• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Припреме КК Црвена звезда 2020

Започео северна страна, Јул 28, 2020, 09:31 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

северна страна

Цитат: DR  Сеп 19, 2020, 18:15 поподнеVolden nije igrao?
Није, на поштеди је био због лакше повреде са прошле утакмице.

Каспер

Зна ли неко да ли је Симанић шутнуо на кош на овим припремама? :)

северна страна

Цитат: Каспер  Сеп 19, 2020, 18:25 поподнеЗна ли неко да ли је Симанић шутнуо на кош на овим припремама? :)
Нема ни кад да шутне, игра 3,4 минута по утакмици. Он није у озбиљним плановима стручног штаба, бар тренутно.

Иначе, Хол 7 асистенција. Искрено, у најави, мени ће он бити омиљени играч ове сезоне. Бар ми је такав осећај...

Stanis

Koji po redu trener kojem Simanić nije u prvom planu.
Polako i ja dižem ruke od njega. Daće Bog da ga draftuju u nba, i zbog njega i zbog nas. Da se ne mučimo više.

IlijaIka14

Цитат: Stanis  Сеп 19, 2020, 18:47 поподнеKoji po redu trener kojem Simanić nije u prvom planu.
Polako i ja dižem ruke od njega. Daće Bog da ga draftuju u nba, i zbog njega i zbog nas. Da se ne mučimo više.

Ne moze da igra kod nas, a mislis da ce igrati u NBA ligi?

IlijaIka14

Цитат: северна страна  Сеп 19, 2020, 18:39 поподнеНема ни кад да шутне, игра 3,4 минута по утакмици. Он није у озбиљним плановима стручног штаба, бар тренутно.

Иначе, Хол 7 асистенција. Искрено, у најави, мени ће он бити омиљени играч ове сезоне. Бар ми је такав осећај...

Kakva je situacija sa Radanovim, da li je on u ozbiljnijim planovima?

metalmania

Marko035

Raduju poslednje dve Kuzove utakmice. Dobre brojke. Ocigledno je da ce on biti prvi centar tima, s' obzirom na okolnosti, to nam je sto nam je. Brine me malo Volden sa ovim povredicama, nadam se da je sve predostroznosti radi. Moramo da imamo jos jednog beka u rotaciji.

северна страна

Цитат: IlijaIka14  Сеп 19, 2020, 19:04 поподнеKakva je situacija sa Radanovim, da li je on u ozbiljnijim planovima?
Па и он игра мање, али то је очекивано, он је тек дошао у први тим (добро, вратио се), а Симанић је ту већ дуже, сигурно да ако имамју исту минутажу њих двојица, да нису у истој ситуацији...

Ево нпр кога занима статистика са утакмице у Лакташима, па можете и ту мало минутажу да видите.

Stanis

Цитат: IlijaIka14  Сеп 19, 2020, 19:03 поподнеNe moze da igra kod nas, a mislis da ce igrati u NBA ligi?

Ako je mogao mutavi Zagorac da potpiše ugovor moći će i Simanić.

IlijaIka14

Цитат: Stanis  Сеп 19, 2020, 19:14 поподнеAko je mogao mutavi Zagorac da potpiše ugovor moći će i Simanić.

Rade Zagorac je imao ozbiljne brojke u Megi

Krupnikovic

Цитат: северна страна  Сеп 19, 2020, 19:11 поподнеПа и он игра мање, али то је очекивано, он је тек дошао у први тим (добро, вратио се), а Симанић је ту већ дуже, сигурно да ако имамју исту минутажу њих двојица, да нису у истој ситуацији...

Ево нпр кога занима статистика са утакмице у Лакташима, па можете и ту мало минутажу да видите.

Jel to Hall novi kapiten ili je greska ili sam ja nesto pogresno razumeo? :)

ДЕЛИЈЕ

Цитат: Krupnikovic  Сеп 19, 2020, 19:23 поподнеJel to Hall novi kapiten ili je greska ili sam ja nesto pogresno razumeo? :)
Ne znam koliko su ti podaci iz Laktaša tačni,ali po njima  kapiten Igokee je bio Nikola Jovanović,u šta mi je teško da poverujem.
Kod nas verujem da je Lazić kapiten i mislim da je tako bilo i u Turskoj na turniru.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Stanis

Сеп 19, 2020, 19:32 поподне #453 Last Edit: Сеп 19, 2020, 19:38 поподне by Stanis
Цитат: IlijaIka14  Сеп 19, 2020, 19:21 поподнеRade Zagorac je imao ozbiljne brojke u Megi

Pa imao ih je i Nikola Janković dok je bio u olimpiji pa je i dalje mutavac.
Da se razumemo, znam ja da je jako teško da Simanić završi u Nba, ali možda neko proceni da se sa njim može raditi. Visok je, mlad, ima dobar šut kao i fizikalije. Možda može biti izabran u drugoj rundi.

Ali da ne gušimo temu više.

Vucko1985

Sta je sa Simonovicem, igra li on? Skoro da nema ucinak na pripremama.

Србија

Не знам шта се дешава са Симоновићем, надам се да ће бити од користи ове сезоне поготово нам је потребан у купу када неко од странаца мора да отпадне. Лојд показао још једном да је класа,Деки константан, Хола су људи много потцењивали кад је дошао ,а делује ми да ће бити врх.
Ајмо Звездо🔴⚪🔴⚪

milwaukee

Ja cudom ne mogu da se nacudim  kako ljudi ocekuju da svaki igrac ima double double ucinak na svakoj utakmici, ako ti pri tom jedan igrac da skoro 30 % ukupnih poena,verovatno je i zavrsio u tom procentu i broj napada danas.
Sledeci igrac Davidovac isto blizu 20 pts, znaci njih dvojica dali vise od 50 % ukupnih poena nase ekipe, i sada zasto neki igrac sa do 10 minuta igre u danasnjoj utakmici nemaju ucinak??Pa kako da i imaju, hvala Bogu da trener zna sta radi i vec uvideo ko ce da kosi a ko vodu da nosi.

A najvise bode oci sto su strelice upucene prema Lazicu, Simonovicu i Simanicu zasto nisu dali poene? Posto nisu dali koseve idemo sa sledecim upisima da nam uopste nisu bili potrebni,mogli smo verovatno jos nekog mamojebca da dovedemo na njihova mesta jer jelte vidimo da nemaju ucinak.

Sasa je ocigledno vec podelio uloge, jos taj play/bek suter pa ce gore pomenuti nasi domaci igraci jos manji ucinak imati. Nemamo kvalitet u domacim igracima ocigledno da imaju glavne uloge u ovom timu osim DeDe, kada bi ostali domaci bili nosioci u ovom sastavu, El bi gledali bez nas verovatno, I EC bi nam bio prevelik zalogaj.

darko pancev

Simon će biti produzena ruka trenera na terenu. . .to mu je uloga
Sever celi sada se veseli

Genije

https://youtu.be/4Omc2W7eWJ8

Pitamo se svi zasto niko od nasih trenera ne vidi Simanica kao bitnog igraca, a treba samo pogledati ovaj klip pa ce vam na pocetku istog biti jasnije.
Nije to samo taj jedan slucaj dje on ispada, tu se vidi puno vise od toga, nazalost :(

Vojislav86