• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Саша Обрадовић и стручни штаб

Започео Косјерац, Јун 10, 2020, 11:28 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

mad4red

Stig'o Salo, jos plej i pali se masina! 😁
Srecno majstore!

Nine33

Da želim dobrodošlicu čovjeku koji je tu bio prije nego sam ja rođen, neću. Ja da nekog dočekujem u njegovoj kući nema potrebe. Reći ću samo srećno, i da trenerski dostigneš živu legendu DR-a.
Цитат: Red  Авг 20, 2016, 17:49 поподне
Čast svakome veresija nikome.

Znam da ima klinaca koji ne rade, da je Empty na lakim a nine33 na teškim, da im novac treba.
Ali ajde.da radimo, da zaradimo taj u principu mali novac.

Pop Dragan

Sektor

Strax

Цитат: nikolass80  Јун 10, 2020, 13:53 поподнеAko neko moze da kaze neku informaciju o ostalim članovims strucnog staba?

Mogu par reči o Bogdanu Karaičiću, koji je sedeo sa Obradovićeve desne strane na predstavljanju. Od nekoliko ljudi koji ga lično poznaju sam čuo da je veoma temeljan i posvećen košarci, te njenim detaljima. Progurao se u Lokomotivi Kuban od 2017. kao skaut, isključivo na rad i "enciklopedijsko" znanje. Treba komentare uzeti sa rezervom, ali nisu slučajne tolike pohvale.
Bio je pomoćni trener u Lokomotivi od 2018. (pre toga skaut), pa se onda krajem prošle godine oprobao i u ulozi prvog trenera Kubanja, na 5 utakmica (polovičan učinak u VTB, 2-2, ali pobeda na gostovanju nad Limožom u EK), dok nisu doveli Pašutina. Kruna dobrog rada mu je i poziv Kokoškova u stručni štab reprezentacije, pretpostavljam u ulozi pomoćnika/skauta.
Inače je pre Lokomotive bio nekih 7 godina u Danskoj, od 2009., i smenjivao se što kao asistent mlađih reprezentativnih selekcija, što kao selektor, ali i trener prvoligaša.
U svakom slučaju, sasvim solidno iskustvo je iza njega, pogotovo u poslednjih par godina kada je bio na sasvim respektabilnim funkcijama i mestima. A tek mu je 35 godina...

Nisam samo siguran koja će mu biti uloga tačno. Skaut... pomoćni trener? I jedno i drugo?

estella roja

Кад смо већ код Богдана Караичића, негде сам прочитао да је ово и његов јутјуб канал: https://www.youtube.com/channel/UCnSqLZXYDivoCrReiWYTYoA/videos

Толико занимљивог садржаја и играча потенцијално и нама занимљивих. Можда би ту могли пронаћи неко наше будуће појачање...

veljasinn

Цитат: estella roja  Јун 10, 2020, 23:49 поподнеКад смо већ код Богдана Караичића, негде сам прочитао да је ово и његов јутјуб канал: https://www.youtube.com/channel/UCnSqLZXYDivoCrReiWYTYoA/videos

Толико занимљивог садржаја и играча потенцијално и нама занимљивих. Можда би ту могли пронаћи неко наше будуће појачање...
Pa ako je to njegov jutjub kanal, mi u našem klubu imamo hodajuću košarkašku vikipediju!

Odlična vest ako je tačna!

estella roja

Јун 10, 2020, 23:52 поподне #47 Last Edit: Јун 11, 2020, 00:05 пре подне by estella roja
Дефинитивно јесте, мало сам проверио сада.

У доста видео клиповима стоји потпис: "video breakdown by Bogdan Karaicic"

Још мало видео материјала нашег новог члана стручног штаба, има толико тога да се чује. Сашу верујем сви познају, мислим да је ред да се упознамо са кошаркашком енциклопедијом како рече колега изнад.

едит: Ово је Богданов стари канал, где такође има нешто занимљивог материјала: https://www.youtube.com/user/BogiKaraja/videos

Дефинитивно је човек студиозан, право благо и корак унапред. Донеће нешто ново сасвим сигурно и у погледу избора играча, односно нових појачања. Можда коначно дочекамо да се храбрије долази до неких играча испод радара, слабије афирмисаних, па и са колеџа зашто да не.

Bojdo

Да, то је његов канал, а колико сам упознат имао је и сарадњу и са екипом са "Draft Expressa" у погледу домаће базе талената. Објављивали су на својој страници неке његове видео анализе.
Luki je pot uticajem grobarskog lobija!

МilosМilos

Zanimljivo, taman da polako sklonim fokus sa FK, Covic sa svim manama je Majka Tereza za Terzu i kompaniju. Ovaj decko može mnogo toga da donese klubu. Kada bi uboli i jednog igrača za male pare, na velikom smo dobitku a on to može da iskopa.

Mihajlo BL

Sale večeras na Areni u 8 kod Edina i Koleta pa gledajte.

nick79

Zamislite samo kad bi mogli na ovaj strucni stab da dodamo Borka i momka koji je kod Radonjića bio zadužen za fizičku spremu igrača. Kako bi to bio moćan stručni štab.

северна страна

Сале и стрични штаб су вњћ почели са радом и одрадили су први тренинг са екипом.

Тренинзима првог тима су се прикључили Кузмић и Ускоковић.

borca

Цитат: северна страна  Јун 11, 2020, 12:24 поподнеСале и стрични штаб су вњћ почели са радом и одрадили су први тренинг са екипом.

Da li je jos neko iz proslo-sezonskog tima FMP-a na treninzima Zvezde?

Vatrogasac

Цитат: северна страна  Јун 11, 2020, 12:24 поподнеСале и стрични штаб су вњћ почели са радом и одрадили су први тренинг са екипом.

Tu je i nekoliko mladjih igraca.Mislim da sam Vasica pozanao,ostale ne znam

Inace Karaicicev profil

https://twitter.com/bhoops2016

miki96

Za vreme izolacije gledao sam negde intervju Saše Obradovića... Između ostalog, rekao je nešto tipa "sada kada imam vremena skautiraću igrače, obnoviću neke kontakte...".
Uz Karaičića, te agenta Miška...
Verujem da će prelazni rok biti dobro odrađen.

Bojdo

Najvise raduje stavljanje akcenta na domacu bazu igrača.
Luki je pot uticajem grobarskog lobija!

Foks

Lepo je videti ove mlade igrače oko Saleta.

Raduje što je Uskoković priključen, nadam se da će ostati do kraja, Radanov takodje.

njuma_njuma

Verujem da su ti mladi prikljuceni da popune broj da ne bi trening "trpeo", jer fali dosta igraca.
Овде су најбољи падали
Овде су најбољи стварани
Овде зидови још причају
О хуку Севера који не престаје
Приђи чућеш бубњева звук
Армије која сложно грми
Овде зидови вечно ће причати
О љубави између ње и нас!