• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Eвролига, 23. коло: Црвена звезда - Асвел

Започео северна страна, Јан 27, 2021, 17:32 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Најбољи против Асвела:

Волден
38 (24.4%)
Колом
1 (0.6%)
Хол
5 (3.2%)
Лојд
2 (1.3%)
Лазић
7 (4.5%)
Добрић
69 (44.2%)
Давидовац
1 (0.6%)
Рит
2 (1.3%)
Јагодић Куриџа
5 (3.2%)
Кузмић
5 (3.2%)
Ноко
21 (13.5%)

Укупно гласова: 156

Mister No

Цитат: СтелаРоса  Јан 30, 2021, 09:59 пре поднеNama su glavni i najplaceniji igraci bili nepotrebni u ekipama poput Valensije i Makabija koje i same moraju da se bore za top 8,a mi ocekujeno da cemo u 8 sa tako skromnim timom. Nije realno. Da bi se napravilo nesto vise u ovakvom formatu takmicenj, potrebno nam je da gradimo tim par sezona i da ekipa i trener imahu kontiunitet, sve to uz maksimalnu podrsku sa tribine, a i to pitanje da li bi bilo dovoljno kao sto smo imali prilike da vidimo 2016/17 sezone. Ovaj format EL je poguban po nas i nadam se da ce klubovi sa ovog podrucja, odnosno Aba liga, jednog dana ostati bez pozivnice za sampiona i da prestane vise cimanje oko takmicenja u kojem nam nije mesto. Svake sezone pritisak da se uzme Aba, ali ne da bi igrali EL, nego da bi i sledece sezone imali jaci tim od Partizana i Buducnosti, onda u toj istoj EL ne uradimo nista i tako svake sezone. Smucilo mi se vise. Evrokup nam je mera, a Aba moze da bude zanimljiva i to nam je sto nam je.

Ako nemaš velike šanse za pobedu, pobegni sa megdana, pravi primer navijačke podrške.

Kavaljer

monteniger

Biancorosso

Члан ФК
Звезда му је све
Поруке: 4,599
Одг: Трансфери - одласци и доласци играча 2020/21.
Јул 09, 2020, 19:06 поподне#1036
Цитат: monteniger  Јул 09, 2020, 19:03 поподне
LorenzoB>>>>>Holl
Djenka>>>>>>>Wolden
Beron        ?????
Panter  =  Lojd
Sasa O >>>>>>> Sakota
Odzo    <=> upisite sta hocete( po meni Noko nije nista bolji)
Sem trenera ovo ostalo JAKO tanko....misljenja sam da bi Sale da je imao ovu proslogodisnju ekipu napravio BUM...tako da po meni Holl, Wolden uopste nisu neka pojacanja, a kad dodam na to i da nece stici prava zamena za Berona onda se moze pretpostaviti da je proslogodisnji sastav bio dosta jaci

Zabolelo me u predelu grudi koliko si se izlupetao.
 Like
51 people like this.
 vulence

**
Звездаш
Поруке: 299
Јул 09, 2020, 19:07 поподне#1037
LorenzoB>>>>>Holl
Djenka>>>>>>>Wolden
Beron        ?????
Panter  =  Lojd
Sasa O >>>>>>> Sakota
Sem trenera ovo ostalo JAKO tanko....misljenja sam da bi Sale da je imao ovu proslogodisnju ekipu napravio BUM...tako da po meni Holl, Wolden uopste nisu neka pojacanja, a kad dodam na to i da nece stici prava zamena za Berona onda se moze pretpostaviti da je proslogodisnji sastav bio dosta jaci

Dovoljan je bio jedan post majstore, sve nam je jasno - ocajna pojacanja, izgubicemo svaku utakmicu. Ajd sad odmori malo i pusti nas ostale da uzivamo u odlicnom prelaznom roku.

Dobrodosao, Lengstone!
Пријави уреднику
 Like
11 people like this.
 Stevke94

Звезда му је све
Поруке: 1,311
Јул 09, 2020, 19:09 поподне#1038
LorenzoB>>>>>Holl
Djenka>>>>>>>Wolden
Beron        ?????
Panter  =  Lojd
Sasa O >>>>>>> Sakota

Slažeš se valjda da je Hol >>>> Covic. Treba videti ko će doći kao prvi plej pa da uporedimo njega sa lorencom. A i generalno je glupo uporediti igrače individualno. Treba da se vidi kako će tim da izgleda.
 Like
4 people like this.
 Кипар

Члан ФК
Звезда му је све
Поруке: 1,772
Јул 09, 2020, 19:10 поподне#1039
LorenzoB>>>>>Holl
Djenka>>>>>>>Wolden
Beron        ?????
Panter  =  Lojd
Sasa O >>>>>>> Sakota
Ти са овим ником,не можеш бити озбиљан саговорник,а поготово са овим једначинама

Tako da bez uvrede ali samo da se procitaju neke stvari...nije na odmet...hvalaa

Deda Stanoje

Ne razumem upise,šta igramo,daj da se EL završi što pre,prosto neverovatno.Naša igra odlična,odličan protivnik,stižemo ogroman minus,vodimo,držimo klackalicu,da smo skinuli zadnji skok,pobedili bi...Odličan karakter pokazan,trening za ABA predragocen.Dobili neviđeno pojačanje u Nnoku,Kuzmić dobar,Volden fantastičan,Dobrić u ritmu,Lazić terminator kao nekad,Rit isto odličan.Videlo se da kidamo za pobedu iako nam ne treba.Radonja baš emotivno doziveo poraz jer trazi pobednički mentalitet od igrača.Rastemo iz meča u meč,šta vi gledate meni nije jasno uopšte...

Кипар

Цитат: monteniger  Јан 30, 2021, 11:08 пре поднеBiancorosso

Члан ФК
Звезда му је све
Поруке: 4,599
Јул 09, 2020, 19:06 поподне#1036
LorenzoB>>>>>Holl
Djenka>>>>>>>Wolden
Beron        ?????
Panter  =  Lojd
Sasa O >>>>>>> Sakota

Zabolelo me u predelu grudi koliko si se izlupetao.
 Like
51 people like this.
 vulence

**
Звездаш
Поруке: 299
Јул 09, 2020, 19:07 поподне#1037
LorenzoB>>>>>Holl
Djenka>>>>>>>Wolden
Beron        ?????
Panter  =  Lojd
Sasa O >>>>>>> Sakota

Dovoljan je bio jedan post majstore, sve nam je jasno - ocajna pojacanja, izgubicemo svaku utakmicu. Ajd sad odmori malo i pusti nas ostale da uzivamo u odlicnom prelaznom roku.

Dobrodosao, Lengstone!
Пријави уреднику
 Like
11 people like this.
 Stevke94

Звезда му је све
Поруке: 1,311
Јул 09, 2020, 19:09 поподне#1038
LorenzoB>>>>>Holl
Djenka>>>>>>>Wolden
Beron        ?????
Panter  =  Lojd
Sasa O >>>>>>> Sakota

Slažeš se valjda da je Hol >>>> Covic. Treba videti ko će doći kao prvi plej pa da uporedimo njega sa lorencom. A i generalno je glupo uporediti igrače individualno. Treba da se vidi kako će tim da izgleda.
 Like
4 people like this.
 Кипар

Члан ФК
Звезда му је све
Поруке: 1,772
Јул 09, 2020, 19:10 поподне#1039
LorenzoB>>>>>Holl
Djenka>>>>>>>Wolden
Beron        ?????
Panter  =  Lojd
Sasa O >>>>>>> Sakota
Ти са овим ником,не можеш бити озбиљан саговорник,а поготово са овим једначинама

Tako da bez uvrede ali samo da se procitaju neke stvari...nije na odmet...hvalaa
Esam reko 😂

Misdongarde

Дошло и монтенигерових 5 минута..

А и у таквој једначини је погрешио код
" Саша Обрадовић >>>>>>>> Шакота"
Није се показао Сале толико бољим 😂😂

П.С. А ни Ђенка >>>>>>> Волден 😂

monteniger

Цитат: Misdongarde  Јан 30, 2021, 11:46 пре поднеДошло и монтенигерових 5 минута..

А и у таквој једначини је погрешио код
" Саша Обрадовић >>>>>>>> Шакота"
Није се показао Сале толико бољим 😂😂

П.С. А ни Ђенка >>>>>>> Волден 😂
🤣🤣🤣🤣 hahahaha...nije mi to bio cilj rodjeni...a ko bi normalan pomislio da ce se Sakota bolje pokazati od Saleta...ali definitvno vec tada mi se nije svidela selekcija tima koju je pravio Sale Obradovic a drugi su svrsavali..ja ne znam sta su oni to pokazali u prethodnim timovima pa im je dalo neki optimizam 🤔🤔🤔...a za Djenku sam ubedjen bio da bi skroz drugaciji bio i kod Saleta a tek sta bi radio kod Radonje...Wolden svakako da nekad doprinos u poenima a nekad brate i sve sto uradi zasere...ko krava muzara...jednostavno i prosto, imao si 3 kilera i ponekad bljesne Djenka...Lorenco-Beron-Panter, Djenka u ovom rosteru je svakako bio koristan...a da be pricamo da smo na krilu imali jednog Perperoglua...kako kod njega godine nisu upitne??? Kad znas-znas...i samim tim kad imas takvog igraca onda su bolji i Dobric I Davidovac...mi smo se negde na pocetku pogubili sa nekim pozicijama, konkretno na 1 i 2..

BishopGDX

Мене само занима да ли је већина вас која пљује синоћну партију уоопте гледала ЦЕО меч или сте гледали исечке , одређену секвенцу, пар минута или шта?

Прво полувреме их је срало све живо, нису то били отворени шутеви или изграђене акције или наша лоша одбрана једноставно их је кењало претерано.

У једном тренутку,пред крај полувремена, излази статистика однос деф. скокова 4:7 за њих. У том тренутку они имају 9/12 за 2 и 8/9 за 3. Па јбг, како да имаш више скокова кад су промашили само 4 (и словима ЧЕТИРИ) шута.

После таквог полувремена екипа пуца од самопоуздања, а ми смо морали да јуримо цело друго полувреме. Јесте мало попустила концентрација за одбрану у финишу, али разумљиво је и то, с обзиром да смо целу утакмицу морали да јуримо резултат.

Биће то све супер следеће сезоне, ја уопште немам дилему да ли освајамо сва 3 домаћа трофеја ове године.