• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Нови тренер Црвене звезде?

Започео Селектор, Јун 03, 2020, 14:14 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Да ли сте задовољни са избором Саше Обрадовића за новог тренера?

Да
Не
Нисам сигуран/на

Goran86

Цитат: MohikanacDzek  Јун 08, 2020, 00:08 пре поднеRealno i ja bih vise voleo da je dosao Radonja ali to je samo zato sto kao trener vise prirastao za srce navijacima...

Ali ako gledamo trenerske kvalitete Radonja i Obradovic su po meni bukvalno bar bar tako da je svejedno ko nas je preuzeo od njih dvoje...

Jedina razlika je sto ce Obradovic tek morati da ostavi pecat i kao trener u nasem klubu a ne samo kao igrac...

Nemam nista protiv Radonje naravno, cak sam i sam bio u stanju umerene euforije, ali ovo je samo delimicno tacno, iz razloga sto se treba izbaciti ovo "vise" jer to jednostavno nije tako. Mozda je to osecanje samo jace i deluje tako, jer je Radonjina prica sa nasim KK jos uvek tako reci sveza. Razloga zasto to mislim je vise, a jedan od najvecih je da je Sale nase dete, a to je za mene ogromna razlika u startu.

A sto se Saleta tice sta reci, jos uvek mi je u secanju ostala urezana slika, kada je jednom prilikom gostovao u Pioniru, i kada je dobio ovacije koje su trajale bar 2-3 minuta, gde se jasno videlo da nije mogao da sakrije emocije koliko god da je hteo. Kada sam kuci ponovo pogledao tekmu lepo se videlo da, cak i kad je seo na klupu, emocije su jos bile tu, to jest sto bi se narodski reklo covek je "plakao" od srece. Vise od ovoga mislim da nikome ne treba. A i da budem iskren Radonju u toj emociji nikada nisam video, doduse on je i takav tip da to i ne ispoljava toliko iako je i kod njega emocija nesumnjivo prisutna, ali da ne idemo dalje u detalje, ionako sam vec preterao sa duzinom posta.

Mihajlo BL

ДЕЛИЈЕ

Je l' još traje konferencija?
Ne mogu da gledam pa zato pitam.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Стефке

mr nono

Зашто се толико потенцира да Саша форсира "лаке петице", он је имао доста тешких центара по својим ростерима... Марћин Гортат, Слава Кравцов, Јан Вујукас... Није баш ни Кикановић играч који игра изнад обруча, или спада у то "лака петица". Спада можда килажом, али не и захтевима који се траже од лаке петице. Висок пик, заштита обруча, руке на таблама, итд... Имао је Саша увек неког јачег центра у ростеру, и мислим да ће Кузмић МНОГО да значи у његовом систему игре. Постављао сам 2-3 клипа овде Сашине поставке игре. Пре свега у Кубању. Има свашта нешто ту да се види у захтевима које морају да се траже и од класичних петица.

D-Rose

Izmenila se kosarka poprilicno od vremena kad su Gortat i Slava igrali kod Sase. Rekao sam vec, on je recimo doveo Qvale-a i Fall-a u Lokomotivu i izvesno je da cemo svakako imati bar jednog klasicnog centra u timu jer ne moze bas sve da ih promeni.

Селектор

Ја, када ме гледаш, поносно стојим - ја сам звездаш!

Косјерац

:ziveli:
Цитат: undefined"It was a very difficult decision for me to leave Monaco, but the challenge proposed by Red Star tipped the balance. Competing in EuroLeague and finding the club and the city that saw me born into the highest level," Obradovic said for Monaco's website.

Горанац

ЦитатCela a été pour moi une décision très difficile de quitter Monaco, mais le challenge proposé par l'Etoile Rouge a fait pencher la balance, entre le fait de disputer l'Euroligue et de retrouver le club et la ville qui m'ont vu naître au plus haut niveau », a commenté Sasa Obradovic.

🍻🍻🍻

estella roja

Чекамо са великим нестрпљењем отварање теме "Саша Обрадовић и стручни штаб"

Добро дошао кући шефе!

Косјерац

Чим званично потпише биће отворена тема, да не рушимо протокол  :nargila:

Alke

- Bila je ovo jako teška odluka za mene, da napustim Monako, ali mi je Crvena zvezda dala balans između takmičenja u Evroligi i pronalaska kluba i grada u kom sam rođen i u kom sam igrao na najvišem nivou - rekao je za sajt Monaka Obradović.

DOBRO DOSAO KUCI !!! Nek nam je sa srecom!

ZmajPŽ

Sektor

Momir

Нека неко обавести Човића да имамо тренера :D . Шалу на страну, велико ми је задовољство да могу да поздравим долазак Салета Обрадовића и да му пожелим пуно трофеја. Верујем да је он тренер под којим ћемо постати клуб са највише освојених титула првака државе :prvak:.   

ognja

Цитат: Sektor  Јун 08, 2020, 22:15 поподнеIdemo zajedno bar u petogodisnjem ciklusu !

Pa... tako nesto, da. Recimo da je godinu do dve potrebno da se iskristalise roster i "sistem" po zelji trenera, pa tamo u trecoj da budemo masina. Nesto slicno je i Radonja uradio.

Od mene samo podrska, nek je sa srecom!
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Sektor

Цитат: Momir  Јун 08, 2020, 22:21 поподнеНека неко обавести Човића да имамо тренера :D . Шалу на страну, велико ми је задовољство да могу да поздравим долазак Салета Обрадовића и да му пожелим пуно трофеја. Верујем да је он тренер под којим ћемо постати клуб са највише освојених титула првака државе :prvak:

Dodaj na to i najvise osvojenih kup trofeja, kao i regionalnih titula i superkupova !

Mihajlo BL

Јун 08, 2020, 22:36 поподне #338 Last Edit: Јун 08, 2020, 22:45 поподне by Mihajlo BL

Tako se to radi sa Grobarom ;)

Sale, dokrajči ih!

Momir

Цитат: Sektor  Јун 08, 2020, 22:33 поподнеDodaj na to i najvise osvojenih kup trofeja, kao i regionalnih titula i superkupova !

Мислим да је за најаву највећег броја куп трофеја нажалост рано :(, али доћи ће и то на ред ако Бог да, а даће.  Што се тиче регионалних титула ја првенства СФРЈ третирам као регионално такмичење тако да таквих титула већ имамо највише :ziveli: