• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Евролига, 22. коло: Анадолу Ефес - Црвена звезда

Започео северна страна, Јан 24, 2021, 23:54 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Најбољи у Константинопољу?

Хол
8 (5.1%)
Волден
2 (1.3%)
Колом
0 (0%)
Лојд
3 (1.9%)
Лазић
20 (12.7%)
Добрић
24 (15.3%)
Давидовац
36 (22.9%)
Раданов
4 (2.5%)
Јагодић Куриџа
2 (1.3%)
О'Брајант
10 (6.4%)
Рит
45 (28.7%)
Ноко
3 (1.9%)

Укупно гласова: 157

Wolf1

Цитат: Marko035  Јан 26, 2021, 19:04 поподнеLupio si glupost i ostao ziv. Samo poslednja utakmica te demantuje. Da nije Dzonija da odbije nalet Mornara u 3. cetvrtini, izgubili bi. Mozes da kazes da igra lose ali da svaku utakmica igra ispod nivoa, ne mozes jer je to glupost i laz.

Hoce li neko od vas da se udostoji da napise sta je to Dzoni uradio ?
posto vidim da je uzeo dva suta samo a nekoliko ljudi pominje "cirkus suteve".
Pa eto na pr. da ni ta dva nije trebalo da uzme jer je bilo van bilo kakvog rezona i potrebe.Pa jbt je li vam JOB rodjak ili "zasticeno bice" da se ne da kritikovati?!U odnosu na to kako je placen a sta isporucuje je razocarenje.
Ne odnosi se na tebe, ali prema upisima pojedinaca tipa (Noko...mitsko bice ..pipac table...zver...do toga...samo dva skoka i jedan faul pred kraj meca...nije igrao 6 meseci ali mora bolje) reklo bi se da se u kosarku razumete od upisa do upisa, dok ste u medjuvremenu nesto izguglali.

CiroDiMarzio

Цитат: Marko035  Јан 26, 2021, 19:04 поподнеLupio si glupost i ostao ziv. Samo poslednja utakmica te demantuje. Da nije Dzonija da odbije nalet Mornara u 3. cetvrtini, izgubili bi. Mozes da kazes da igra lose ali da svaku utakmica igra ispod nivoa, ne mozes jer je to glupost i laz.

Hoce li neko od vas da se udostoji da napise sta je to Dzoni uradio ?
posto vidim da je uzeo dva suta samo a nekoliko ljudi pominje "cirkus suteve".
Samo da se nadovezem na ovo boldovano. To dosta ljudi koji su zastitnicki nastrojeni prema njemu pitaju. Ocigledno je nerezonski sutirao, lose komunicirao sa ekipom ,lose gradio skok ili ti nista sto je trener trazio od njega. Ali po vama to nije naravno neki argument tako da isto to pitanje mozemo postaviti za bilo kog igraca. Evo naprimer "sta je to Hall uradio pa se napada?" Pa ajde odgovorite. Ne prihvatam ni jedan odgovor odmah da kazem jer nije argumentovan.

Cini mi se ,a mozda i gresim, JOB je uvek ovde dobijao najvise glasova za igraca utakmice kada smo iste gubili. Ne secam se da je u slucaju bilo koje pobede bio "men of the match".

I nadam se da je veceras Johnny samo bio primer drugima sta sledi kada se odstupa od sistema i filozofije trenera. U buducnosti se nadam da ce postati vazan sraf ove ekipe. Kad Radonja vidi nesto u nekom igracu ,napravice nesto od njega.. Ili ti ako bude hteo,to ce i uraditi.. budite sigurni!

Pokabd

Meni je u ovom meču sve stalo u situaciji gde 2 igrača skidaju loptu s obruča da ne primimo 1 poen i ne uspeju i omda priđe Singlton i primimo 2 poena. U početku su nas ubili, posle nije bilo tako loše.

BishopGDX

Пљувачи, јесте дочеклаи својих 5 минута?
Нисте тако причали после Реала

Мало искулирајте, ипак је ово наша Звезда, подршка увек. А Ефес, јбг, да су вечерас бацили клавир прошао би кроз обруч. Не може се против тога, јбг.

Sektor

Efes nam nikada nije odgovarao, pa ni sada ... Idemo dalje ..

Podrska timu i treneru, ja sam siguran da nas ocekuju velike stvari.

Marko035

Цитат: Wolf1  Јан 26, 2021, 20:57 поподнеPa eto na pr. da ni ta dva nije trebalo da uzme jer je bilo van bilo kakvog rezona i potrebe.Pa jbt je li vam JOB rodjak ili "zasticeno bice" da se ne da kritikovati?!U odnosu na to kako je placen a sta isporucuje je razocarenje.
Ne odnosi se na tebe, ali prema upisima pojedinaca tipa (Noko...mitsko bice ..pipac table...zver...do toga...samo dva skoka i jedan faul pred kraj meca...nije igrao 6 meseci ali mora bolje) reklo bi se da se u kosarku razumete od upisa do upisa, dok ste u medjuvremenu nesto izguglali.

Koliko je placen ? Ima 11 poena i 5 skokova prosecno, drugi strelac ekipe sto mu je i uloga. Sasvim solidno radi to sto treba da radi.

Nije "zasticeno bice" nego mi ovde imamo obicaj da se uhvatimo za nekog i da ga ne pustamo.

Dzoni to ne zazlusuje i branicu ga uvek. Mi takvog igraca nismo imali u Covicevoj eri. A videcete koliko znaci ukoliko ne daj Boze ispadne neki problem pa igra Kuzmic po 20 minuta.

Bryan Zentz

Očekivan rezultat, apsolutno nam ne odgovaraju, teraj dalje, možemo dobiti sledeću, imamo to u sebi

veljasinn

Цитат: Marko035  Јан 26, 2021, 22:18 поподнеKoliko je placen ? Ima 11 poena i 5 skokova prosecno, drugi strelac ekipe sto mu je i uloga. Sasvim solidno radi to sto treba da radi.

Nije "zasticeno bice" nego mi ovde imamo obicaj da se uhvatimo za nekog i da ga ne pustamo.

Dzoni to ne zazlusuje i branicu ga uvek. Mi takvog igraca nismo imali u Covicevoj eri. A videcete koliko znaci ukoliko ne daj Boze ispadne neki problem pa igra Kuzmic po 20 minuta.
Imali smo mi daleko, daleko bolje igrace od JOBa u Čovicevoj eri, preteruješ, a imaćemo ih još

Marko035

Цитат: veljasinn  Јан 26, 2021, 22:21 поподнеImali smo mi daleko, daleko bolje igrace od JOBa u Čovicevoj eri, preteruješ, a imaćemo ih još

Mislio sam na visokim pozicijama,ali svejedno, "daleko bolje igrace" od njega mozes na prstima jedne ruke da izbrojis.

Petkovic Miroslav

Kao sto sam vec najavio, ocekivan poraz, ali i odlicno rasporedjeni minuti.. Nijedan igrac nije prebacio 24 minuta( Noko i Dobric su imali najvecu skoro 25)... Teraj dalje, Asvel bijemo, pa mogu da kazem da sam apsolutno siguran u pobedu.

Dekica

Ja bi samo napisao da malo razmislite sta pojedini igraci rade na treningu, kakve se akcije uvjezbavaju, sta im je dozvoljeno da rade na mecu i ostalo...?
Kad to budete znali, onda ce vam sve biti jasnije... (cestitke Radonji, treba da gradi autoritet i da pokaze ko je glavni i sta koga ceka ako ne bude igrao kako on kaze)
Mi smo "mala" ekipa za skoro sve ekipe u EL i samo kao TIM mozemo da dobijamo...

Косингас

Цитат: Dekica  Јан 27, 2021, 02:45 пре поднеJa bi samo napisao da malo razmislite sta pojedini igraci rade na treningu, kakve se akcije uvjezbavaju, sta im je dozvoljeno da rade na mecu i ostalo...?
Kad to budete znali, onda ce vam sve biti jasnije... (cestitke Radonji, treba da gradi autoritet i da pokaze ko je glavni i sta koga ceka ako ne bude igrao kako on kaze)
Mi smo "mala" ekipa za skoro sve ekipe u EL i samo kao TIM mozemo da dobijamo...

Само што то наш претходни тренер није схватио па нас је довео на ивицу амбиса када је у питању ова сезона. Ослањање на индивидуални квалитет не доноси ни трофеј АБА лиге, а тек не доноси нешто пуно на евролигашкој сцени.

Радоња за сада ради доста пристојан посао, чак и боље него што сам очекивао, екипа све боље изгледа.
Не можемо очекивати да одједном мељемо и играмо на топ нивоу у континуитету, али назнаке добре и смислене тимске игре су итекако видљиве, што су нам показали неки мечеви у претходном периоду, нарочито онај у Бару.

Битно је да ухватимо неки континуитет и стабилност када је одбрана у питању, а напад ће већ доћи из те енергије у одбрани. Шкрипи "позади" на доста позиција, и баш зато се надам појачању које ће успјети мало да закрпи неке ствари.

Што се тиче неког утиска вечерас, немам га баш.. очекивао сам овако нешто.
Једино ме Колом разочарао, низ утакмица већ посматрам и ћутим на његове бравуре..није пружио пристојан наступ па не памтим. И не чуди ме што се Радоња све мање ослања на њега те га уводи међу посљедњима у игру. Колико је физички пропао да на сваки јачи притисак ми већ 50% можемо уписати изгубљену лопту..није у стању, није поуздан уопште.
Вечерас је имао више секвенци, али она гдје је чини ми се три напада за редом губио лопту била је маестрална. 

Што се мене тиче, апсолутно сам за раскид са њим и за остављање Хола као бекап плеја. Порадити са Ленгстоном на психи, некако му вратити главу на терен и биће то добро.
Наравно, први плеј нам је потребан ако желимо са што мање стреса ући у завршницу АБА лиге.
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

Sektor

Цитат: veljasinn  Јан 26, 2021, 22:21 поподнеImali smo mi daleko, daleko bolje igrace od JOBa u Čovicevoj eri, preteruješ, a imaćemo ih još

Da li smo imali, pa mozda ... nije toliko ni vazno ..

Dzoni o Bryant je kosarkas velike klase i njega vredi cekati, i imati strpljenja sa njim. Privilegija je gledati ga u Zvezdinom dresu..

gradec1999

Izgubili smo utakmicu u 5-om minutu, posle je samo bilo pitanje kolika ce biti razlika. Nista nije valjalo, ljudi su nas lagano rutinirali i mora se reci da su brutalna ekipa, nemamo mi sanse na strani protiv ovakvih timova. Realno gledajuci mi u timu imamo 5, 6 igraca koji imaju dovoljno kvaliteta i fizicke spreme da igraju Evroligu, ostali su ili Evrokup nivo ili ni to, to nam sto nam je do kraja sezone. Raduje partija Rita, s tim sto mora da prestane da pravi glupe faulove i ispada u odbrani. Ekipa place za dobrim plejom...