• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Нови тренер Црвене звезде?

Започео Селектор, Јун 03, 2020, 14:14 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Да ли сте задовољни са избором Саше Обрадовића за новог тренера?

Да
Не
Нисам сигуран/на

Селектор

Доста се пише на више различитих тема о избору новог тренера Црвене звезде јер ускоро истиче уговор са тренером Шакотом па би било добро да тему групишемо на једно место а то је овде.

Да ли ће се са Шакотом наставити сарадња или ће се потписати уговор са новим тренером, остаје да се види у времену које долази

Ово је тема на којој ћемо се бавити овим стварима
Ја, када ме гледаш, поносно стојим - ја сам звездаш!

danko orovic

Селектор говори о тренеру као потпуно необавијештен човјек.Биће Шакота или биће неко други. Дај Селекторе нешто одређеније.

Ивањица

Sektor

EmptyClip

Штостиче очекивања, ми ћемо добити тај меч.
Цитат: zolla  Јул 06, 2015, 15:45 поподне
bilo je pre nekog vremena aktuelno šta smatrate patriotskim ponašanjem - za mene je to konstantni i utemeljeni opozicionizam  ...

Цитат: Ljuba 73  Дец 09, 2016, 13:14 поподне
Klub se brani konstatnom kritičkom rečju, analizom poteza uprave, stručnog štaba i igračkih kolektiva SD.

_DelijaMomak_

Ikac

Ako ne dodje Dejo bice veliko razocarenje, ogromna je zelja da sve bude kao nekada!

ДЕЛИЈЕ

Цитат: Ikac  Јун 03, 2020, 16:10 поподнеAko ne dodje Dejo bice veliko razocarenje, ogromna je zelja da sve bude kao nekada!
Ne treba stvarati takvu atmosferu.Ja bih bio srećan i da dođe Saša Obradović(ako je moguće).
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Ikac

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Јун 03, 2020, 16:11 поподнеNe treba stvarati takvu atmosferu.Ja bih bio srećan i da dođe Saša Obradović(ako je moguće).

Nemam ja nista protiv Saleta, ali Dejo je za nas klasa!

северна страна

Цитат: danko orovic  Јун 03, 2020, 15:53 поподнеСелектор говори о тренеру као потпуно необавијештен човјек.Биће Шакота или биће неко други. Дај Селекторе нешто одређеније.
А шта би одређеније? Исписано је све што треба на оној теми. Рекли смо вам како стоје ствари. Ништа није решено, тако да нема шта ново да се каже. Нећемо да измишљамо ствари. Још није коначно решено и то је то. Кад буде - бићете обаваштени наравно.

Сигурно нико ништа не крије нити пролонгира објаву нечега што је решено. Нема разлога за то.

ZmajPŽ

Ja predlazem da se ne lozite previse
Ja ocekujem da su odnosi isti kao pre i da Radonja nece doci sve dok je Nebojsa u klubu
Takodje ne nadam se ni Sasi Obradovicu jer je nerealna prica
Ocekujem Vladu Jovanovica sa Sakotom kao savetnikom
Sve ovo pisem zato sto ne zelim da se ponovo lozim pa da se razocaram sto i Vama preporucujem
Bolje da imamo minimalna ocekivanja pa da se posle obradujemo nego obrnuto

delijadosmrti

Da se ogradim od omalovazavanja, misljenja sam da ako sadasnji sef struke ostane da ce to biti jedno jako veliko razocarenje medju zvezdaskom javnoscu sto ce kasnije povuci za sobom i slabu posetu i sve ostalo sto nas je pratilo ove sezone. Nastavice se veliki pritisak i vladace velika tenzija oko kluba. Dejan Radonjic je u ovom trenutku najbolje moguce resenje iz 1001 razloga.

Нешо

Ja se "bojim" šta će biti čak i ako dođe Radonjić. Zašto? Pa ne daj Bože lošijih rezultata (to znači ako ne budu sve pobjede redom :)), ne bih se kladio čak ni da ga zvižduci ne dočekaju. Njemu treba vremena, doduše i svakom drugom treneru, kao i odgovarajuća selekcija.
Naravno, ako se izjašnjavamo uvijek sam za Dejana. Mnogi znaju da sam ga priželjkivao kod nas mnogo prije nego je stigao.

Saša Obradović je naš čovjek koji mora dobiti šansu u CZ,prije ili kasnije i nadam se da će tako i biti.

Još jedno ime koje bih pomenuo je Jovanović iz FMP ali uz punu i dugoročnu podršku svih nas.

Vjerujem da će neko od njih biti naš novi trener.

mad4red

Radonja je tu u prednosti u odnosu na ostale kandidate, pljuvanja i omalovazavanja je pregrmeo vise puta tako da ta vrsta pritiska mu nece predstavljati problem.
Kod Sase Obradovica me mozda malo brine cinjenica da je imao ispada i svadja sa igracima i da je generalno nekako eksplozivan lik. Ja mislim da bi on nakon prvog zvizduka digao sidro, tako mi lik deluje.

Селектор

Јун 03, 2020, 19:46 поподне #14 Last Edit: Јун 03, 2020, 19:54 поподне by Селектор
Цитат: danko orovic  Јун 03, 2020, 15:53 поподнеСелектор говори о тренеру као потпуно необавијештен човјек.Биће Шакота или биће неко други. Дај Селекторе нешто одређеније.

Pa brate ne znam sta bih ti rekao odredjenije od ovoga kad odredjenije nema nista od toga sto je napisano.

Trener Zvezde jeste Sakota.

Vidim pominje se po medijima da Zvezda pregovara sa Dejom i Saletom. Koliko ja znam ne pregovaramo sa Obradovicem uopste i koliko ja znam klub nije razgovarao sa Dejom.

Mozda gresim, al mislim da ne gresim.

delijadosmrti

Ovde jedan admin kaze pregovara se sa 2 ozbiljna imena imacemo konacno ozbiljnog domaceg trenera onda drugi napise kako se po njegovom saznanju ne pregovara ni sa Radonjicem ni sa Obradovicem.. Pa koji jos ozbiljan domaci trener ima slobodan..

ognja

Ne znam zasto uopste da diskutujemo.

Moze Radonjic, moze Obradovic. Sve osim toga (a pricam o platezno dostupnim trenerima) dovodi do toga da smo u uzasno hendikepu struke za sledecu sezonu. I to bi bilo ok da smo ispali u Evrokup, onda bih se slozio sa dugogodisnjim projektom sa Vladom Jovanovicem i Sakotom kao nekim savetnikom ili neka slicna kombinacija.

Ovako, izbor je previse suzen da bismo ista realno diskutovali. Ako hocemo da budemo konkurentni u Evroligi i da dovedemo publiku u halu, zna se, Dejo. I gotovo. Platite coveku sta hoce. Groblje je isto htelo da ne plati pa su s potucali tri godine dok nisu platili 800k strucni stab.

Pamet u glavu. Dobili smo, potpuno nezasluzeno, sansu da ispravimo svoje kikseve, necu da ulazim u detalje ko je koliko procenata kriv. Moramo je iskoristiti.

Covicu, potpisi Dejana. Tacka.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Celtic

Цитат: ognja  Јун 03, 2020, 20:07 поподнеNe znam zasto uopste da diskutujemo.

Moze Radonjic, moze Obradovic. Sve osim toga (a pricam o platezno dostupnim trenerima) dovodi do toga da smo u uzasno hendikepu struke za sledecu sezonu. I to bi bilo ok da smo ispali u Evrokup, onda bih se slozio sa dugogodisnjim projektom sa Vladom Jovanovicem i Sakotom kao nekim savetnikom ili neka slicna kombinacija.

Ovako, izbor je previse suzen da bismo ista realno diskutovali. Ako hocemo da budemo konkurentni u Evroligi i da dovedemo publiku u halu, zna se, Dejo. I gotovo. Platite coveku sta hoce. Groblje je isto htelo da ne plati pa su s potucali tri godine dok nisu platili 800k strucni stab.

Pamet u glavu. Dobili smo, potpuno nezasluzeno, sansu da ispravimo svoje kikseve, necu da ulazim u detalje ko je koliko procenata kriv. Moramo je iskoristiti.

Covicu, potpisi Dejana. Tacka.

Odakle ti da je visina ugovora bilo kakva prepreka? Isto važi i za famoznu dužinu ugovora, koja se pominje sporadično a što je tek nebuloza.

Takođe, zaista ne znam na osnovu čega se stalno vrti mantra da je Čović taj koji neće Radonju. A činjenica je da je Radonja taj koji 2017. sebe nije video u Zvezdi, po cenu i da pauzira sledeću sezonu.

Селектор

Цитат: delijadosmrti  Јун 03, 2020, 20:01 поподнеOvde jedan admin kaze pregovara se sa 2 ozbiljna imena imacemo konacno ozbiljnog domaceg trenera onda drugi napise kako se po njegovom saznanju ne pregovara ni sa Radonjicem ni sa Obradovicem.. Pa koji jos ozbiljan domaci trener ima slobodan..

Sta znam, ja sam ubedjen da ce Dejo biti nas trener. Ali to je intuicija

Sektor

Јун 03, 2020, 20:49 поподне #19 Last Edit: Јун 03, 2020, 20:57 поподне by Sektor
Treba da sednu zajedno, i da se dogovore gospodski, ako treba i u razgovoru koji bi trajao cele noci ...
Bilo je gresaka i sa jedne i sa druge strane, sujeta je prisutna, ali Zvezda je iznad svega, kako cesto Covic voli da kaze !

Sada je vreme da se to pokaze na delu ! Taj je trenutak jednostavno.

Dejo je najbolje moguce resenje za Zvezdu u ovom trenutku, kao i ona za njega.. idealan spoj !!

Takodje je i garancija stabilnosti i ozbiljnog sistemskog rada, na duze staze .. bar dok Zvezda ne dobije visegodisnju licencu za evroligu !

Doslo je vreme da se u praksi pokaze i dokaze da je Zvezda mnogo iznad svih nas !

Da budes opet ona prava Zvezda kao nekad pre !