• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига сезона 2020/2021

Започео Косјерац, Мај 25, 2020, 16:03 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Косјерац

Нова тема за нову сезону. У складу са реалношћу долазака, биће сигурно финансијских последица после вируса које ће се одразити на све клубове у Европи.

mostarac

Luka D'Alesandro piše da Lorenzo dobija od Panatinaikosa 700k godišnje za dve godine(1+1).

estella roja

Да почнемо од овог човека.

Једну једину жељу имам, а то је његов повратак.

Veternik

Одлично, само, кад је Звезда - нека буде црвена.

neverforgetbari

северна страна

Тема јесте слободнија као и увек, али морамо и овде да се приджавамо неких правила, а посебно око уписа са 2,3 речи. Ипак није ово фејс. Ако наводите неког играча, наведите уз то и да ли је он ваша жеља и због чега или сте негде прочитали да се наш клуб повезује са тим играчем. 

Celtic

Prva želja mi je Nemanja Nedović. Najbolji srpski košarkaš koji nam je potencijalno dostupan, a još igra na deficitarnoj poziciji kombo beka.
Druga želja je potpuna rehabilitacija Kuzmića, a treća povratak Nemanje Dangubića.

ognja

Mene kod Nedovica brine njegovo zdravlje. Ne znam da li je skrojio celu sezonu bez povrede jos od povratka iz NBA.

Inace kvalitet ni najmanje sumnjiv. Strasan bek.

Za Dangubu zar ne bese vec prica da je malte ne dogovoren?

Za Kuzmu se slazem, bio bi melem na ranu da izdivlja nakon svega sto mu se desilo u zadnje etri godine a posebno prosle.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

ljubisa rajkovic

Prvo komandant da zasedne na klupu to je zelja svih nas,ne samo moja.
Drugo da ona objava postane stvarnost,a to je Dangubic i Blazic opet u Zvezdi.
Trece da se Radanov i Djordjevic iz fmp prebace u prvi tim.
Cetvrto da nam centri za sledecu sezonu budu Ristic,Kuzmic i brat Stimara.
Peto da se snajperista Simon vrati i zavrsi karijeru u svom klubu kako i dolikuje bivsem kapitenu.
Sesto da sve domace igrace sacuvamo i uz minimum stranaca da se porvemo onako muski sa svima kako samo mi umemo i mozemo.

Sektor

Цитат: Celtic  Мај 25, 2020, 16:20 поподнеPrva želja mi je Nemanja Nedović. Najbolji srpski košarkaš koji nam je potencijalno dostupan, a još igra na deficitarnoj poziciji kombo beka.
Druga želja je potpuna rehabilitacija Kuzmića, a treća povratak Nemanje Dangubića.

Valjda prvo Dejo, pa sve ostalo !? :zvizduk:

Celtic

Цитат: Sektor  Мај 25, 2020, 16:22 поподнеValjda prvo Dejo, pa sve ostalo !? :zvizduk:

Pričam o igračima.

Pošto mi je Nedović orva želja, više bih voleo uz njega Đenku nego Jaku. Mislim da su kompatibilniji a i da je realnije.

napster

Цитат: Celtic  Мај 25, 2020, 16:20 поподнеPrva želja mi je Nemanja Nedović. Najbolji srpski košarkaš koji nam je potencijalno dostupan, a još igra na deficitarnoj poziciji kombo beka.

Uz navedene dodao bih i sada potpuno kosarkaski zrelog Jaku Blazica koji izlazi iz sjajne sezone i svojom energijom bi doneo mnogo timu.

Takodje, voleo bih da pojurimo Avramovica, koji mi se cini kao sasvim solidna opcija na back up pleju, kao rezerva nekom kvalitetnom strancu.

I najzad, nadam se ostanku Gista. Taj covek je i dalje odlican kosarkas koji bi procvetao kod Radonje i njegovog konstantnog vrtenja pika.
... А кад срце стане на њему нек пише, жалим што те нисам волео још више!

laza10

Naravno prva zelja mi je Dejan Radonjic!
Pored toga novi ugovor za Berona i Pantera i uz njih dodati Nedovica!

Celtic

Цитат: napster  Мај 25, 2020, 16:27 поподнеUz navedene dodao bih i sada potpuno kosarkaski zrelog Jaku Blazica koji izlazi iz sjajne sezone i svojom energijom bi doneo mnogo timu.

Takodje, voleo bih da pojurimo Avramovica, koji mi se cini kao sasvim solidna opcija na back up pleju, kao rezerva nekom kvalitetnom strancu.

I najzad, nadam se ostanku Gista. Taj covek je i dalje odlican kosarkas koji bi procvetao kod Radonje i njegovog konstantnog vrtenja pika.

Koliko sam ja obavešten, sa Gistom je ugovor raskinut još pre mesec dana. Pitanje da li će on uopšte nastaviti karijeru. Nije 1⁰0% info ali verujem da je tako.

Avramović nije plej ni po čemu sem po visini. A na beku mislim da nema kvalitet za EL. Dobro bi nam došao kao bekap za ABA ali verujem da nije jeftin za takvu ulogu, budući da nam pristižu Uskoković i Radanov, da bi tu bili Nedović i recimo Đenka, a svakako i stranac u ulozi prvog pleja.

Veternik

Ko nam od igraca ima ugovor i za narednu sezonu? Plus ovi sto nadolaze iz Fmpa, ukljucujuci i Kuzmica.
Одлично, само, кад је Звезда - нека буде црвена.

danko orovic

Ако имамо у виду финансијску ситуацију ,која,изазвана корона вирусом,неће бити нимало лака онда би моја жеља била што више домаћих играча уз 2,евентуално 3 страна играча. Имамо солидну базу домаћих играча као што су Давидовац,Лазић,Добрић,Симанић,Кузмић,Ристић.Недовић,Аврамовић,Дангубић су одличан додатак на постојећи ростер уз ,наравно,незаобилазни "Радоњизам".

gligorije

Celtic

Цитат: laza10  Мај 25, 2020, 16:29 поподнеNaravno prva zelja mi je Dejan Radonjic!
Pored toga novi ugovor za Berona i Pantera i uz njih dodati Nedovica!

Beron mislim da su bap male šanse da ostane i da će pojačati neki bogatiji klub.
Sva je prilika da ćemo pokušati da napravimo ekipu sa minimalnim brojem stranaca, tako da se bojim da ni Panter nije blizu produženja. Ima on srpski pasoš ali se pre svega razmišlja o domaćim igračima u smislu mentaliteta i cene.

MohikanacDzek

Цитат: Veternik  Мај 25, 2020, 16:35 поподнеKo nam od igraca ima ugovor i za narednu sezonu? Plus ovi sto nadolaze iz Fmpa, ukljucujuci i Kuzmica.

Dzenkins, Dobric, Davidovac, Lazic, Simanic, Kurizda, Jovanovic

mostarac

Nedović završio sa Milanom i naravno da bi on u zdravom stanju bio prva želja.
Inače imamo dosta igrača ali trebalo bi nam onih sa kreatorskim sposobnostima ko leba.