• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда у АБА лиги 2020/21.

Започео Шапчанин, Јул 16, 2020, 15:45 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Cajka

Razume on itekako. Treba prebaciti pricu sa duga na uvek zanimljivu temu za navijace kkp - Zvezdu i Cigane. Ćorava posla.

ДЕЛИЈЕ

Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

darko pancev

Ne treba trositi energiju na dimne bombe limara i podguznih mu buva!
Sever celi sada se veseli

Vucko1985

Zvezda treba sa svim ostalim klubovima da formira novu ABA ligu, ako Partizan i dalje tera inat, time bi ih maltene ugasili, tj. sveli na nivo timova KLS-a, jer niti bi igrali ABA, niti bi imali odakle da izbore EK.

Sektor

Napravio im dug preko 10 000 000€ I umesto da im objasni I polozi racune sakriva se iza ovih smesnih optuzbi ... pa sjajno

ddacha

Цитат: Vucko1985  Сеп 11, 2020, 19:54 поподнеZvezda treba sa svim ostalim klubovima da formira novu ABA ligu, ako Partizan i dalje tera inat, time bi ih maltene ugasili, tj. sveli na nivo timova KLS-a, jer niti bi igrali ABA, niti bi imali odakle da izbore EK.

Ех, да је бар то тако једноставно... Ко је тај Лимар, чији је? Не верујем да би нам то било дозвољено.

nick79

Цитат: Vucko1985  Сеп 11, 2020, 19:54 поподнеZvezda treba sa svim ostalim klubovima da formira novu ABA ligu, ako Partizan i dalje tera inat, time bi ih maltene ugasili, tj. sveli na nivo timova KLS-a, jer niti bi igrali ABA, niti bi imali odakle da izbore EK.
Na žalost mislim da je to nemoguće. Mislim da bi npr Budućnost ba protiv toga, nisam siguran ni ovi grobari a bratski ustaški klubovi da li bi pristali na to. Igokea isto mislim da nema šanse.

северна страна

Сеп 11, 2020, 21:14 поподне #87 Last Edit: Сеп 11, 2020, 21:18 поподне by северна страна
Цитат: nick79  Сеп 11, 2020, 21:08 поподнеNa žalost mislim da je to nemoguće. Mislim da bi npr Budućnost ba protiv toga, nisam siguran ni ovi grobari a bratski ustaški klubovi da li bi pristali na to. Igokea isto mislim da nema šanse.
Па Партизан је апсолутно усамљен са својим захтевима. Ни један клуб их не подржава. Сви су предали папире, сви су за нормалан наставак, само њима очигледно одговара да се прави циркус. Можда им се и не игра... Сви други су расположени за почетак лиге.

Мислим, је л схватате ви око којих небулоза се они буне?

Кад је ова лига прављена направљен је договор и статут по коме иде ротација кда је избор председника лиге у питању. Сваке године из другог тима по абецедном реду. Када је ФМП ушао у АБА ваљда је било јасно данће и на њих доћи ред. И сад као овима нешто смета?! Приче за малу децу и широке народне гробарске масе који прате Тегелтију...

Влада

Za ovo pominjanje dece bih najstroze kaznjavao. Ajde da vidimo kako se zovu deca Ostoje sekača i njegove pudlice , pa da njih malo spominjemo u saopstenjima ili da osmislimo neku pesmu na njihov račun.
Zvezda je život , sve drugo su sitnice.

северна страна

Сеп 12, 2020, 13:56 поподне #89 Last Edit: Сеп 12, 2020, 14:01 поподне by северна страна
Цитат: Влада  Сеп 12, 2020, 13:38 поподнеZa ovo pominjanje dece bih najstroze kaznjavao. Ajde da vidimo kako se zovu deca Ostoje sekača i njegove pudlice , pa da njih malo spominjemo u saopstenjima ili da osmislimo neku pesmu na njihov račun.
А посебно што је то за ћерку ноторна лаж, нема везе са истином. Али очигледно да је Тегелтија дочекао својих 5 минута па не бира средства, избацује из себе сву фрустрацију скупљану годинама.

Зато лично мислим да нема разлога да се осврћемо на та глупа саопштења која он пише. Испод сваког нивоа су. Човек се више и не крије да седи поред Остоје током свих видео састанака и суфлира му. Сад то сам објављује, а на првом састанклу се зајебао па му се чуо глас током састанка. А у сваком саопштењу као да се труди да остави свој печат, са неким флоскулама које само он помиње пар година уназад, а сад се одједном појавише у званичним саопштењима ККП.

Ned Stark

KAd već spominje decu, žalim njegovu,jer je žalosno da rasteš pored skota koji je zadojen mržnjom.
Gde smo sve bili mi zbog nje,sta sve radili mi zbog tebe.

Banesto

Izgleda da ce ipak igrati Primorska u ABA ligi, pise Carchia na Tviteru da su pronasli sponzora i da se ocekuje da igraju ABA

zvezdass

I onda ce usred sezone ostati bez sponzora i rasprodati ceo tim.

Primorska pravi sprdnju sa ligom.

ДЕЛИЈЕ

Od 47:40 pa na dalje priča o ABA ligi,a bogami udario je po limaru i njegovoj pudli samo tako.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

veljasinn

Potpuni haos, otkazana Skupština: Laku noć, ABA ligo

Naslov na SK
Šta se dešava? Ovo "Laku noć ABA ligo" je izjavio Domogoj Čavlović

Ne liči na SK da imaju ovakve Kurir naslove.

Gidzi

Vlada 89

,,Poštovani svi, u najboljoj nameri i uz puno razgovora sa pojedinim klubovima koji su me uveravali da sazivanje Skuštine ima smisla, to sam uz odobravanje svih i napravio uz napomenu da je sazvana u kratkom roku i da vredi ukoliko se svi slažu sa sazivanjem.
Nakon pojedinih dopisa, jasno je da se nastavlja sa ucenama od strane nekih, te da sam ja lično kao predstavnik KK Cibona prevaren i izigran obećanjima koje sam dobio, da je svima prvenstveno u interesu da liga počne i da svi želimo da je igramo. Bez dizanja iznad ličnih interesa i sagledavanja šire slike, što bi trebalo biti opstanak lige po svaku cenu, nema smisla ni sutrašnja Skupština kao ni što
dosadašnji sastanci nisu urodili plodom. Zbog svega navedenog, smatram da sutrašnja Skupština nije potrebno da se održi. Laku noć svima i laku noć ABA liga", navodi se u dopisu koji je prosledio Čavlović prethodne sezone predsednik ABA lige, koji je uložio maksimum napora da se takmičenje nastavi."

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Sektor

Цитат: Gidzi  Сеп 24, 2020, 23:40 поподнеDobro jutro A licenco?

Logican sled dogadjaja !

Imamo sampionat u evroligi od 34 kola + plej of, kup Radivoja Koraca, Kls ligu - sasvim dovoljno !

bejzbolka

Iskreno tesko cemo mi do A licence. Na osnovu cega? Svi znamo sta je najbitnije za tu licencu i da to nemamo. Tako da ukoliko se ABA ugasi gasi se i sansa da istu igramo.

Sektor

Цитат: bejzbolka  Сеп 25, 2020, 00:18 пре поднеIskreno tesko cemo mi do A licence. Na osnovu cega?

Klub sa tradicijom od 75 godina ...
Redovan decenijski ucesnik evrolige, klub sa najvecom (arena) I najvrelijiom (pionir) dvoranom u Evropi .. finansijski stabilan (koliko je to moguce u ovim korona uslovima)

Imamo mi svoje adute, dok je Covic tu ne brinem se za Zvezdu !