• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига сезона 2020/2021

Започео Косјерац, Мај 25, 2020, 16:03 поподне

« претходна тема - следећа тема »

estella roja

Стварно Селтик, да ли поседујеш информације у вези Рита?

Нека логика каже да стварно имамо озбиљну конкуренцију на позицији 4 (Симанић, МЈК), а да ипак није такав квалитет да покрије стартера.

Albilegle Tulumbe

jel ovo prizivanje Radonjica ima neku podlogu ili su to samo zelje i pozdravi?

D-Rose

Цитат: Косјерац  Мај 25, 2020, 18:56 поподнеНапредовао је Аврамовић откако је у Шпанији. Солидне партије тамо а и за репрезентацију имао је неких добрих рола. Леворук играч, тежак за брањење. Видећемо, ја сам мишљења да таквог играча са тим потенцијалом и у тим годинама а притом домаћи, не смемо да испустимо.

Недовић ми је исто тај тип играча коме је идеалан клуб Звезда за наставак каријере. Одличан је био у Уникахи, па заслужуан уговор у Арманију али повреде су зезале као и скраћена рола. Напредовао је и он, легитимни Ел играч, дефицитарна позиција комби бека а и на плеју се добро сналази.

Nedovic nije legitimni EL igrac, nego legitimni NBA igrac kad je fizicki spreman i bar 80 posto zdrav. Problem je sto je pitanje koliko on utakmica moze da odigra u jednoj sezoni. Velika je steta sto nemamo nekog talentovanog klinca koji bi mogao da skuplja minute tu. Ja bih recimo pre pokusao nesto sa Pazinom nego sa Uskokovicem, mladji je i ima visi plafon.

dscaribrod

Цитат: Celtic  Мај 25, 2020, 19:01 поподнеKoliko čujem, preliminarna ideja je da u Železniku na kecu igraju Filip, Đoković i neko od mlađih, dok bi Uskoković bio prebačen kod nas sa idejom da pokuša da se izbori za mesto u 14.
Mislim da bi i to trebalo imati u vidu.

Ako je to tačno, ja se nadam da je ovu pauzu iskoristio da navežba šut. Fino je sve kod njega: osećaj za igru, prodor, odbrana, a onda ostane sam na šutu i izbaci air ball, totalno frustrirajuće. Džaba mu sve ako će ga čuvati ispod bloka, a on baca cigle, to stvarno ne bih voleo da gledam ni u KLS, a kamoli u EL.

sinisa

Nadam se samo da necemo praviti roster od 15-16 igraca i da cemo pažljivo sastavljati ekipu,da se necemo zaletati,i dovoditi neke igrace jer nam se ukazala prilika i ako smo na toj poziciji već popunjeni..

jovicak021

Мај 25, 2020, 20:28 поподне #105 Last Edit: Мај 25, 2020, 20:33 поподне by jovicak021
Trener - Radonjić
1.Stranac,Djenka,Uskoković
2.Nedović,Blažić,Davidovac
3.Dangubić,Dobrić,Radanov
4.Simonović,Simanić, MJK
5.Kuzmić,Ristić,Djordjević

Ja bih ovako krenuo u sezonu. U zavisnosti gde bude više neophodno pojačao bih sa nekim strancem pre svega na 4,5. Mislim da nije puno nerealan tim, a da nije previše ni skup.

Jedino je problem Lazić. Ako u timu imamo Djenku, Dangubu i Jaku mislim da nam Lazić nije potreban.Ružno je reći, ali moje mišljenje je tako. Mada ako bude Radonja, onda mislim da je Lazić siguran u timu.

Mislim da se ovakav tim može napraviti za 3M, pogotovo ako padnu cene igračima kao što se očekuje.

MohikanacDzek

Цитат: Celtic  Мај 25, 2020, 19:01 поподнеKoliko čujem, preliminarna ideja je da u Železniku na kecu igraju Filip, Đoković i neko od mlađih, dok bi Uskoković bio prebačen kod nas sa idejom da pokuša da se izbori za mesto u 14.

Genearalno sam uvek pisao negativno o Filipu ali evo kad sad ovo procitah moram reci i nesto pozitivno...

Ako posle svega sto je prosao bude igrao za FMP novu sezonu stvarno se vidi da covek bas voli kosarku... Realno bi 99,9 posto ljudi u njegovoj situaciji diglo ruke od svega...

Kad se kroz tu prizmu posmatraju stvari stvarno ostaje zal sto ga je Bog uskratio za tih nekih desetak santimetara visine sa kojima bi sve bilo potpuno drugacije...

Svaka cast Filipe... Pravi sportista si...

Кипар

Ја сам стварно од пар људи блиских њему чуо да је дечко феноменалан лик.
Породичан,без неких екцеса који су својствени дјеци политичара.

veljasinn

Sportando piše da će Lokomotiva raskinuti ugovor sa Apićem.

estella roja

Ако нечег имамо, то је центара. Хвала, али не хвала. Притом, нешто слично већ имамо испред носа у Ђорђевићу.

Celtic

Цитат: estella roja  Мај 25, 2020, 19:38 поподнеСтварно Селтик, да ли поседујеш информације у вези Рита?

Нека логика каже да стварно имамо озбиљну конкуренцију на позицији 4 (Симанић, МЈК), а да ипак није такав квалитет да покрије стартера.

Znam da je reč o igraču u kome se načelno razmišljalo kao potencijalu za Zvezdu. Prošlu sezonu je odigrao dobro, napredovao u više segmenata. E sad, svima na forumu je valjda dobro poznato da nismo uspostavili neki konzistentni sistem selekcije i koordinacije između nas i FMP. U tom smislu verujem da će Rit biti "ponuđen" budućem treneru, kao igrač iz "sistema" i platežno povoljan. Naravno, igramo EL i verovatno je da nema prostora da su ugura u rotaciju, koliko god nemamo igrača baš njegovog profila.
Gledano iz mog ugla, ja bih recimo više voleo da vidim njega kao petog visokog nego Jovanovića. Podrazumeva se u situaciji da nemamo problem sa viškom stranaca.

delijadosmrti

Seltik jel znas sta oko planova za trenera sledece godine? jel nas Sakota napusta? misljenja sam da treba zavrsiti saradnju sa njim iz njegovih zdravstvenih razloga a posle i iz kosarkaskih i dovesti Deju.. Imas li kakva saznanja u vezi tog dela

Vucko1985

Imam dve zelje sto se tice prelaznog roka:
1. Da Covic prevazidje svoju sujetu i vrati Dejana Radonjica na klupu Zvezde
2. Da oformimo jak kostur domacih igraca, i da nikada vise ne gledamo koloniju stranaca kao ove, pa i prosle sezone

Stribor

Uf, Uskokovic kod nas, nisam siguran koliko je ovo realno. Ili je bar po meni greska ako se o tome razmislja. Nebznam kako trenutno izgleda Pazin ali nije on neki nizi nivo od Uskokovica. Decko je bas stagnirao. Drugo, mislim da ce dosta zavisiti i od trenera. Ukoliko Radonja bude opcija gotovo sam ubedjen da izuzev Rita nece biti igraca za nas :)  Jovanovic je drugo

Smoke on the water

Цитат: Vucko1985  Мај 25, 2020, 21:51 поподнеImam dve zelje sto se tice prelaznog roka:
1. Da Covic prevazidje svoju sujetu i vrati Dejana Radonjica na klupu Zvezde
2. Da oformimo jak kostur domacih igraca, i da nikada vise ne gledamo koloniju stranaca kao ove, pa i prosle sezone
Dosadni ste sa Čovićem i sujetom
X PUTA je pokazao da nije sujetan a najsvežiji je primer Kuzmića. Ništa lično brate.
A da ne bude off topic šta mislite o Cody Milleru-Mekintajeru. Poznaje Aba Ligu imao je dobru sezonu...

ralers

Najveca zelja mi je da prvo resimo pitanje trenera, i da tu dovedemo kvalitetno resenje (Radonja po moguctvu).
Imamo solidnu bazu domacih igraca, koji vec imaju dobar broj evroligaskih utakmica. Svidjaju mi se imena koja se za sada ovde javljaju a vec su nosili nas dres (Nedovic, Blazic, Danguba).

Pored njih jos 2 ili tri stranca i to bi bio kvalitetan tim. Ima vremena, celo leto je pred nama, najvaznija vest je dosla danas, igramo Evroligu, imamo dovoljno vremena da sastavimo dobar tim i ono sto je bitnije , imamo vremena da vidimo gde smo gresili u ovoj sezoni i da te greske ne ponavljamo.

Sektor

Мај 25, 2020, 22:45 поподне #116 Last Edit: Мај 25, 2020, 22:55 поподне by Sektor
Koliko znam Radonja je spreman, Radonja je i voljan i zeljan, da postane opet trener Crvene zvezde !
Loptica je u Covicevom delu terena, i nekako znam da ce doneti pravu odluku !

Kuca se zida od temelja prvo

ognja

Očekujem u četvrtak da se svira kraj sezone a u petak očekujem onog što igra smešan ples ispred klupe da ponovo zaigra ispred svete zvezdine.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Drago Torbica

Цитат: ognja  Мај 25, 2020, 22:55 поподнеOčekujem u četvrtak da se svira kraj sezone a u petak očekujem onog što igra smešan ples ispred klupe da ponovo zaigra ispred svete zvezdine.

Bukvalno bih dao sve da se otvori sezona na temi Radonjizam. Kad bi njega doveli, za ostalo se ne bih brinuo ni jednog jedinog momenta. Ali ajde da sacekamo jos malo pa vidimo sta ce biti.

grom_zr

Цитат: Smoke on the water  Мај 25, 2020, 22:28 поподнеDosadni ste sa Čovićem i sujetom
X PUTA je pokazao da nije sujetan a najsvežiji je primer Kuzmića. Ništa lično brate.
A da ne bude off topic šta mislite o Cody Milleru-Mekintajeru. Poznaje Aba Ligu imao je dobru sezonu...
Po meni odlican igrac.Danas sam procitao da ga groblje zeli kao zamenu za Gordica kojeg bi Buducnost da vrati u svoje redove...