• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда у Евролиги 2020/2021

Започео Косјерац, Мај 25, 2020, 16:09 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Пласман Звезде у наредној сезони Евролиге:

Фајнал фор
43 (11.9%)
Плеј-оф
166 (46.1%)
8-13. места
131 (36.4%)
14-18. места
20 (5.6%)

Укупно гласова: 360

Косјерац

Celtic

ljubisa rajkovic

Ovog puta da budemo slozni svi kao jedan.Neka nam prosla sezona bude dobra skola.

северна страна

Sektor

Aj pa neka je sa srecom. Idemo ponovo sve ispocetka !

Ernan Krespo

Gazda, znate sta vam je ciniti.. Kao sto u LOTR idu u planine po armiju, po pomoc, tako ovoga puta gazda morate i Vi, bez obzira na cenu a nije skupo i nece vas puno kostati i nece vam puno vremena oduzeti.. Znate broj, mesto, adresu.. Znate sta treba da uradite da hala ponovo bude dupke puna..

северна страна

Горан Арсеновић

balja

Sretna nova Evroligaska sezona. Slutim da ce po rezultatu biti vrhunska. Cestitam Nebojsa.

северна страна

EmptyClip

Цитатлондонски експеримент Таугрес

nou
Цитат: zolla  Јул 06, 2015, 15:45 поподне
bilo je pre nekog vremena aktuelno šta smatrate patriotskim ponašanjem - za mene je to konstantni i utemeljeni opozicionizam  ...

Цитат: Ljuba 73  Дец 09, 2016, 13:14 поподне
Klub se brani konstatnom kritičkom rečju, analizom poteza uprave, stručnog štaba i igračkih kolektiva SD.

Marko035

Jedva cekam ovo opet. NEKA SE TRESE CELA ARENA !

Zvezdaš DSP

Mi navijači da pokažemo da volimo svoj KK!
ДС...Д. Савић...Д.Стојковић... Д.Савићевић...Д.Станковић...Делије Север

ДалиборРС

У случају да ПАО напусти ЕЛ, какве су наше шансе да се докопамо лиценце?

Stevke94

Цитат: ДалиборРС  Јун 11, 2020, 18:57 поподнеУ случају да ПАО напусти ЕЛ, какве су наше шансе да се докопамо лиценце?

Mislim da Valensija (cetvrti španski tim), Zenit (pre će Himki) i Alba (pre će Bajern) otpadaju. Naravno i novi 18. tim. Tako da su po meni jedini realni kandidati mi, Asvel, Bajern i Himki. I tu bih najveću šansu dao bajernu, ne mogu da zamislim da će nama Djordi dati a licencu. Ali,najrealnije po meni da niko ne dobije bar ove sezone novu a licencu.

Косингас

Ако буду додјељивали, претпостављам да ће је добити онај који може највише да плати.
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

MohikanacDzek

Цитат: ДалиборРС  Јун 11, 2020, 18:57 поподнеУ случају да ПАО напусти ЕЛ, какве су наше шансе да се докопамо лиценце?

Otprilike kolike i glodarske da igraju istu...

северна страна

Нигде не пише колико А лиценци мора да има, тако да ако неким чудом неки тим са А лиценцом изађе из такмичења, не мора нико да упадне на његово место. 

За А лиценцу има низ услова које клуб треба да испуњава, тако да неко може добити то тек кад испуњава све то.

ДалиборРС

Ја сам се водио идејом да би за одржавање имиџа и концепта та А лиценца припала некоме. Некако маркетиншки гледано да се покаже да их то није уздрмало. И даље сам скептичан да ће ПАО отићи иако је то скоро па готово.
Што се тиче тих услова, шта ми испуњавамо, а шта не?

Ernan Krespo

Nije mi bas najjasnije, moze li neko da objasni ukratko zbog cega ovoliko zele da napuste EL? I oko cega je cela ova prica?
Neprofitabilnost takmicenja?