• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига сезона 2020/2021

Започео Косјерац, Мај 25, 2020, 16:03 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Кипар

Цитат: северна страна  Сеп 18, 2020, 20:02 поподнеСтартни НБА играч док се није повредио ове године. Има плату тричавих 30 милиона за 3 сезоне. Јако реалан. Могуће да му је дечачки сан да заигра за Звезду...

Шта све људи неће покупити са твитера...
Па имамо 14 мелеона буџет, тај са 10 по сезони нам се уклапа у селери кеп.

Kowalski

Цитат: северна страна  Сеп 18, 2020, 20:02 поподнеСтартни НБА играч док се није повредио ове године. Има плату тричавих 30 милиона за 3 сезоне. Јако реалан. Могуће да му је дечачки сан да заигра за Звезду...

Шта све људи неће покупити са твитера...

oće to, najbolje da ćeš ti da tvrdiš da je sa twitera, oćeš da ti pošaljem još imena iz doba pre korija voldena ??

Bezobrazluk, ti znaš odakle su nekome informacije
FK1991,KK1974

северна страна

Цитат: Kowalski  Сеп 18, 2020, 20:23 поподнеoće to, najbolje da ćeš ti da tvrdiš da je sa twitera, oćeš da ti pošaljem još imena iz doba pre korija voldena ??

Безобразлук је мртав ладан преносити информацију да је Звезди у најужем кругу појачања Џереми Ламб, човек који има уговор тежак 30 милиона и који је био стартер у НБА ове сезоне док се није повредио. 

И обрати пажњу на обраћање на форуму.

la vita e bella

Цитат: Kowalski  Сеп 18, 2020, 20:23 поподнеoće to, najbolje da ćeš ti da tvrdiš da je sa twitera, oćeš da ti pošaljem još imena iz doba pre korija voldena ??

Napiši care ovde majku mu da čujemo i vidimo, lako se frljati imaginarnim likovima...
Sumnjaju neki da bodrimo pogresan tim i mrze nas zato sto uvek smo s' njim al' sever i dalje odjekuje tom navijackom pesmom najboljom RACUNAJTE NA NAS

Kowalski

Цитат: северна страна  Сеп 18, 2020, 20:31 поподнеБезобразлук је мртав ладан преносити информацију да је Звезди у најужем кругу појачања Џереми Ламб, човек који има уговор тежак 30 милиона и који је био стартер у НБА ове сезоне док се није повредио.

И обрати пажњу на обраћање на форуму.

Da prevedem ostalima, slagao si da je sa twitera, to je tvoja imaginacija ali napisana kao tvrdnja te je to suv bezobrazluk, mogao sam da napišem i na tw ali nisam i nikad nisam.

A drugo ime ?
FK1991,KK1974

северна страна

Цитат: Kowalski  Сеп 18, 2020, 20:34 поподнеDa prevedem ostalima, slagao si da je sa twitera, to je tvoja imaginacija ali napisana kao tvrdnja te je to suv bezobrazluk, mogao sam da napišem i na tw ali nisam i nikad nisam.

A drugo ime ?

А где сам ја тврдио да си ти то конкретно пренео са твитера?!

Рекао сам шта све људи неће да преносе са твитера, а та информација коју ти као кријеш нешто стоји по твитеру већ неко време. То што си се ти нашао прозваним не знам шта да ти кажем, твој проблем. А твитер и инсајдере са њега си ти први помињао овде пре меког врмена. И овде завршавамо, прекини да ово претвараш у личну расправу.

Шта има да гледам друго и треће име поред овога. Како да поверујем у друга имена кад је у та три човек који има годишњу плату ко два наша буџета?

LucasCP3

Цитат: северна страна  Сеп 18, 2020, 20:39 поподнеА где сам ја тврдио да си ти то конкретно пренео са твитера?!

Рекао сам шта све људи неће да преносе са твитера, а та информација коју ти као кријеш нешто стоји по твитеру већ неко време. То што си се ти нашао прозваним не знам шта да ти кажем, твој проблем. А твитер и инсајдере са њега си ти први помињао овде пре меког врмена. И овде завршавамо, прекини да ово претвараш у личну расправу.

Шта има да гледам друго и треће име поред овога. Како да поверујем у друга имена кад је у та три човек који има годишњу плату ко два наша буџета?
Заборављаш спортски мотив.  :D

,,Ако будем имао среће да остварим барем неке од својих идеја, то ће бити доброчинство за цело човечанство. Ако се те моје наде испуне, најслађа мисао биће ми та да je то дело једног Србина." - Никола Тесла у време посете Београду 1892. године

la vita e bella

Dajte ta druga treća četvrta imena neće se ljute cigani, makar harden marej, curry bili😁
Sumnjaju neki da bodrimo pogresan tim i mrze nas zato sto uvek smo s' njim al' sever i dalje odjekuje tom navijackom pesmom najboljom RACUNAJTE NA NAS

sinisa

северна страна

А тврдим да је са твитера информација. Можда је ти лично ниси покупио тамо, али ти је онда неко пренео одатле. Јер у оригиналној информацију и не постоји Ламб, него се стицајњм околности нашао на слици. Али људи само преносе и терај.

За осталу двојицу не знам да л су у кругу кандидата јер немам информацију који играчи се прате. Тако да не могу да тврдим. Али ти си себе и своју информацију потпуно дискредитовао навођем Ламба.

Krupnikovic

A pre svega dize bespotrebno ocekivanja ovde, a jasno je da ce i na beku doci nesto ispod radara, bar po CVju.

vulence

Pa mi na beku trazimo igraca koji ce korektno izneti minute dok je Lojd na klupi. To sigurno nece biti bombasticno ime, treba ocekivati jos nekog neafirmisanog poput Terija...

Kowalski

FK1991,KK1974

njuma_njuma

Cekaj druze, neko ti je rekao da je Dzeremi Lamb u uzem izboru za beka i ti si u to poverovao? Nebitno sto nije twiter ili agencija sve i da ti je Nebojsa Covic glavom i bradom sapnuo tako nesto u poverenju, jednostavno zdrav razum odbija da to prihvati kao istinu.
Овде су најбољи падали
Овде су најбољи стварани
Овде зидови још причају
О хуку Севера који не престаје
Приђи чућеш бубњева звук
Армије која сложно грми
Овде зидови вечно ће причати
О љубави између ње и нас!

vlada

северна страна

Сеп 18, 2020, 21:24 поподне #5275 Last Edit: Сеп 18, 2020, 21:26 поподне by северна страна
Цитат: Kowalski  Сеп 18, 2020, 21:15 поподнеajd ovako, nije twiter i nije neka agencija
Ајд овако, пријатљски савет да станеш. Онако ти виси бан за инсајдерисање. А тераш ме да овде гушим тему да детаљно објасним зашто знам да је 100% са твитера.

Јбт неки лик окачио ДВЕ слике и написао ово су ДВА играча у најужем кругу и на једној у кадар упао Ламб и јури тог играча који је наводно нама занимљив. И неко питао ко је на сликама, неко написао сва три играча који се виде на њима и ти си тако то, како је оригинално написано тамо пренео људима у приватним порукама. Значи све са косом цртицом која дели првог са слике и осталу двојицу са друге.

Је л треба и да цртам? То не може да буде случајност.

Значи врло си безобразан, оптужујеш ме да ја лажем, а булвално имам доказ да је то са твитера дошло, можда ти ниси пренео, али је теби неко пренео ко је тамо видео и копирао оригинал.

Овде стајемо дефинитивно јер немам живаца овде да се препирем са тобом. Боље не настављај причу, само изазиваш бан. Загушио си довољно тему, људима пробудио неку машту, инсајдеришеш и још си бахат.

Извињавам се осталим људима што све ово морају да читају, али кад ме неко оптужи да лажем, морам да одговорим.

bm

Ja sam mislio da ti je FK uža specijalnost, klupa zapravo...ali imaš informacije i u vezi KK.

Kowalski

dobro, pošto neko čita tudje privatne poruke a ne smem ni da pomislim koja bi tu prijava mogla da ide evo još jedne privatne poruke pošto nisu privatne
slobodno pretite banom a za pp ću ja da prijavljujem gde treba.

« Sent to: ..... послато: Јун 27, 2020, 12:21:05 »
« Recipient have forwarded or responded to this message »
za drugog pleja se gledaju Hol I kori Volden,vrv i još neki ali Volden je taj pik od preko puta.
FK1991,KK1974

cevali

Da li ima sanse da u nekom periodu dodje Petrusev iz Mege kod nas?

matijabna

Цитат: cevali  Сеп 20, 2020, 10:45 пре поднеDa li ima sanse da u nekom periodu dodje Petrusev iz Mege kod nas?

Mislim da su sanse za to kao sto su bile i za Jokica i Bitatdzea. Miskovi NBA projekti obicno idu direktno tamo. Bitadzeov odlazak u Futuru je samo splet okolnosti.