• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига сезона 2020/2021

Започео Косјерац, Мај 25, 2020, 16:03 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Саша РС

Прво Радоњић, а од играча, кога он изабере.

Шакоти хвала али желим му мање стреса и опуштеније радне услове.

Дај да сад одрадимо како треба. Без лутања и помпе.
I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down

Petkovic Miroslav

Nedovic i Radonja u istom timu.. Ala ce biti Radonjizma na Nemanjinu odbranu :D

veljasinn

Мај 25, 2020, 17:28 поподне #42 Last Edit: Мај 25, 2020, 17:31 поподне by veljasinn
Neki idealni tim
Marković - Dimitrijević
Nedović - Dženkins - Lazić
Dangubić - Blažič - Dobrić
Dekker - Davidovac - Simanić
Hamilton/Pejn? - Kuzmić - Kuridža

I nešto realnije
Amer plej - Dimitrijević
Davidovac - Simanić - Kuridža
Kuzmić - Štimac - Đorđević

Trener u oba slučaja D.R

Uroš7

Цитат: Petkovic Miroslav  Мај 25, 2020, 17:23 поподнеNedovic i Radonja u istom timu.. Ala ce biti Radonjizma na Nemanjinu odbranu :D
To smo i za Lesora svi mislili .

choldo

Moja prva zelja je Nedovic, veliki zvezdas, strasan igrac, a jako bitno i sta moze da igra i pleja i to jako dodro. Tu smo bili u najvecim problemima u zavrsenoj sezoni.

Druga zelja je Blazic, fenomenalna sezona, zna klub i sistem, velika energija.. Bilo bi to feneomenlano.

Treca zelja je vec vidim skoro pa ispunjena a to je da ode Gist, ne zato sto je los kosarkas, vec njegove godine, povrede i ugovor.
Mislim da nam treba kao sta je neko napisao, igrac slicnih karakteristika ali puno mladji i sa vise energije.

Cetvrta zelja mi je da ostane Panter ako vec ne moze Beron zbog napadackih kvaliteta, suta i rjesavanje nekih situacija 1 na 1

Generalno je dobro sta je fokus na domacim igracima, ja bih tu zelio samo 3 stranca max. 4, (ne brojim Blazica)
A to su Plej, Panter, umjesto Gista, ne znam kakva je Dzenkisu sudbina kod nas, ali eventualno jos jedan stranac u zavisno od potrebe na poziciji..
I to su moje neke zelje, skromne 😁

Prikolica12

Занима ме мишљење људи који су гледали Новака, има ли ту квалитета за нас?
https://youtu.be/meEXCv84sK0

Baptista

Koliko god voleo Nedu i Dangubu, nisam siguran dal su oni spremni da izguraju ritam kakav nas ocekuje sledece godine...kad na to dodamo i davidovca...
Jel ima neko da je gledao Ristica, Apica i Kravica i da proba da iznese neki zakljucak da li bi neko mogao da pomogne barem kao 3 centar ?
Avramovicem nesto nisam impresioniran.
Mozda je tu zanimljiv i Todorovic,mada on se vec deklarisao kao prekoputas.

Косингас

Дангубић је изгурао ову сезону без повреде чини ми се
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Smoke on the water

Šta se dešava sa pominjanim Dvejnom Evansom? Želja na mestu plejmejkera mi je Kendrik Rej. Koji je već pregovarao sa nama prošle sezone.

Кипар

Недовића,ако постоји било каква могућност треба појурити свим силама.
Био би лидер тима,у то сам сигуран.

D-Rose

Цитат: северна страна  Мај 25, 2020, 17:18 поподнеОво се апсолутно слажем око компатибилности, али бих ја лично волео негде Јаку уклопити. Једноставно такав тип играча је потребан свакој екипи. Такву енергију мало ко може да донесе, а уз то има и одређен квалитет. 

Е сад, да ли ће бити места, то јесте питање.

Jaka je svetlosnim godinama bolji od svih nasih domacih 2/3 igraca.

Beron je pre desetak dana izjavio da zeli visegodisnji ugovor zbog stabilnosti i porodice.

choldo

Цитат: veljasinn  Мај 25, 2020, 17:28 поподнеNeki idealni tim
Marković - Dimitrijević
Dekker - Davidovac - Simanić
Hamilton/Pejn? - Kuzmić - Kuridža

I nešto realnije
Amer plej - Dimitrijević
Davidovac - Simanić - Kuridža
Kuzmić - Štimac - Đorđević

Trener u oba slučaja D.R

Davidovac nikako ne moze da bude projaktovan na 4-ci, on je nuzno igrao to neke utakmice, ali on igrac koji po stilu lici na Bodirogu znaci od 1-3 pozicija,pa ga tako i projektuj radi manjka i viska igraca na nekim pozicijama.
Moje misljenje 😏

zoran novak

Цитат: Prikolica12  Мај 25, 2020, 17:34 поподнеЗанима ме мишљење људи који су гледали Новака, има ли ту квалитета за нас?
https://youtu.be/meEXCv84sK0
And here we go again 🤣
Pazi kad mene smara pominjanje na forumu,mogu da zamislim tek ostale...

veljasinn

On jeste nužno odigrao neke utakmice, ali Davidovac je pre svega inteligentan igrač, na derbiju je uvek igrao na četvorci (i uvek je u odbrani na mozak dobio samoubicu) i najbolji smo bili u sezoni kada smo forsirali small ball petorku sa njim i Gistom na centarskim pozicijama.

Prikolica12

Цитат: zoran novak  Мај 25, 2020, 17:46 поподнеAnd here we go again 🤣
Pazi kad mene smara pominjanje na forumu,mogu da zamislim tek ostale...

Само питам, нисам у току :D

Delije.Nis

Samo da pitam nisam u toku ko je Dimitrijevic na kecu?

veljasinn

Iz Huventuda, makedonski reprezentativac. Igra standardno već par sezona u ACB ligi i Evrokupu, '98 godište. Imao je valjda potez kola u ACB, i nekoliko vrlo dobrih partija u sezoni.

la vita e bella

Ne znam za vas al ja bih svim silama pokušao zadržati  brata Lorenza!
700000 za dve sezone sto mu nudi Pao, ma jebem li ga valjda možemo i mi toliko🤔

Sledeća stvar jeste dovođenje Deja! To bi sigurno i probudilo navijače i digao bi se hajp, a tada naša Zvezda najjače igra!

Naravno i povratak Jake bi bio idealan, ove sezone u cedioli je bio baš dobar, verujež da može nastaviti u tom ritmu i kod nas!

Lo-Djenka(Jaka)-Dangubić-Kuridza-Centar

Kakva fajterska postava......
Sumnjaju neki da bodrimo pogresan tim i mrze nas zato sto uvek smo s' njim al' sever i dalje odjekuje tom navijackom pesmom najboljom RACUNAJTE NA NAS

estella roja

Мај 25, 2020, 18:11 поподне #59 Last Edit: Мај 25, 2020, 18:13 поподне by estella roja
Димитријевић и Новак као домаће опције на кецу, спремне да одмене првог плеја делују доста занимљиво. Мислим, Димитријевић условно 'домаћа', иако је македонац. Сада је идеална прилика да се мало охрабримо и укажемо поверење домаћим играчима. Суштински мени је и идеја са Радичевићем била добра, само је штета што се тако завршила. Увек сам за то да се домаћи играчи прво гледају и ако се процени, у њих и улаже.

Јако ће бити тешко и незахвално ономе ко буде требао да ускочи у Лоренцове патике. Нереалан посао је дечко одрадио код нас. Уз Маркуса, сигурно најбољи страни плеј у клубу икад. Остаје велика жал што није завршена сезона да га видимо како би одрадио те најбитније утакмице, јер је ово све до сада било за 10ку.