• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Саша Обрадовић и стручни штаб

Започео Косјерац, Јун 10, 2020, 11:28 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Косјерац

Stevke94

северна страна

џонињо

Bukvalno ne mogu da iščekam početak sezone. Ne znam da li je dobro ili loše što sam ovako naložen, ali toliko vjerujem u Sašu, njegov stručni štab, da mislim da nas zaista očekuje mnogo dobrih stvari. Nadam se da neću izmalerisati ako kažem da ne vidim način kako može biti drugačije.

Vatrogasac

,,Došao sam da sa zadovoljstvom vodim svoj klub"  8)

estella roja

Саша је једна од ретких позитивних ствари које су се десиле ове године. Захвалан сам Богу што је оваква морална громада и тренер коначно на клупи свог клуба.

balja

Zar nije teznja svakog coveka da pokaze najvise i doprinese upravo u sredinu koju najvise voli. Sale je iskreni Zvezdas i bilo je vreme da se da klubu u vreme svojga vrhunca karijere. Upravo iz razloga nivoa na kom radi ocekujem i dobar rezultat. Mozda i preko Zvezde ode u visine kao recimo Jasikevicius u Real. Ovo je dobar tim koji kroz te tri dezone mora da napreduje.

Sami Czv

miki96

Bravo Saša za pripremni period! Delujemo fizički sjajno.
Igra ima glavu i rep. Strpljivo i pametno u napadu, snažno i agresivno u odbrani.

Prolazila mi je kroz glavu utakmica s Primorskom u okviru ABA Superkupa. Soliranje u napadu, odbrane bez.

Imena ne igraju, igra tim.
Sistem, sistem, sistem... Nadam se da ćemo ga imati dugoročno.

Vlajkoman

Posle Radonje, konačno da imamo trenera u košarci!
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

brax

Од почетка имам такав осјећај, а он се временом само појачава - Саша и Звезда су савршен пар.

Veternik

Obozavam trenera koji se ne ustrucava da podvikne kada je to potrebno. Samo napred Sasa!
Одлично, само, кад је Звезда - нека буде црвена.

Кипар

Цитат: Veternik  Сеп 10, 2020, 13:14 поподнеObozavam trenera koji se ne ustrucava da podvikne kada je to potrebno. Samo napred Sasa!
И то у 2 минуту утакмице.
Браво за Салета, волим његов стил вођења утакмице.

VladoPD

Jao, Srbijo. Sva će ti poštena djeca izginuti, a kad nastupi mir, samo će lopovi zemljom da gaze.
-Dobrica Cosic

северна страна

Колико можемо да видимо баш се озбиљно ради на тренинзима. Сале ја јако захтеван тренер.

Студиозно се приступа свему, свим детаљима.

Најзанимљивије је да се сви тренинзи снимају, сваки тренинг се после анализира и на сваком тренингу се води статистика. Баш озбиљан ниво.

aleksandarasr

Цитат: северна страна  Сеп 14, 2020, 16:09 поподнеКолико можемо да видимо баш се озбиљно ради на тренинзима. Сале ја јако захтеван тренер.

Студиозно се приступа свему, свим детаљима.

Најзанимљивије је да се сви тренинзи снимају, сваки тренинг се после анализира и на сваком тренингу се води статистика. Баш озбиљан ниво.

Iz prve ruke,mada si ti vec i napisao..Sale jako zajeban,ekipa se jos navikava...U prevodu,ovo sto smo videli jos nije ni delić...💪💪💪

северна страна

Кад кажем захтеван, не мислим само према играчима, него и према члановима стручног штаба. Много задужења имају, ради се много. 

Није то био случај баш претходних година, мислим да ни код Радоње није било тако. 

У сваком случају имамо озбиљног тренера, који има свој систем и спреман је да то имплементира код нас.

Косјерац

ДЕЛИЈЕ

Цитат: Косјерац  Сеп 23, 2020, 17:02 поподне
Odličan intervju Saleta.
Ono što mi je glavni utisak je ono što je rekao u vezi organizacije samog kluba,koju je uporedio sa Albom.
Takođe,detaljno je predstavio ljude iz stručnog štaba i njihove uloge je lepo objasnio.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...