• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Саша Обрадовић и стручни штаб

Започео Косјерац, Јун 10, 2020, 11:28 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Косјерац

Vatrogasac

Puno mi srce bre dok gledam Saleta na konferenciji
Idemooooooo!!! 

ognja

NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Косингас

Ћелаве главе сијају на све стране! :)

Добродошлица Сале, нека је са срећом. Освоји све, надмаши Радоњу!
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Ernan Krespo

Na konferenciji 30% kose :D
Ne secam se kada sam pozitivniju, bolju, prirodniju konferenciju gledao.. Stvarno puno mi je srce.. Sefe, srecno!

Бојан_Бгд

Odavno nije bilo ovako prijateljski na nekom predstavljanju trenera. Bice ovo odlicno
МАРАКАНА МОЈА СУДБИНА, ОНА МЕ ЈЕ СЕБИ УЗЕЛА...
ЛИ АДИ wrote: Да би играо у Звезди, мораш бити најбољи!
Небојша Човић: Шта узеће стадион? Ај баш да видим како ће да га узму.Без обзира што имају хипотеке. Ај баш да видимо како ће да га узму? Само направимо радну акцију, ограђивање Звездине локације. Знате колико ће да се одазове?? Ј***** вас ЦИГАНИ ЛУДАЦИ!!

Sektor

Кипар

Krupnikovic

Puno sportske srece zelim Saletu, a svim nama sa njim zelim puno uspeha i trofeja.

Vatrogasac

Mihajlo BL

Јун 10, 2020, 11:55 пре подне #10 Last Edit: Јун 10, 2020, 11:59 пре подне by Mihajlo BL

Srećno Sale legendo!
Puno sreće pa da jednog dana možda ostvariš i najveći san Cigana, a to je krov Evrope!

Sami Czv

Dobrodosao kuci legendo i da nam doneses mnogo trofeja i radosti  :ziveli:  :barjak:

Raymond

Овако се долази у клуб који волиш. У најбољим годинама, са репутацијом какву има.. Желим му пуно среће и успеха и да што дуже могуће остане овде.
Жељко Гаврић је лево крило.

ДЕЛИЈЕ

Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

laza10

Imamo pravog trenera i rukovodstvo!! Idemo po trofeje!

Srecno Sale legendo!!! Zvezda !!! :barjak:

veljasinn

Косингас

"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

DR

Romaj

Crveno beli sa brojem 6.

Dobro došao kući legendo.

Звезда ле!

Јун 10, 2020, 12:02 поподне #19 Last Edit: Јун 10, 2020, 12:05 поподне by Звезда ле !
Puno mi je srce dok sam gledao konferenciju, oseća se ta pozitivna energija i ljubav! Dobro došao kući Sale legendo, želim ti puno sreće i uspeha sa našom Zvezdom i da osvojimo taj trofej Evrolige!