• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

1989

Започео zlavuk, Јан 19, 2021, 03:09 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

zlavuk

1989.                   



Atina,15.01.Sarijer(Istanbul)  4:1  Musemić 2,Đurović,Lukić
CZ:Davidović(S.Stojanović),Krdžević(Negić),Vasilijević(Marović),B.Đurovski(Šabanadžović),Radovanović(G.Jurić),Bešić(Najdoski),Prosinečki(Lukić),Đurović(Stošić),
Musemić(Bursać),D.Stojković(V.Milovanović),Mrkela(Suručić)
Korint, 17.01.  Korint 3:2    Musemić,Lukić i Stojković (jedanaesterac)
CZ:Davidović(od 46.S.Stojanović),Krdžević(od 46.G.Jurić),Vasilijević(od 46.Marović),B.Đurovski,Radovanović,Bešić(od 46.Šabanadžović),
Prosinečki(od 82.Negić),Đurović,Musemić,D.Stojković(od 83.Stošić),Mrkela(od 46.Lukić)
Patras, 18.01.  Rep.Patrasa 2:1  Mrkela,Lukić
CZ:S.Stojanović(od 46.Davidović),G.Jurić,Vasilijević,Šabanadžović,Radovanović(od 46.Najdoski),B.Đurovski,Prosinečki,
Đurović(od 46.Bursać),Lukić,D.Stojković,Mrkela.
Halkida, 19.01.  Halkida 0:1
CZ:Davidović;Negić,Marović,Đurovski,Krdžević,Najdoski,Tošić,Bešić,Musemić,Milovanović(Bursać),Mrkela
Atina,24.01. AEK 2:0  Stojković,Bursać
CZ:Davidović,G.Jurić(Krdžević),Vasilijević,Šabanadžović,Najdoski,Radovanović,Prosinečki(Bursać),B.Đurovski,Musemić(Lukić),D.Stojković,Mrkela(Bešić).
Turnir na Azurnoj obali:
Kan, 28.01. Kan 1:1  Mrkela
CZ:Davidović,G.Jurić,Vasilijević(od 66.Marović),Šabanadžović,Radovanović,B.Đurovski,Prosinečki,Đurović(od 65.Bešić),Musemić(od 65.Lukić),D.Stojković,Mrkela.
Nica, 29.01. Rep.Čehoslovačke 0:1
CZ:Davidović,G.Jurić(od 36.Najdoski),Marović,Šabanadžović(od 57.Bešić),Radovanović,Krdžević,Prosinečki(od64.Đurović),B.Đurovski,Lukić,D.Stojković,Mrkela(od 64.Bursać)
Narbon, 31.01.Monpelje 3:0   Šabanadžović,Bursać i Mrkela
CZ:Davidović,G.Jurić,Vasilijević,Šabanadžović,Radovanović,B.Đurovski,Prosinečki,Bešić,Bursać,D.Stojković,Mrkela(od 80.Lukić)
Tur, 03.02.Tur 5:1  Prosinečki,Lukić,Đurović,Bešić i Đurovski
CZ:Davidović(od 46.S.Stojanović),G.Jurić,Vasilijević(od 46.Marović),Šabanadžović(od 46.Krdžević),Radovanović(od 46.Najdoski),B.Đurovski,Prosinečki,
Đurović,Lukić,D.Stojković(od 19.Bursać,od 46.Musemić),Mrkela(od 46.Bešić)
Lijež, 09.02. Standard 3:1  Lukić,Mrkela i Bešić
CZ:Davidović,G.Jurić,Vasilijević,B.Durovski,Radovanović,Šabanadžović,Prosinečki,Bešić,Lukić(od 80.Pavlović),D.Stojković,Mrkela.
Antverpen, 11.02. Antverpen 2:2  Stojković (jedanaesterac) i Lukić
CZ:Davidović(od 46.S.Stojanović),G.Jurić,Vasilijević(od 72.Marović),Šabanadžović(od 46.Đurović),Radovanović,B.Đurovski,Prosinečki,Bešić,Lukić,D.Stojković,Mrkela(od 72.Bursać)
Beograd, 19.02. Torpedo 2:1 Stojković i Bursać
CZ:Davidović,G.Jurić,Marović,Bešić,Radovanović,B.Đurovski,Prosinečki,Đurović,Lukić(od 38.Bursać),D.Stojković,Mrkela.
Beograd, 22.02. Heroj  6:0
Sopot, 22.03. Sopot  3:0
----------------------------------------------------
Turnir u Mecu(Francuska):
Mec, 08.07.  Sredec 6:1   Pančev 5 i Mrkela
CZ:S.Stojanović,Najdoski,Marović,Kanatlarovski,Drizić,G.Jurić,Prosinečki,D.Radinović(od 68.S.Janković),Pančev(od 77.Lj.Milojević),D.Stojković,Savićević(od 70.Mrkela)
Mec, 09.07. Vasco de Gama 0:3
CZ:S.Stojanović,G.Jurić,Marović,S.Janković,Najdoski,Drizić(od 20.Lj.Milojević),Prosinečki,Savićević,Pančev,Stošić,Mrkela
Muluz, 12.07.  Muluz  4:3 Stojković 2, Pančev i Savićević
CZ:S.Stojanović,S.Janković,Marović,Kanatlarovski,Najdoski,G.Jurić,Prosinečki,Savićević,Pančev.D.Stojković,Stošić(od 46.Mrkela)
Muluz, 15.07.   Monako 1:2 Stojković
CZ:S.Stojanović,G.Jurić,Marović,Kanatlarovski,Drizić(od 46.S.Janković),Najdoski,Stošić,Prosinečki,Pančev,D.Stojković,Savićević(od 72.Mrkela)
Beograd, 21.07. Čukarički  6:0  Pančev 2,Stojković,Mrkela,Pavlović i Prosinečki
Titograd, 23.07. Budućnost  1:0  Stojković
CZ:S.Stojanović,Dimitrijević,Marović,Kanatlarovski,Najdoski,Drizić,Prosinečki,Stošić,Pančev(Lj.Milojević),D.Stojković,Mrkela(Pavlović)
Borovo, 04.10. Borovo  4:0   Savićević 3,Milojević
CZ:Stojanović(Simeunović),Jurić(Jugović),Marović,Kanatlarovski,Drizić,Najdoski(Merdović),Stošić,Savićević,Milojević(Vasiljević),Radinović,Mrkela