• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

АБА лига, 17. коло: Црвена звезда - Мега

Започео северна страна, Јан 30, 2021, 18:56 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Најбољи против Меге:

Хол
34 (17.7%)
Колом
1 (0.5%)
Ускоковић
1 (0.5%)
Лојд
107 (55.7%)
Лазић
34 (17.7%)
Добрић
1 (0.5%)
Раданов
1 (0.5%)
Давидовац
3 (1.6%)
Јагодић Куриџа
1 (0.5%)
Рит
1 (0.5%)
Кузмић
0 (0%)
Ноко
8 (4.2%)

Укупно гласова: 192

Vatrogasac

Цитат: rille83  Феб 01, 2021, 23:12 поподнеE za ovo sam pitao, par upisa iznad. Ali mnogo puta su nam ovo prodali nevazno ko je od nasih bio na njihovog pleja.

A meni ovde takodje i nas centar lose reaguje. Ne mislim bas konkretno na ovaj snimak ali bilo je slicnih situacija pogotovo kad je Kuzmic taj poslednji igrac. Mislim da neko sa takvim iskustvom mnogo lako nasedne na tu njihovu kombinaciju a rekao bih da se iz aviona vidi sta ce i kome ce plej proturiti tu loptu.
Pa centar mora da zatvori njihovog pleja koji ide sam na polaganje samo sto to ostavlja igraca iza samog.Ne moze centar dvojicu da cuva niti je to njegova krivica.Bek (u ovom slucaju Hol) je taj koji je ispao kao iz voza i ostavio centra na vetrometini

Naravno da nije Hol jedini,i Lojda su probijali,Koloma da ne govorim.On jedva i ocima isprati
Mi da nemamo Lazica bog ne bi mogao da nas sastavi

Isto tako cesto su lopte koje dolaze do Petruseva ili Simonovica bile udvajane od nasih igraca sto je dovelo ponovo do otvorenih suteva ili laganog protoka lopte gde su pravili viskove.To je ono gde je nama Brajant pravio odlican posao samim postojanjem na niskom postu sto je dovodilo do pomeranja odbrane protivnicke ekipe

NNLice

Катастрофална комуникација Давидовца и Хола. Обојица бране исту страну. То Радоњић мора да регулише, ко искаче, иде испод блока, итд

Пикси

Mislim da upravo zbog ove odbrane Hola,Radonja i drzi Voldena na keca vise. Sto se tice napada Hol ne izgleda lose.
Ali ocekujem da Hol uz Radonjica itekako moze da popravi igru u odbrani bar na neki pristojan nivo jer nije bas neko ko nema predispozicije za to i ja verujem u njega. Da do kraja sezone rada sa Radonjicem mozemo imati odlicnog igraca za sledecu sezonu.

"Желим да останемо на окупу и наставимо да харамо,јер смо толико моћни и јаки да је то невероватно" - НИКОЛА РАЂЕН 01.06.2013 када је ЗВЕЗДА поново ПОКОРИЛА ЕВРОПУ !

- Ако не узмем титулу стоји да сам слободан, с тим да ћу ја да вратим то што ми је Звезда дала за ову годину.То ћу да чисто не буду неке приче: ево дошао је због тога... С моје стране, ја сам дошао бесплатно за ову годину уколико не узмемо титулу.  - МИЛОШ НИНКОВИЋ 33 !

zuba87

Ni jednog trenutka se nisam zabrinuo da cemo pobediti.. Petrusev je veliki talenat, mozda ce da napravi karijeru veliku,mozda ne videcemo, ali sam siguran da nama vise sad znaci Noko nego sto bi nam znacio Petrusev da smo ga doveli do kraja sezone.. Na 2,3 sezone da smo mogli da ga dovedemo pa i ok, ovako neka ga vamo.. Jedino zajednicko njega i bogdana je da su zasticeni ko beli medvedi.. Simonovic mi se danas svideo mnogo vise od njega, nekako mi je Bjelica za siromasne, i da ne bese njega da podvali par onih lopti Petrusevu ne bi ovaj prebacio 13,14 poena..

Zvezdale!

Jeste, lepo si to primetio za Simonovica, taj njihov high-low radi samo tako.

sindje

Bez filozofiranja, ali najteza je pobeda koja je upisana i pre utakmice. A protivnik rasterecen i jos im neki igraci zasticeni level max.

Pobeda, niko se nije povredio, bilo je i dobrih i losih strana.

Dobro bi bilo da se nekako JOB dozove pameti, ili nesto drugo nadje.

Off topic - Miskovic propao k'o zeton.

Mare

Lepa i zanimljiva utakmica za gledanje.Odlicne role kep-a, Lengstona i Noka.Lojd opet na svom, nivou-iznad.

Srecan rodjendan GOAT-u.

Kavaljer

Po meni onaj njihov Petrušev iako je dao 22. poena nama nije ništa specijalno pokazao na ovoj utakmici. Možda im je i bolji bio Marko Simonović.
Što se naše igre tiče dopala mi se igra ovog novog pleja(zaboravio sam mu ime jbg). Vidi se da je godinu ipo dana malo igrao(u Španiji), ali ima puno da se igra do kraja, biće samo još bolji

rille83

Je l moguce da nam je svima promakao detalj na 5sec do kraja kada izvodimo loptu i nesviranje tehnicke ekipi Asvela? A sudija na metar i sve gleda.

Auuu bas smo osteceni bili.

Prilikom izvodjenja lopte iz auta igrac Asvela dva puta debelo gazi aut liniju. To je automatski tehnicka, bacanja i lopta sa strane za nas.
Моја странка је
Звезда, а зна се колико има
чланова. Више од половине
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!