materijalne i nematerijalne štete koju je prouzrokovao "evropskim Seltiksima" :nargila:

Delija sa Severa

Da zavrsimo pricu oko Jsd i njegove wild card i slicnih gluposti. Pisao sam prosle godine da oni Djordiju nisu ni u noktu koliko ga zabole za njih. Napali su me ovde , verovali spinerima i sta je bilo? Skoro sam napisao da opet nece biti nista od njihove EL, ma ni blizu nisu bili. I sada moje pitanje je da li ima ovde ikog ozbiljnog da veruje da je JSD zaista bio blizu EL?
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

No. 8

Interesatna je situacija u Grčkoj. Olimpijakosov razvojni tim nije među ekipama koje su obezbedile plasman u prvu ligu, dakle Oli će i dalje peglati drugu ligu. Sa druge strane predsednik PAO "plete" po Bartomeu kao niko. Iako mislim da je gotovo nemoguće da napusti Evroligu, bio bi baš interesantan takav scenario. Daakle ni teoretske mogućnosti da bude atinskog derbija :)

ognja

Kolika bi bila kazna za Pao ukoliko bi napustio Evroligu? Znam da sam citao da su potpisali drakonske kazne za istupanje.

Mislim da je taj predsednik Panatinaikosa samo jedan obican bolid.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Vlada 89

10 miliona evra
Koga jebe,neka idu da igraju sa KK Dinamo Zg
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Vatrogasac

ognja

Ako je tako, zar neko stvarno moze da proguta pricu da ce Pao da odustane od evrolige? Treba pola budzeta da daju na kaznu? Zasto? Da bi igrali treceligasko takmicenje sa London Tauersima i Prokom Treflom?
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

северна страна

Замолио бих вас да не качите болештине са њихових форума. Такве ствари нису вредне ни помена.

Болесно је и што се пише тако нешто и што се дозвољава на тим форумима. Овде таквим стварима није место.

tokyo

Цитат: ognja  Мај 29, 2020, 11:49 пре поднеKolika bi bila kazna za Pao ukoliko bi napustio Evroligu? Znam da sam citao da su potpisali drakonske kazne za istupanje.

Mislim da je taj predsednik Panatinaikosa samo jedan obican bolid.
Sigurno je da nije sve to baš jednostavna priča.I ima sigurno i PAO svojih neisplaćenih potraživanja od EL,nije sve to jednosmerno sigurno.Vrlo je moguće da svi klubovi nisu skroz isplaćeni za ovu sezonu,plus toga ovo otkazivanje sezone sigurno košta mnogo para.Mislim da je Janakopulos jedini za sada koji otvoreno priča o nezadovoljstvu kako se stvari odvijaju.Očekujem da vremenom uslede problemi sa još klubova.Koliki problemi,i šta će sve oni uzrokovati,to je još neizvesno.Bilo bi veliko iznenađenje da ovih 18 klubova koji sada figurišu kao učesnici EL,da svi bez izuzetka igraju narednu EL.Biće tu potresa svakojakih,skoro sigurno.Jednostavno takva je situacija,skroz nepredvidiva i nenormalna.

nindzakornjaca87

Siroti Ostoja. Đordiju dušu a Đordi je neće.