• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Мајкл Оџо - почивај у миру

Започео Селектор, Авг 07, 2020, 14:29 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Саша РС

Цитат: IggY79  Авг 19, 2020, 21:46 поподнеAko misliš na mene, nije bilo istresanje već opravdani strah od medija koji jedva čekaju ovakve stvari. Istina njima nikada nije smetala niti pravila problem a pogotovu u ovakvim mučnim situacijama, potrebno je jasno i glasno ukazati na pravo stanje stvari.

Ниси ти, ти си то фино написао.

Видим да је обрисан пост које ме цимнуо па сад нема везе.
I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down

северна страна

Цитат: Александар95  Авг 19, 2020, 22:13 поподнеАкцију је покренула Оџова бивша девојка, Американка. Зашто је покренула ако је клуб већ све платио, не бих знао.
Можда је само незнање, тј. неупућеност. Искрено, не верујем да је нека лоша намера. 

Али то није ни битно сад. 

Најбитније је да смо одмах објаснили људима, а и клуб се брзо огласио.

Федајин

Оно што ми није јасно је зашто Оџова девојка није обуставила скупљање новца након обавештења? Новац се и даље скупља. За сада су скупили 16.000 долара.

https://www.gofundme.com/f/in-support-of-michael-ojo-going-home?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=p_cp+share-sheet

vulence

Авг 20, 2020, 21:31 поподне #263 Last Edit: Авг 20, 2020, 21:34 поподне by vulence
Odzova devojka se oglasila na tviteru povodom saopstenja kluba. Prevedeno na srpski, napisala je: "Zasto lazete? Porodica sve radi o svom trosku iako se u vise navrata obratila klubu za pomoc."

Ne znam, nista mi nije jasno, nadam se da je samo neki nesporazum u pitanju.

ДЕЛИЈЕ

Pa čekaju se papiri iz Nigerijske ambasade.
A,to je Odžova bivša devojka.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Некс

Риба му се ваљда зове Денис, а не Џасмин и ваљда каже да је клубу речено да ће се породица сама постарати за то, те да је клуб о томе обавештен. Нигде не каже да су тражили помоћ од клуба па се може претпоставити и да то можда из неког разлога не желе.

Александар95

https://mobile.twitter.com/devojkasasevera?lang=en

Ово је Оџова последња девојка. Претпостављам да је и она један од разлога зашто је Оџо све време био у Србији.

Девојка која је покренула ову акцију би требало да је његова бивша девојка, бар то закључујем на основу њених објава са инстаграма.

Ако неко лаже или покушава да искористи ову ситуацију, нека му је на част. Надам се да је само у питању неспоразум.

vulence

Цитат: Некс  Авг 20, 2020, 22:05 поподнеРиба му се ваљда зове Денис, а не Џасмин и ваљда каже да је клубу речено да ће се породица сама постарати за то, те да је клуб о томе обавештен. Нигде не каже да су тражили помоћ од клуба па се може претпоставити и да то можда из неког разлога не желе.

Da, ovo mu je ipak neka drugarica/rodjaka. Vidim da imaju zajednickih slika.

A ovo sto je rekla sam i ja prvo protumacio tako kako si ti napisao, ali mi zaista nema smisla da odbijaju pomoc kluba i novac skupljaju preko donacija.

Федајин

Цитат: vulence  Авг 20, 2020, 22:26 поподнеDa, ovo mu je ipak neka drugarica/rodjaka. Vidim da imaju zajednickih slika.

A ovo sto je rekla sam i ja prvo protumacio tako kako si ti napisao, ali mi zaista nema smisla da odbijaju pomoc kluba i novac skupljaju preko donacija.

Мислим да је твит те другарице јасан. Породица је више пута ступила у контакт са клубом и ставила до знања да не жели помоћ (клуба) и да ће трошкове они сносити. Помоћ клуба не желе, а донације прихватају. Који су разлози...ко зна.

Оџо је био сјајан момак, прави добродушни див, и тужно је што се ово што се дешава после његове смрти само појачава отужан утисак. Девојка из Америке, комбинација из Србије која скупља лајкове по Твитеру и изиграва уцвељену удовицу, породица која одбија помоћ клуба из непознатих разлога...

ДЕЛИЈЕ

Цитат: Федајин  Авг 20, 2020, 23:34 поподнеМислим да је твит те другарице јасан. Породица је више пута ступила у контакт са клубом и ставила до знања да не жели помоћ (клуба) и да ће трошкове они сносити. Помоћ клуба не желе, а донације прихватају. Који су разлози...ко зна.

Оџо је био сјајан момак, прави добродушни див, и тужно је што се ово што се дешава после његове смрти само појачава отужан утисак. Девојка из Америке, комбинација из Србије која скупља лајкове по Твитеру и изиграва уцвељену удовицу, породица која одбија помоћ клуба из непознатих разлога...
Ta devojka iz Srbije mu nije bila nikakva kombinacija.
Sa devojkom iz Amerike je bio raskinuo pre nego što je ušao u vezu sa srpkinjom.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

00 Деки

Ајде да разумем да не желе помоћ клуба ал што скупљају паре, зар не могу да плате оним што је имао на рачуну. Не верујем да кад умреш да банка узме те паре себи, ваљда породица има право на њих.

северна страна

Цитат: Федајин  Авг 20, 2020, 23:34 поподнеМислим да је твит те другарице јасан. Породица је више пута ступила у контакт са клубом и ставила до знања да не жели помоћ (клуба) и да ће трошкове они сносити. Помоћ клуба не желе, а донације прихватају. Који су разлози...ко зна.

Ако нешто напишеш овде, па тог уписа нема, није испарио, него га је неко од уредника избрисао. Нема разлога да опет постављаш исто.

Пишеш о томе као да је то тако. Не знам да л је твит дотичне особе (ко год то био) јасан, али мислим да сам ја био јасан кад сам написао како стоје стрвари, а после се и клуб званично огласио. Ако више верујете некој особи са интернета него нама и клубу, то је на вама, али не можете да пишете са таквом сигурношћу о стварима о којима не знате ништа, него нагађате.

И прекините расправу око девојака, другарица, комбинација и осталих глупости. Нит је за форум, а посебно није за ову тему.

Федајин

Цитат: ДЕЛИЈЕ  Авг 20, 2020, 23:50 поподнеTa devojka iz Srbije mu nije bila nikakva kombinacija.
Sa devojkom iz Amerike je bio raskinuo pre nego što je ušao u vezu sa srpkinjom.

Из поштовања према Оџу нећу ништа даље рећи, ионако сам поменуо само као илустрацију лешинарења, али-смешнојадно је то што се ради.

Александар95

Да поставио сам опет, јер ми није јасно зашто би неко избрисао оно што сам написао. Верујем да је клуб понудио да сноси трошкове. Али такође верујем и блиској другарици да је породица то, из неког разлога, одбила. Једино то објашњава апел за скупљање новца и чињеницу да се новац и даље скупља.

северна страна

Цитат: Федајин  Авг 21, 2020, 00:29 пре поднеИз поштовања према Оџу нећу ништа даље рећи, ионако сам поменуо само као илустрацију лешинарења, али-смешнојадно је то што се ради.

Александар95

Да поставио сам опет, јер ми није јасно зашто би неко избрисао оно што сам написао. Верујем да је клуб понудио да сноси трошкове. Али такође верујем и блиској другарици да је породица то, из неког разлога, одбила. Једино то објашњава апел за скупљање новца и чињеницу да се новац и даље скупља.
Ни ја, ни клуб нисмо рекли да је неко ПОНУДИО нешто, него да је то све одрађено и да се чекају само папири. Ако више верујеш тамо неком за кога ниси ни сигуран ко је, неком ко неколико година није видео њега, него нама овде и клубу онда свака част...

Федајин

Цитат: северна страна  Авг 21, 2020, 00:36 пре поднеНи ја, ни клуб нисмо рекли да је неко ПОНУДИО нешто, него да је то све одрађено и да се чекају само папири. Ако више верујеш тамо неком за кога ниси ни сигуран ко је, неком ко неколико година није видео њега, него нама овде и клубу онда свака част...

У реду онда, погрешно сам разумео. Било би добро да клуб све објави и стане на крај овим спекулацијама. А Бога ми стане онда на крај и овој како изгледа превари са скупљањем новца, јер је сада већ немогуће да не знају да је то све сређено. Ако скупљају новац да се помогне породици која је остала без хранитеља онда нек тако и напишу.

Nemanja01

Цитат: Федајин  Авг 21, 2020, 00:43 пре поднеУ реду онда, погрешно сам разумео. Било би добро да клуб све објави и стане на крај овим спекулацијама. А Бога ми стане онда на крај и овој како изгледа превари са скупљањем новца, јер је сада већ немогуће да не знају да је то све сређено. Ако скупљају новац да се помогне породици која је остала без хранитеља онда нек тако и напишу.
http://kkcrvenazvezda.rs/2020/08/19/saopstenje-kk-crvena-zvezda-mts-7/
Želiš da ti klub pošalje sve račune koje je platio pošto ti ovo nije dovoljno ili šta?

Селектор

Авг 21, 2020, 14:32 поподне #276 Last Edit: Авг 21, 2020, 14:56 поподне by Селектор
Цитат: Федајин  Авг 20, 2020, 12:32 поподнеОно што ми није јасно је зашто Оџова девојка није обуставила скупљање новца након обавештења? Новац се и даље скупља. За сада су скупили 16.000 долара.

https://www.gofundme.com/f/in-support-of-michael-ojo-going-home?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=p_cp+share-sheet
Koliko je meni poznato, obdukcioni nalaz i sva papirologija oko toga jos uvek nisu zavrseni a klub je u kontaktu sa Odzovom majkom i Nigerijskom ambasadom. Koliko se secam Nebojsa je pominjao u onim intervjuima neku cifru od oko 20.000$ koliko ce sve da kosta i koju ce Crvena zvezda da snosi. Mislim da je tako izjavio. Ne znam koju cifru pominje devojka sa tvitera...

O Nebojsi moze da se misli sta god hoce ali verujte, ko god ga makar povrsno poznaje zna koliko je osetljiv i osecajan prema porodici (ne mislim samo prema svojoj), deci ili igracima kada su u problemu. Stvarno neka posebna vrsta osecajnosti i emocije. Pa secam se kada sam mu javio za Kuzmica da je imao udes, koliko se angazovao i sta je sve potegao to jutro da se pomogne i kako je sve to emotivno doziveo i proziveo. Ja sam jednom sa njim razgovarao telefonom i u pozadini poceo da place bebac, mislim beb ko beba, cesto place a najcesce bez razloga i Nebojsa me bukvalno skinuo sa veze recima, molim te idi, ne mogu da podnesem kad deca placu, mnogo me to potresa. Znaci, stvarno ono najdublje iskreno. Znaci covek stvarno voli decu i tu ima neku bas jaku emociju, kada kazem decu ne mislim samo na njegovu nego generalno.

Nisam do sada ama bas nista komentarisao i ne bih da ulazim u te price ko je koga vrbovao i slicno jer mislim da su nevazne u tom smislu i Odza mi je bas bas zao, bas me je to potreslo. Ipak, sve ovo sa tvitom meni deluje da je odgovor je vrlo jednostavan. Koliko je meni poznato on je najmanje novca od tih ugovora zadrzavao za sebe, kazu da je najveci deo slao i pomagao. Ne znam da li ste gledali onaj film sa Klint Istvudom i Hilari Svonk, Milion dollar baby i kraj filma kada se ona povredila i lezi u bolnici... Ne zelim da gresim dusu ali plasim se da mi bas na to lici...

https://www.imdb.com/title/tt0405159/?ref_=nv_sr_srsg_0

Ipak, sva ova pisanja nikako ne odgovaraju naslovu ove teme. Ja se odjavljujem

Odzo, pocivaj u miru
Ја, када ме гледаш, поносно стојим - ја сам звездаш!

Федајин

Цитат: Селектор  Авг 21, 2020, 14:32 поподнеKoliko je meni poznato, obdukcioni nalaz i sva papirologija oko toga jos uvek nisu zavrseni a klub je u kontaktu sa Odzovom majkom i Nigerijskom ambasadom. Koliko se secam Nebojsa je pominjao u onim intervjuima neku cifru od oko 20.000$ koliko ce sve da kosta i koju ce Crvena zvezda da snosi. Mislim da je tako izjavio. Ne znam koju cifru pominje devojka sa tvitera...

O Nebojsi moze da se misli sta god hoce ali verujte, ko god ga makar povrsno poznaje zna koliko je osetljiv i osecajan prema porodici (ne mislim samo prema svojoj), deci ili igracima kada su u problemu. Stvarno neka posebna vrsta osecajnosti i emocije. Pa secam se kada sam mu javio za Kuzmica da je imao udes, koliko se angazovao i sta je sve potegao to jutro da se pomogne i kako je sve to emotivno doziveo i proziveo. Ja sam jednom sa njim razgovarao telefonom i u pozadini poceo da place bebac, mislim beb ko beba, cesto place a najcesce bez razloga i Nebojsa me bukvalno skinuo sa veze recima, molim te idi, ne mogu da podnesem kad deca placu, mnogo me to potresa. Znaci, stvarno ono najdublje iskreno. Znaci covek stvarno voli decu i tu ima neku bas jaku emociju, kada kazem decu ne mislim samo na njegovu nego generalno.

Nisam do sada ama bas nista komentarisao i ne bih da ulazim u te price ko je koga vrbovao i slicno jer mislim da su nevazne u tom smislu i Odza mi je bas bas zao, bas me je to potreslo. Ipak, sve ovo sa tvitom meni deluje da je odgovor je vrlo jednostavan. Koliko je meni poznato on je najmanje novca od tih ugovora zadrzavao za sebe, kazu da je najveci deo slao i pomagao. Ne znam da li ste gledali onaj film sa Klint Istvudom i Hilari Svonk, Milion dollar baby i kraj filma kada se ona povredila i lezi u bolnici... Ne zelim da gresim dusu ali plasim se da mi bas na to lici...

https://www.imdb.com/title/tt0405159/?ref_=nv_sr_srsg_0

Ipak, sva ova pisanja nikako ne odgovaraju naslovu ove teme. Ja se odjavljujem

Odzo, pocivaj u miru

Хвала Селекторе...

Да напоменем, ја немам ни промил сумње да клуб јесте платио све трошкове. На крају крајева, помагао је и Кузмићу и Јагодиној породици итд итд.
Мислим нажалост да си у праву и за Оџову породицу...мученик.