• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

НФЛ 20/21

Започео LAFLARRE, Јул 20, 2020, 14:43 поподне

« претходна тема - следећа тема »

LAFLARRE

Јул 20, 2020, 14:43 поподне Last Edit: Авг 27, 2020, 17:37 поподне by LAFLARRE
Припреме крећу полако, очекује нас опасна сезона. Едитоваћу овај пост касније како би уписао ко иде у прву и другу лигу. Такође су и пријаве отворене, можда направимо и трећу лигу ако буде било довољно такмичара. Када будем оставио листу имена замолићу вас само да потврдите учешће.

Маузер
Лафларе
Маркоман
Дуца
Иво
Кендрик
Нео
Вили Вонка
Унре
Филип
ДекиБГД
АцаНБГ
Смак
ЛукасЦП3
Топ
Косјер
Револвер
Ма да Бре
Доми96

Unrestrained

Rekoh da ne pišem više, ali računajte me.

LAFLARRE

Јул 27, 2020, 20:54 поподне #2 Last Edit: Јул 27, 2020, 21:10 поподне by LAFLARRE
Коначан пласман прва лига

1. Markomans (markoman)
2. Cheesehead junajted (kendrick lamar)
3. BGPanteri (mauzeer)
4. Los_Pollos_Hermanos (LucasCP3)
5. Angry Chipmunks by Unre(unrestrained)
6. Say Hey Kid (Filip)
7. Dejanbgd (dejanbgd)
8. Kornfleks (smak)
9. New York Otters
10. Dronovi (duca015)

Коначан пласман ХС лига

1. BGPanteri (mauzeer)
2. Laflarre (laflarre)
3. Neo Steelers (leo neo)
4. Kornfleks (smak)
5. Markomans (markoman)
6. Angrier Chipmunks by Unre(unrestrained)
7. Mudonje (duca015)
8. Dejanbgd (dejanbgd)

ХС и прву лигу води Маузер ако се не варам, малопре сам ушао и видим да је  ХС лига обновљена што је супер. Замолио бих само Маузера да подеси све што се тиче лиге и наравно можемо да коригујемо подешавања ако неко има предлог.

Учесници друге лиге

АцаНБГ
Нео
Вили Вонка
Топ
Косјерац
Доми96
Револвер
Ма да бре
Иво
Лафлер

Пошто је ова лига истекла на нфл.цом једва сам успео да нађем табелу, али је срећом ма да бре поставио на прошлој теми.

1st Place
    LAFLARRE
    Wilt
    Reg. Season: 11-2-0, 1,716.44 Points For

2nd Place
    Ma Da Bre
    MDB
    Reg. Season: 10-3-0, 1,631.68 Points For

3rd Place
    Domi96
    Nikola
    Reg. Season: 8-5-0, 1,686.78 Points For

4th Place
    Kosjerac

5th Place
    NBG Knights

6th Place
    Revolver

Овде фале 4 играча, Иво, Топ, Вили Вонка и Нео. Њихове пласмане стварно не знам, али како год друга лига је у питању.

Из прве у другу иду Смак, Дуца и овај налог Њу Јорк Отерс. Чини ми се да је то рандом лик са нета који је упао у лигу јер је фалио играч. Е сад, ако је тако онда ће у другој лиги бити још једног места.

Из друге у прву идемо Ма да бре, Доми и ја.

Као што сам написао у првом посту, замолио бих све да напишу да ли играју сезону или не како би могли да се организујемо на време.

Ivo.CZBG

Јул 27, 2020, 22:00 поподне #3 Last Edit: Јул 27, 2020, 22:14 поподне by Ivo.CZBG
Cestitke Markomanu na sampionskoj tituli, he who dares wins ;)

Cestitke i Mau na osvajanju HS lige. Nisam upucen u tu ligu jer je nisam igrao ali cim je dejanbgd poslednji a tu su i mudonje, sigurno je bila ozbiljna borba :D

Cestitke i Lafu na setnji kroz drugu ligu, da ga vidimo sad u prvoj ligi medj' svim tim "zivotinjama", vidre, besne veverice, panteri :D

Posto si zagubio rezultate, ja mislim da sam bio 7. na tabeli, casna rec ;)

Ta Njujorska vidra je iz Amerike, to je onaj lik sto je nervirao smaka jer nece da radi trejdove a pokupio 4 TE-a :D Sad mi dolazi Smak u drugu ligu, ima da zamenimo cele ekipe u roku od dve nedelje hahah ;)

PROMOCIJA:

Da mi ne zameri Domi, samo jedno zapazanje. Mislim da bi u prvu ligu trebao da ide Kosjerac sa cetvrtog mesta, Domi nije bio ni na draftu druge lige a nije ni vodio ekipu u prvih 10+ kola, a u poslednjih par kola ga nisam ni pratio vise da li je ulazio, verovatno nije. Ne bi bilo nikakvog smisla da njegov tim udje u prvu ligu umesto Kosjerca koji je imao bas jaku ekipu i igrao je svo vreme.

PRIJAVA:

Ako bude mesta mogu da popunim broj u drugoj ligi, ne moze se od mene ocekivati ne znam ni ja sta ni ove sezone ali bih probao opet. Necu se nista mesati u organizaciju kao prosle godine kada smo svi po malo probali da doprinesemo ali od tog mog nije bilo nista na kraju zbog NBA lige i nemam vise pravo da se mesam. Prosle godine sam napisao da me smorio fantazi na par kola do kraja zbog neaktivnosti nekih ljudi u drugoj ligi, gde su mnogima u ekipi bili BYE igraci pa je bila lutrija ko ce kad naleteti na takve ekipe. Ove godine obecavam da cu biti aktivan od pocetka do kraja ali necu moci da se posvetim 100 posto za neko konkurentnije takmicenje ali cu ga ispratiti posteno.

EDIT: Ove godine cu koristiti ime LA Lakers i za NFL, mozda mi donese bar malo srece pa ne zavrsim i ovu godinu poslednji, ovaj mislim 7. naravno :D
POČIVAJ U MIRU BRATE NAŠ! MICHAEL OJO #50

Willy_Wonka

Prijavljujem se i ja, Jedva sam čekao da se otvori tema pa se nadam da će ove godine biti i malo aktivnije. Svakako da ispoštujemo prijave što pre.

Мarkoman

Naravno da cu braniti titulu  :nargila:

LucasCP3

,,Ако будем имао среће да остварим барем неке од својих идеја, то ће бити доброчинство за цело човечанство. Ако се те моје наде испуне, најслађа мисао биће ми та да je то дело једног Србина." - Никола Тесла у време посете Београду 1892. године

Филип

LAFLARRE

Едитовао сам први пост са играчима који су потврдили.

Иво што се предлога тиче... Демократска смо лига :) тако да сви могу да се изјасне по том питању. Ако се сложимо да Косјерац заслужује пре Домија онда ће бити тако.

Ma da bre

Играм, свеједно која лига, како год се договорите.

смак

Mauzeer

Sve je ok ljudi, tu sam, samo da vidimo šta i kako će biti sa pravom ligom. Šta se sve dešava u USA, ništa više nije izvesno ...

Kendrick Lamar

domachin

Prijava kao novi clan, ako je moguce. Pozdrav.

Domi96

Ja prepustam mesto Kosjercu,nisam mogao da budem tu kad je bio draft i mislio sam da onda ne moze da se igra ako neko ne bude tu kad je draft,pa zato nisam posle ni ulazio,moja greska😬

смак

Ја сам само за то да се промени формат лига, са ППР на 1/2 ППР.

А ево и табела од прошле године :D

https://ibb.co/4gSgP5V
https://ibb.co/1JTnzyW

Ivo.CZBG

Цитат: смак  Авг 11, 2020, 22:53 поподнеЈа сам само за то да се промени формат лига, са ППР на 1/2 ППР.

А ево и табела од прошле године :D

https://ibb.co/4gSgP5V
https://ibb.co/1JTnzyW
Navedi bar razlog zasto bi da se menja format, zasto je taj half ppr bolji od onog proslogodisnjeg?

LAFLARRE

Авг 12, 2020, 09:19 пре подне #17 Last Edit: Авг 12, 2020, 09:32 пре подне by LAFLARRE
Договорено Доми, капирам да је ова порука уједно и пријава за ову сезону?

Домачине играћеш сигурно пошто га Дуца нема на мапи, не знам ни да ли чита форум уопште.

Сезона креће 10 септембра, ускоро ћу оставити поруке овде са детаљима.

Чекају се Аца, Нео и Косјер па да заокружимо екипу играча из прошле сезоне.

смак

Цитат: Ivo.CZBG  Авг 11, 2020, 23:18 поподнеNavedi bar razlog zasto bi da se menja format, zasto je taj half ppr bolji od onog proslogodisnjeg?

Не свиђа ми се то што хватање за 0 јарди доноси исто поена колико и 10 јарди трчањем, а прво је победа одбране.
6 хватања за нула јарди доноси исто поена као тач даун, не мислим да је то најбољи формат.

Ivo.CZBG

Цитат: смак  Авг 12, 2020, 18:16 поподнеНе свиђа ми се то што хватање за 0 јарди доноси исто поена колико и 10 јарди трчањем, а прво је победа одбране.
6 хватања за нула јарди доноси исто поена као тач даун, не мислим да је то најбољи формат.
Otkud sad to? Prosle godine sam prvi put igrao NFL fantazi pa nisam primetio da i za hvatanje od 0 jardi dobijas poen? Kakva je to glupost, ko je to mogao uopste da osmisli tako? Sta znaci ako je neko uhvatio loptu a nije osvojio nista, kako to moze da bude uracunato u bilo sta?

Ajde za jedan jard da se dobija, jeste da je i to nepravedno kada se uporedi sa ovim sto ti pricas za trcanje i TD ali ajde bar je osvojio nesto sa tim hvatanjem, ovako dobijas poen za sta?

Stvarno je to tako kao sto kazes ili?