• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Припреме КК Црвена звезда 2020

Започео северна страна, Јул 28, 2020, 09:31 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

darko pancev

Mislim da će ova ekipa imati nevidjenu energiju i borbeni duh!
Sever celi sada se veseli

IlijaIka14

Imam informaciju da je Kuz preko leta trenirao i da je u dobrom fizickom stanju, informaciju sam dobio od druga koji je dobar sa jednim nasim odbojkasem. Zajedno su trenirali u istom trening centru.

Nadam se da je ova informacija tacna, videcemo

северна страна

Људи заборављају једну ствар, Кузмић није био у онако лошем физичком стању само због последица повреде, него прво јер се можда и пожурило са његовим повратком, а друго вероватно и битније јер није прошао никакве припреме после дуге паузе и свега што му се десило.

Сада је доста другачија ситуација. Прошао је целокупну рехабилитацију, одавно већ нормално игра. Сада ће комплетно и равноправно проћи припреме на које није ни дошао неспреман. Чак је озбиљно радио.

Проблем прошле сезоне је био што је упао у цео онај ритам, где се и нема времена за тренинге. Он се наиме и жалио на то, јер му никако није одговарало, па је из тог разллога и прешао у ФМП.

IlijaIka14

Цитат: северна страна  Авг 12, 2020, 23:46 поподнеЉуди заборављају једну ствар, Кузмић није био у онако лошем физичком стању само због последица повреде, него прво јер се можда и пожурило са његовим повратком, а друго вероватно и битније јер није прошао никакве припреме после дуге паузе и свега што му се десило.

Сада је доста другачија ситуација. Прошао је целокупну рехабилитацију, одавно већ нормално игра. Сада ће комплетно и равноправно проћи припреме на које није ни дошао неспреман. Чак је озбиљно радио.

Проблем прошле сезоне је био што је упао у цео онај ритам, где се и нема времена за тренинге. Он се наиме и жалио на то, јер му никако није одговарало, па је из тог разллога и прешао у ФМП.

Ali i onakav kakav je bio, osetilo se njegovo prisustvo u reketu, ispravi me ako gresim

vulence

Nema Noka ni na danasnjem treningu. Znaju li momci iz rsb ekipe mozda sta je s njim? Pretpostavljam neka laksa povreda.

Звезда ле!

Smoke on the water

Цитат: vulence  Авг 13, 2020, 14:23 поподнеNema Noka ni na danasnjem treningu. Znaju li momci iz rsb ekipe mozda sta je s njim? Pretpostavljam neka laksa povreda.
Na Sašinoj izjavi u video prilogu se jasnko vidi Nnoko. Na Kopaoniku je sa ekipom najverovatnije neka laksa povreda.

axilele

северна страна

Vatrogasac

Авг 13, 2020, 16:40 поподне #49 Last Edit: Авг 13, 2020, 17:27 поподне by Vatrogasac
Цитат: Smoke on the water  Авг 13, 2020, 14:32 поподнеNa Sašinoj izjavi u video prilogu se jasnko vidi Nnoko. Na Kopaoniku je sa ekipom najverovatnije neka laksa povreda.
Nema Noka u video prilogu,to je Rit

Edit:Sad gledam Covicevo gostovanje u jutarnjem programu gde je rekao da dva igraca na testiranjima nisu prosli test rada srca.Jedan je nosio holter i naknadno je utvrdjeno da je u redu pa je dobio dozvolu da pocne pripreme dok drugi igrac nije dobio dozvolu za treninge

baloteli1986

Covic je jutros na Hepiju rekao da su dva igraca imala problem sa srcem na nekim testiranjima i da su nosili holtere i da je jedan dobio dozvolu da trenira a drugi jos nije stranci su u pitanju

Косјерац

Ноко је вероватно тај други, јер једини не тренира.

Vatrogasac

Гаучо

Шта је то што носе? И какав је процес даљи. Да ли је то превентивно нешто или има неких проблема?

За нас или мене, лаика..

DR

Kako je Noko igrao u Albi.Da je nešto ozbiljno sigurno ne bi igrao tamo

Aleksa1201

Noko je igrao onaj turnir pre 2 meseca ili manje i to sasvim dobro a oni su svakako morali da rade razna testiranja i da je tad imao problem ne bi igrao tako da se nadam da nije nista ozbilljno

nick79

Prethodnih par dana sam bio u istom hotelu gde su i nasi kosarkasi. Ono sto sam mogao da primetim je:

1) Igraci su se pridrzavali izolacije. Vidjao sam ih u prolazu kada idu u salu ili da jedu, ali nije bilo moguce videti ih da npr sede na terasi ili tako nesto. Na terasi sam vidjao samo Ilica i Obradovica.

2) Zabranjeno im je da se slikaju sa nqvijacima. Pretpostavljam da je zbog corone. Naime, majka jedne devojcice (za koju mislim da je autisticna) pitala je Simanu za slika je, on decko kulturno odbio rekavsi da im je strogo zabranjeno.

3) Kuzma izgleda prilicno spremno.

4) Bilijar sala ima prozore koji gledaju na salu. Za vreme treninga, bilo je zabranjeno prilaziti tim prozorima 😀.

darko pancev

Mislim da su sada testovi i lekarski pregledi rigorozniji nego ikad. . .
Sever celi sada se veseli

samson

Problem sa Nokom izgleda srce. Ali ne vjerujem da to moze ozbiljno nesto da ugrozi.