• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига сезона 2020/2021

Започео Косјерац, Мај 25, 2020, 16:03 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Vatrogasac

Цитат: северна страна  Јан 31, 2021, 15:41 поподнеИ како изгледа ако се ризик не исплати одмах...
Pa izleda tako da im se vec godinama prognozira neko posrnuce a lova leze koliko vidimo samo tako

CiroDiMarzio

Јан 31, 2021, 15:42 поподне #10181 Last Edit: Јан 31, 2021, 15:49 поподне by CiroDiMarzio
Ljudi krivo mi je, znam da dosta vas ne prihvata ovo ali tako je.

Sta smo mi ovde istripovali ,da smo jedina ekipa u ligi ? Da ne postoji ni jedna druga sem nas ?Ne znam sta hocemo, mnogo smo razmazeni, ocekujemo 90% pobeda da imamo po sezoni sta?

Mnogo smo kontradiktorni,imamo najveci budzet u ABA i ocekuje se da meljemo tu sve pred sobom, a u EL sa najmanjim ocekujemo da skidamo skalpove jednom Armaniju,Barsi itd. Izgubismo od Buducnosti pri skoru 7-0 cini mi se i odmah bi da razapinjemo igrace,trenera. Imamo 2 poraza u ligi ejjjj. Pa svi igraju kosarku,imaju odlicne igrace, nijanse su tu u pitanju.

Eto ,meni je zelja da se mi kao navijaci malo osvestimo i budemo realniji.
A ako necemo,nije frka ,prisećaćemo se kao grobosi kad budemo izgubili EL sta smo sve radili i mogli. Tada ce biti kasno za bilo sta.

MohikanacDzek

Цитат: Vatrogasac  Јан 31, 2021, 15:39 поподнеKomsije su upravo primer da se dobija veliki novac za nista

Ok videces u junu... Mada jun je vec poceo januara da im dolazi...

Kada Gordica i CMM zamenis faking Perkinsom onda se to zove pocetak izvlacenja ulozenog...

zoran novak

A i ko zna sta bi bilo da nije korone. Mozda bi im se rizik isplatio,ali to nikad necemo saznati na srecu 😊

Mister No

Цитат: Vatrogasac  Јан 31, 2021, 15:39 поподнеKomsije su upravo primer da se dobija veliki novac za nista

I onda im je prvom prilikom otišao jedan od najbitnijih igrača jer želi da igra Evroligu, drugog su toliko preplatili da ne mogu da ga se otarase iako je nuđen redom, pa je sada sezonu trebalo da spašava igrač iz prosečnog poljskog tima.

Далибор 00

Цитат: MohikanacDzek  Јан 31, 2021, 15:35 поподнеJeste samo sto drzava ne daje iste pare za ekipe koje igraju evroligu i one koje igraju evrokup...

Moze i to da se desi ali sa jako opasnom kockom ako se ne uspe kao sto je slucaj sa komsijama prekoputa kojima ubedjen sam sleduje egzodus na kraju sezone radi vracanja ulozenog...

Mi smo evroligu izborili sa Filipom, Dedom na pleju, Odzom i poluraspalim Cirbesom na centru a ne sa formiranim timom preko ulozenih para od drzave...

Ako neko misli da ce tako moci i sledeci put i to ODMAH dobro se zajebao...
A na 4 tada Faje i Simanić, uz Perperoglua dok se nije povredio.
Ja svakako nisam mislio da ćemo do ove situacije sa JOB, ali ni Tomić nije tada tako kvalitetnog igrača unutra pa je počistio sve pred sobom u ABA ligi.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Vatrogasac

Цитат: MohikanacDzek  Јан 31, 2021, 15:43 поподнеOk videces u junu... Mada jun je vec poceo januara da im dolazi...

Kada Gordica i CMM zamenis faking Perkinsom onda se to zove pocetak izvlacenja ulozenog...
Ma to druže slušamo svake godine,evo ima 6-7 sigurno

Sumnjam da bi Filipovski ćutao kad je direktno javno svaljeno na njega da je imao novac za dovodjenje igrača i da je on odlučio da se ne dovodi više

A prošle godine smo bili na kolenima sa nikad većim budžetom.Otrsli bi nas kao šljivu
Srećom prekide se sezona

Mister No

Цитат: Vatrogasac  Јан 31, 2021, 15:47 поподнеA prošle godine smo bili na kolenima sa nikad većim budžetom.Otrsli bi nas kao šljivu
Srećom prekide se sezona

Ja to u međusobnim duelima nisam video.

Vatrogasac

Mister No

Косингас

Цитат: Vatrogasac  Јан 31, 2021, 15:49 поподнеJa sam video

Како стигнеш на све стране...гледаш фудбал, коментаришеш на лајв теми и овдје водиш дискусију. :D
"Све што видим и чујем около, толико је ужасно, страшно и кошмарно, да бих пао у потпуни очај, ако не бих веровао, знао и видео да последња реч припада Богу."
Старац Пајсије Светогорац

северна страна

Цитат: Vatrogasac  Јан 31, 2021, 15:47 поподнеMa to druže slušamo svake godine,evo ima 6-7 sigurno

Sumnjam da bi Filipovski ćutao kad je direktno javno svaljeno na njega da je imao novac za dovodjenje igrača i da je on odlučio da se ne dovodi više

A prošle godine smo bili na kolenima sa nikad većim budžetom.Otrsli bi nas kao šljivu
Srećom prekide se sezona
Па 6,7 година нису освојили ништа, у Србији нису ни други... Ове су дотакли дно.

Зашта да се појачава кад немају никакве шансе ни у једном такмичењу?

То је питање.... Можда је тад тако изгледало, са ове дистанце не бих се кладио у то. Нисмо ји били свесни каквог играча имамо у лику Пантера. Пантер, Берон, Лорензо. Па сад да имамо то певали би.

Ко зна шта би било у ПО. Нико није очекивао и ми пре тога да прегазимо онако ккп и Будућност у ПО, па се десило...
Црвена звезда је живот мој, трофејно небо, сузе и зној... Ни суво злато, новац, сво благо, ништа к'о Звезда није ми драго...

ognja

Partizan je prosle sezone imao igru i tim za osvajanje aba lige, bez daljeg. Sta bi se desilo, niko ne moze da zna. Bilo je to sve izjednaceno, nisu oni imali bolji skor ni protiv koga od jakih timova, tako da bismo videli, ali svakako to je bila timska, ratnicka kosarka. Ovo sto oni sada igraju mislim da proizvodi nervne slomove kod njihovih navijaca.

No dobro, to je bilo pa proslo. Ova sezona je jako specificna, posebno jer nema publike, a nama je to jako vazno za evroligu. Da smo je imali, bilo bi bar +3 broj pobeda.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Кипар

Цитат: северна страна  Јан 31, 2021, 15:53 поподнеПа 6,7 година нису освојили ништа, у Србији нису ни други... Ове су дотакли дно.

То је питање.... Можда је тад тако изгледало, са ове дистанце не бих се кладио у то. Нисмо ји били свесни каквог играча имамо у лику Пантера. Пантер, Берон, Лорензо. Па сад да имамо то певали би.

Ко зна шта би било у ПО. Нико није очекивао и ми пре тога да прегазимо онако ккп и Будућност у ПО, па се десило...
Panter je jedna od najboljih napadackih opcija trenutno u EL.
U Milanu je broj 1 sigurno.
Odlican potez Sakote, ali mu je onaj urnebesno poklonjen kup ogromna zamjerka.

Vatrogasac

Цитат: Mister No  Јан 31, 2021, 15:51 поподнеIz 1:1 u Aba i naše poklonjene pobede u kupu?
Mani medjusobni skor,izgledali smu mnogo bolje od nas kako je sezona odmicala i po igri su jasno bili prvi favorit za titulu

Цитат: Косингас  Јан 31, 2021, 15:52 поподнеКако стигнеш на све стране...гледаш фудбал, коментаришеш на лајв теми и овдје водиш дискусију. :D
Telefon,Tv ...  :icon_svi:

Цитат: северна страна  Јан 31, 2021, 15:53 поподнеПа 6,7 година нису освојили ништа, у Србији нису ни други... Ове су дотакли дно.

Nisu osvajali,izgledaju jadno sem prosle sezone ali i dalje dobijaju ozbiljan novac

MohikanacDzek

Цитат: Vatrogasac  Јан 31, 2021, 15:47 поподнеMa to druže slušamo svake godine,evo ima 6-7 sigurno

Srećom prekide se sezona

Pa prethodna sezona je ta u kojoj su dobili pare od drzave na nivou evroligaske ekipe ( ubedjen sam i jace ) pocev od debelog italijana na klupi pa preko celog igrackog kadra... Korona je prekinula pa je to sve u velikom procentu prebaceno i na ovu sezonu... Sto je jos skuplja varijanta... Par sezona pre toga nisu imali tim ni da primirise ako cemo objektivno...

E posto su ga zduvali konobar ce u junu doci po svoje... Videces posledice...

A ovo zadnje se ne slazem... Verovatno bi zduvali nas ovogodisnji sastav ali onaj prosle godine je bio dosta jaci i mislim da bi bili krajnje neizvesni mecevi... Moguce da bi i sudije odlucile pobednika svojim odlukama...

Косјерац

Пошто тема иде из једне у другу страну, најмање се коментарише о играчима, биће закључана. Свакако рок истиче сутра у поноћ, па ако буде нешто биће отворена тема о трансферима.

северна страна

Ето неко разуман међу нама :)

Хвала Косјерац, не знам ни сам што сам упао у ову дискусију...
Црвена звезда је живот мој, трофејно небо, сузе и зној... Ни суво злато, новац, сво благо, ништа к'о Звезда није ми драго...

Celtic

Цитат: Кипар  Јан 31, 2021, 15:55 поподнеPanter je jedna od najboljih napadackih opcija trenutno u EL.
U Milanu je broj 1 sigurno.
Odlican potez Sakote, ali mu je onaj urnebesno poklonjen kup ogromna zamjerka.

I MJK mu je bio dobar potez, evo čovek nam je prva opcija na četiri u EL i igrač sa najboljim plus/minus koeficijentom u ekipi.