• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Припреме КК Црвена звезда 2020

Започео северна страна, Јул 28, 2020, 09:31 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

северна страна

Објаснио је Човић детаљно све за Нока.

stefan87

Цитат: samson  Авг 13, 2020, 23:45 поподнеProblem sa Nokom izgleda srce. Ali ne vjerujem da to moze ozbiljno nesto da ugrozi.

Ono sto je Covic rekao je veoma ozbiljno i veliki je problem za profesionalnog sportistu.
Kakav maler u pm.

Green

Nisam čuo šta je Čović izjavio ali ne bih brinuo previše. Noko je nakon tih lekarskih pregleda potpisao ugovor sa klubom i otišao na Kopaonik.

Ukoliko su u pitanju aritmije, one se često se pojavljuju kod sportista. Ja sam lično na nekoliko priprema dolazio i ustanovili su mi aritmije pa bih počinjao trenažni proces na drugačiji način ali bih se brzo priključivao timu.

Siguran sam da je zbog korone i tužnog slučaja Odžo mera prevencije mnogo viša nego inače.

vulence

marakana11

Од малена, урезано у срце.
Увек уз тебе. Кроз најбоље. Кроз најгоре.
Да ли то била трећа лига или прва,
На целом свету, само је једна Црвена звезда.

Пјановић-18

Holter je sprava za snimanje rada srca, čije se elektrode zakače za telo nosi se 24h. Uređaj snima konstantno i na osnovu toga doktor pregleda da li ima nekih poremećaja u radu srca u tom periodu.

To se radi jer je veća verovatnoća da se u toku 24h pojave neke nepravilnosti i time otkriju, nego da mu srce trokira baš u trenutku kad mu rade test. Vodio dedu pa znam.
Prvo Krka!!!

taj osećaj naš...

Звезда ле!

Звезда ле!

ludisever

Цитат: северна страна  Авг 14, 2020, 00:01 пре поднеОбјаснио је Човић детаљно све за Нока.

Nisam ispratio, sta ce biti sa njim, zna li se nesto ?

северна страна

ДЕЛИЈЕ

Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

DR

GRANDE DIAS

Hvala Bogu,mislim da je i ovo sve malo vise bilo pretegnuto zbog nesretnog slučaja sa Ojom pa se islo sa jos vise opreznosti, definitivno vijest koja je popravila dan.

Krupnikovic

milwaukee

Цитат: DR  Авг 21, 2020, 23:33 поподнеNoko počeo da trenira!

Uopste nije poceo da trenira i nece jos neko vreme da radi sa ekipom.

Ne treba bas pisati nesto sto nije tacno.

DR

Biće sve ok

Vatrogasac

Ajde ne glupirajte se sa ovako ozbiljnim stvarima.Ako imate neke informacije recite kakve su i odakle dolaze a ne ovakve šture zajebancije

БрчкоРС

Јел има негдје линк на коме може да се прочита или погледа та Човићева изјава?