• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

NBA FANTAZI DINASTIJA - Izgradi svoju franšizu

Започео Ivo.CZBG, Јул 05, 2020, 18:43 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Willy_Wonka

Eh sad se već osećam nekako specijalno kad vidim ovako da sam i ugovor zvanično potpisao. Slika je top haha. Šta da vam kažem, čekam da se sezona zvanično završi pa da polako preuzmem ekipu i upoznam se sa igračima. Posle ćemo redom...

Ivo.CZBG

Цитат: Willy_Wonka  Јул 12, 2020, 18:01 поподнеEh sad se već osećam nekako specijalno kad vidim ovako da sam i ugovor zvanično potpisao. Slika je top haha. Šta da vam kažem, čekam da se sezona zvanično završi pa da polako preuzmem ekipu i upoznam se sa igračima. Posle ćemo redom...
Cestitke na potpisu duplo, duplo v :ziveli: :D

Slika je ukradena tako da :zvizduk:

Sto se tice nove sezone i upoznavanja igraca, koga ti zajebavas :rolf: Kladim se u svih 120 miliona dolara da neces u timu imati nijednog starog igraca Niksa, to treba :batine: i pokazes im prva vrata ili prozor gde mogu da izadju, pa mozda i mozes da razmisljas o :prvak: 

Zajedno smo u konferenciji pa nam ne ginu sigurna cetiri meca a ako nas i zreb spoji u diviziju onda 5 komada. A gde je jos i plej of u seriji do 3 pobede i mogucih dodatnih 5 duela sto je na kraju 10 meceva, dosadicemo jedni drugima vec posle prve sezone :D
POČIVAJ U MIRU BRATE NAŠ! MICHAEL OJO #50

Ivo.CZBG

Prijavila su se jos dva zvezdasa za dinastiju. To su prijatelji od Willy_Wonke. Nisu jos registrovani na forumu pa ce to da odrade ovih dana. Ne radi najbolje captcha na forumu pa neko ima problema da se registruje pa cu da ih zapisem vec sada a oni ce se javiti kada se uspeju registrovati.

Izabrali su klubove.

Skolovani Prevarant - Boston
Bobane pomeri BMW - Denver

Ceka se na jos jednog Wonkinog prijatelja za dinastiju a ja imam isto par zvezdasa koji su zainteresovani. Jedan je hteo Cikago, a posto je on zauzet mu je svejedno koji ce da bude pa ce sacekati malo, a drugi ne navija ni za kog u NBA ligi pa mu je isto svejedno pa ce razmisliti koji bi klub i u koju konferenciju. Vise su zainteresovani neki drugi poznanici koji su lokalci ili partizanovci a njih ne bih da dovodim na forum a za ove zvezdase cemo videti sta i kako.

Ivo.CZBG

Јул 19, 2020, 23:59 поподне #23 Last Edit: Јул 20, 2020, 00:02 пре подне by Ivo.CZBG
Jos dva nova potpisa na kraju druge nedelje. Srecno momci, cim se uspeju registrovati dolaze.

19. Jul 2020.

Skolovani Prevarant je novi menadzer BOSTON Celtics-a. Potpisao je ugovor za stalno i pocinje sa radom u klubu od sezone 2020/21.

19. Jul 2020.

Bobane pomeri BMW je novi menadzer DENVER Nuggets-a. Potpisao je ugovor za stalno i pocinje sa radom u klubu od sezone 2020/21.

Skolovani Prevarant

Uspeo sam da se registrujem  i ja. Aktivacija je uspesna. Potvrdjujem ucesce gde god bude bilo mesta

Bobane pomeri BMW

Ivo.CZBG

Dobro dosli braco ;)

Bitno je da je BMW pomeren i da ste vi stigli na forum konacno, necu ulaziti u to da li ga je Bobi pomerio ili ste morali da intervenisete bagerom :D

Dobro je da je bilo mesta i za vas dvoje pa ste uspeli da dodjete tim bagerom, previse bi bilo da trazim da ste poveli i tog Bobana, kad bi bar bageri imali gepek :D bilo bi mesta i za njega, ovako neka nam je Bog u pomoci, nama devetorici, cekajuci jos minimum 11 ljudi.

Ako se nekim slucajem ne skupimo za dinastiju ove sezone a ima do pocetka jos dobra 4 meseca, igracemo sledece godine. Bice mesta ove godine za sve u RSB ligi gde ce biti jako slicno takmicenje i odlicna zabava.

domachin

Iako ovo nikad nisam igrao, zvuci veoma interesantno i sto je jos vaznije, izgleda da ne oduzima mnogo vremena. Ako ima mesta, upisi i mene. Gde treba da se registrujem, yahoo?

Dallas ili Orlando.

Pozdrav.

Ivo.CZBG

Авг 31, 2020, 22:33 поподне #28 Last Edit: Сеп 01, 2020, 01:22 пре подне by Ivo.CZBG
Цитат: domachin  Авг 31, 2020, 22:31 поподнеIako ovo nikad nisam igrao, zvuci veoma interesantno i sto je jos vaznije, izgleda da ne oduzima mnogo vremena. Ako ima mesta, upisi i mene. Gde treba da se registrujem, yahoo?

Dallas ili Orlando.

Pozdrav.
Necemo ove godine igrati dinastiju, odigracemo opet RSB ligu, treca godina kako traje takmicenje.

Sve ce biti isto kao u dinastiji sem sto necemo imati plate za igrace nego cemo raditi obican draft. Isto veliki broj duela, 70, original plej of, original rezultati kao na pravoj utakmici, razvojna liga i liga kup, bice super.

Idi na stranicu RSB NBA FANTAZI LIGA 2020/21 pa vidi poslednje poruke ;)