• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда у АБА лиги 2020/21.

Започео Шапчанин, Јул 16, 2020, 15:45 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Vatrogasac

Meni je muka više od saopštenja i fudbalskih i košarkaških

северна страна

Цитат: aleksandarasr  Сеп 03, 2020, 13:50 поподнеGospodin limar, koji je toliko puta do sad isticao svoje gospodske manire, tako je udario o zid sa Trinkijem, pa Voldenom, da je isplivalo ko je on u stvari...Iskreno, samo sam cekao taj dan, kad ce da pokaze svoje pravo lice...Ovo udaranje na porodicu, poslace ga u istoriju vrlo brzo...Nije ni svestan sta je uradio sa ovim saopstenjem...
Само што ово све ради Тегелтија. Сва ова "саопштења", ове сплачине су његових руку дело. Сва фрустрација из њега сад излази. Човек је преузео све тамо. Углавио се у клуб, више му ништа не смета, ни власт, ни странка која је у клубу, ни људи тамо... Више их не помиње, не коментарише ништа. Па је ваљда и награђен за то. Сва саопштеења пише, припрема газду за јавне наступе... Све...

Не знам, можда има амбицију да буде први човек ККП, како је кренуо...

Селектор

I ja mislim da je Tegeltija prvi covek kluba, po svemu vidjenom. Jbt njima polupismeni novinar koji to i nije vodi klub 😁

Ја, када ме гледаш, поносно стојим - ја сам звездаш!

noleRS

Meni su nekako tegi i kkp prirodan spoj, zasluzuju jedni druge.

ДЕЛИЈЕ

Ono saopštenje od sinoć je on napisao.Tačno se vidi koliko je frustriran čovek.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

IggY79

I naravno da se odvratnost sada nastavlja. Evo na Mondu vest, objavljena navodna prepiska Odža sa nekim.
Prevrće mi se želudac. Ne znam zašto se prosto Majkl nije mogao pustiti da ostane u miru.
Kome treba ovo? Šta se dobija ovim? Ovo nije više sport.

Stanis

Mislim da je naše saopštenje bilo nepotrebno. Ako smo imali informacije trebalo je da ih prosledimo policiji u slučaju da postoje krivični elementi i na tome da se završi.

Šta god bilo, neumesno je prepucavati se na konto mrtvog čoveka.

Na to dolazi još nakaradnije saopštenje ovih budaletina i sada sve to izgleda krajnje ružno.

Borba u blatu sa njima je nekada potrebna, ali ovo nije trebalo ovako da se rešava, samo iz razloga što je reč o preminulom čoveku.

Vatrogasac

ДЕЛИЈЕ

Цитат: Stanis  Сеп 03, 2020, 17:21 поподнеMislim da je naše saopštenje bilo nepotrebno. Ako smo imali informacije trebalo je da ih prosledimo policiji u slučaju da postoje krivični elementi i na tome da se završi.

Šta god bilo, neumesno je prepucavati se na konto mrtvog čoveka.

Na to dolazi još nakaradnije saopštenje ovih budaletina i sada sve to izgleda krajnje ružno.

Borba u blatu sa njima je nekada potrebna, ali ovo nije trebalo ovako da se rešava, samo iz razloga što je reč o preminulom čoveku.
Slažem se da je saopštenje bilo nepotrebno,ali ovi idioti su sa poslednja dva oglašavanja probili sve granice.Valjda će barem oko ovoga da se prekine rasprava saopštenjima.

011BG

U skorije vreme da se nadje video zapis u kome Limar krade zenin auto. Oni su bolesni ljudi sa njima ne mozes drugacije

IggY79

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Сеп 03, 2020, 17:28 поподнеSlažem se da je saopštenje bilo nepotrebno,ali ovi idioti su sa poslednja dva oglašavanja probili sve granice.Valjda će barem oko ovoga da se prekine rasprava saopštenjima.
A jeeeste sad oni prešli sve granice a mi brali ljubičice i ničim nismo ovo izazvali.
Prvo saopštenje je krenulo od nas, mi smo ovo izazvali i da nesreća bude veća, a znajući Čovića, očekivao je odgovor i tek će sad uslediti pizdarija.
Jebem mu mater, mlad čovek je umro, majka je izgubila sina, sestra brata, ostavite ga na miru, jebali vas sujeta i ego!

ДЕЛИЈЕ

Цитат: IggY79  Сеп 03, 2020, 17:34 поподнеA jeeeste sad oni prešli sve granice a mi brali ljubičice i ničim nismo ovo izazvali.
Prvo saopštenje je krenulo od nas, mi smo ovo izazvali i da nesreća bude veća, a znajući Čovića, očekivao je odgovor i tek će sad uslediti pizdarija.
Jebem mu mater, mlad čovek je umro, majka je izgubila sina, sestra brata, ostavite ga na miru, jebali vas sujeta i ego!
Rekao sam da je naše  saopštenje nepotrebno.Nadam se da će se ovo prekinuti jer je stvarno prešlo sve mere.

северна страна

Ово последње је врхунац... 

Какве везе преписка из јануара има са оним што се десило Оџу? 
Какве везе то има са Партизаном? 

Какве глупости они објављују сад, страшно.

Објављују као неку страшну ствар што се Оџо жалио пријатељу да му траже да се изјасни да ли желе да настави каријеру у Звезди па да му понуде уговор. Шта је ту тачно лоше? Не видим да је игде рекао да му се нуди бланко уговор, а они то потурају. Тражено му је да се изјасни какве жеље има. Нормална ствар.

Друго, сигурно да није био ван екипе због тога него јер објективно није ништа показивао и сви су се слагали са том одлуком тренера. 

Стварно обарају све границе. Њихова глупост је неограничена. Тегелтија, јако си смешан.

Mister No

Цитат: IggY79  Сеп 03, 2020, 17:34 поподнеA jeeeste sad oni prešli sve granice a mi brali ljubičice i ničim nismo ovo izazvali.

Smatraš da ako je tačno da je Odžo forsiran da trenira iako nije trebalo, zbog potpisivanja za Partizan, da to treba prećutati?

Vatrogasac

Цитат: Mister No  Сеп 03, 2020, 18:10 поподнеSmatraš da ako je tačno da je Odžo forsiran da trenira iako nije trebalo, zbog potpisivanja za Partizan, da to treba prećutati?
Javno da.Predati dokaze ako imaju policiji pa kad se istraga završi ona lepo preneti sve javnosti

Ovako sve lepo valjamo u blatu sa svinjama,pravi se cirkus a da čovek tek što je preminuo,potpaljuju se i naoštravaju navijači jedni na druge a gospoda iz fotelja ratuju tastaturama i raspiruju mržnju po ko zna koji put

Posle kad se navijači opet pobiju oni će ostati gospoda a ovi jebeni huligani

Kako ih bre nije sramota i jedne i druge da se potkusuravaju preko mrtvog čoveka

Mister No

Цитат: Vatrogasac  Сеп 03, 2020, 18:22 поподнеJavno da.Predati dokaze ako imaju policiji pa kad se istraga završi ona lepo preneti sve javnosti

U kojoj zemlji misliš da živiš? Ono što nije javno uglavnom se lako zataška, ako zainteresovana strana ima malo jača leđa.

Vatrogasac

Цитат: Mister No  Сеп 03, 2020, 18:26 поподнеU kojoj zemlji misliš da živiš? Ono što nije javno uglavnom se lako zataška, ako zainteresovana strana ima malo jača leđa.
Jeste oni imaju ledja a mi nemamo
Posto jedna stvar koja u ovoj zemlji izgleda više nema nikakvu vrednost a to je obraz
Da se ne gazi preko mrtvih da bi se predsednici i pojedini takozvani novinari potkusurivali i vodili svoje svakodnevne ratove preko čoveka koji je izgubio život

Imaju li grama poštovanja

Mister No

Цитат: Vatrogasac  Сеп 03, 2020, 18:34 поподнеJeste oni imaju ledja a mi nemamo
Posto jedna stvar koja u ovoj zemlji izgleda više nema nikakvu vrednost a to je obraz
Da se ne gazi preko mrtvih da bi se predsednici i pojedini takozvani novinari potkusurivali i vodili svoje svakodnevne ratove preko čoveka koji je izgubio život

Imaju li grama poštovanja

Kakve veze imaju naša leđa sa izbegavanjem krivične odgovornosti nekog pojedinca?

Druga stvar je što sama krivična odgovornost za Odžovu smrt je teško dokaziva čak i da je tačno da je podstican da trenira iako nije trebalo.

Dakle ako je tačno da su iz partizana radili ovo za šta ih Čović optužuje i ako se utvrdi da nema krivične odgovornosti, opet se svodi na pitanje da li treba prećutati šta se desilo?

Glumljenje moralnih veličina i izjednačavanje sa drugom stranom je pružanje podrške tegeltiji.

bm

Mene ovo raduje jer sam posumnjao da će Nebojša da ode iz kluba uskoro, a sada sam siguran da neće...makar dok ne stavi tačku i na ovu upravu zagrebačkog kluba!

aleksandarasr

Цитат: Селектор  Сеп 03, 2020, 14:46 поподнеI ja mislim da je Tegeltija prvi covek kluba, po svemu vidjenom. Jbt njima polupismeni novinar koji to i nije vodi klub 😁

Pa nema više..Ostoja sprcao sve državne pare,uskoro će dobiti nogu,pa feget gleda da lovi u mutnom...