• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Евролига, 25. коло: Црвена звезда - Зенит

Започео северна страна, Феб 18, 2021, 00:48 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

Најбољи против Зенита:

Ускоковић
16 (10.2%)
Лојд
77 (49%)
Лазић
10 (6.4%)
Раданов
3 (1.9%)
Добрић
13 (8.3%)
Давидовац
34 (21.7%)
Симоновић
2 (1.3%)
Јагодић Куриџа
0 (0%)
Кузмић
2 (1.3%)

Укупно гласова: 157

северна страна

Црвена звезда - Зенит

Петак, 19. фебруар, 20:45, Хала: "Александар Николић"
Црвена звезда је живот мој, трофејно небо, сузе и зној... Ни суво злато, новац, сво благо, ништа к'о Звезда није ми драго...

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

северна страна

Црвена звезда је живот мој, трофејно небо, сузе и зној... Ни суво злато, новац, сво благо, ништа к'о Звезда није ми драго...

vlada23

Jako je nezahvalno bilo šta govoriti o ovoj utakmici i imati neka očekivanja. Iskreno verujem da će momci odigrati dobro, kao što obično biva kada fali puno igrača, dugi iskoče, daju doprinos više nego pre. Deda, Lojd, šutersko veče Dobrića, Simonovića, i da se ponadamo nečemu.
Biće problema ispod koša, ali valjda ćemo uspetida bar ostavimo dobar utisak.

Новајлија

колико год се осећа недостатак играча, утисак ми је да је Радоњи лакше поделити улоге ... видело се и на Купу као и у јучерашњем мечу ... што рече претходник .. "не очекујем ништа а надам се чуду" .. убитачан ритам ... тромеч у НС у пет дана па Борац јуче, сутра већ Зенит .. па путовање у Каунас па правац Виторија .. бар ћемо одморити за викенд

Далибор 00

Samo hrabro sutra pa šta Bog da.
Prvi trofej je na herojski način osvojen, i dalje igramo bez pola ekipe, ali uveren sam da možemo da budemo konkurentni sutra protiv Zenita. Kako god da prođe meč ne treba očajavati, već podržati igrače.
Nadam se da ćemo imati priliku da vidimo na terenu i ova dva juniora.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Petkovic Miroslav

Mao

Bilija docekati lepim poklonom i velikim aplauzom ono malo prisutnih, pa mu nakaciti Lazica na vrat da mu se zivot smuci.

Nadam se da mu je hladno tamo u Rusiji i da se pozeleo cevapa. Nije ga lepo gledati u nekom drugom dresu.

Косјерац

Биће велики подвиг ако добијемо ово. У доброј смо серији али опет десетковани, са друге стране добар Зенит у пуном саставу.

Да одиграмо добар меч па шта буде. Свакако је најважније да нам се врате што пре играчи и да се уводе поново у систем, јер нам најважнији део сезоне тек предстоји.

marakana11

Цитат: Косјерац  Феб 18, 2021, 23:39 поподнеБиће велики подвиг ако добијемо ово. У доброј смо серији али опет десетковани, са друге стране добар Зенит у пуном саставу.

Да одиграмо добар меч па шта буде. Свакако је најважније да нам се врате што пре играчи и да се уводе поново у систем, јер нам најважнији део сезоне тек предстоји.

Баш ово... једно је играти АБА Лигу са скраћеном ротацијом и играти добро. Друго је играти Евролигу против тима који има два добра играча на свакој позицији и који дели минутажу свима.

Ово ће бити тешко, али као и пред куп... идемо да се пошибамо, па шта буде буде. Само се надам здрављу свим играчима, и да постепено се враћамо у форму пред плејоф АБА лиге. Ове три следеће утакмице у ЕЛ, колко ће бити тешке, ће нам дати баш добар простор за напредак.

Напред Звездо!
Од малена, урезано у срце.
Увек уз тебе. Кроз најбоље. Кроз најгоре.
Да ли то била трећа лига или прва,
На целом свету, само је једна Црвена звезда.

Vatrogasac

Ne ocekujem nista od ove utakmice.Zenit je fenomenalan ove sezone.Male sanse bi bile i da smo kompletni a ne ovako
Uz to smo sada vec prilicno umorni posle ovog tempa utakmica iza nas

Vlajkoman

Najveća prednost Zenita biće Pangos gde mi imamo samo Uskokovića, na ostalim pozicijama još i možemo da se ćeramo..

Zenit je apsolutni favorit zbog naše situacije ali su najteže utakmice gde si unapred upisao bodove..

Mi nemamo ništa da izgubimo dok Zenit ima sve jer su izgubili neke utakmice i sada su na ivici plejof zone..

Iz rasterećenosti ali i dobre atmosfere posle kupa, nadam se da ćemo moći da odigramo još jednu dobru utakmicu, da uradimo šta je do nas ali naravno da se Zenit pita i ako budu raspoloženi mi naprosto nemamo šta da tražimo ali ukoliko ne budu imali svoj šuterski dan sve je moguće..

Nadam se usponu forme Simona, trebaće nam za plejof..

Bio bih prezadovoljan da se držimo 3/4 i nekim porazom do 10 razlike, pobeda bi bila baš jedna od većih iznenađenja od početka sezone, podrška timu i stručnom štabu šta god bilo večeras.
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

Sasha

Biće pakleno teško, oni kompletni mi sa 9 igrača... Oni se bore za top 8 a mi smo sve šanse izgubili... Oni odmorni mi skroz ispražnjeni od kupa.

Ali verujem da tu ima još snage za podvig... Samo jaka odbrana i maksimalna rasterećenost nemamo šta da izgubimo.

daco82

Biće ovo teška utakmica za tim.
Nemam očekivanja što se tiče rezultata, odigrati maksimalno pa šta bude.

Romaj

ЦЗВ

Веома тешка утакмица у незгодном тренутку, али шта да се ради. На нама је да дамо све од себе па како буде.

Драго ми је што ће Берон поново крочити у Пионир и биће адекватно поздрављен.

Vlada 89

Broj upisa kao na gostovanju Makabiju u ABA (Karijev drugi mandat)...
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Далибор 00

Bili Beron.

Bio je prvo pojačanje Milana Tomića kada je došao. Kako je sezona išla rastao je sa ekipom, a u plejofu ABA lige je bio perfektan i najbolji naš igrač tokom istog.

Nijedan problem nije pravio nikada, saživeo se sa navijačima kao retko koji stranac i doživeo da mu Pionir skandira Bili, Bili i to mnogo puta.

Šteta što neće biti publike da ga pozdravi, ali verujem da će itekako biti adekvatno pozdravljen od malobrojnih ljudi u hali. Zaslužio je.

KC Rivers je kod nas došao iz Italije i posle nas je vratio karijeru na pravi put.
Imao je solidan i dosta nam pomogao u završnim borbama za trofeje.

Iako večeras nema navijača, svakako će biti lepo videti obojicu ponovo u Pioniru pa makar igrali i protiv Zvezde.

Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Komar

Ovde stvarno nemamo sta da izgubimo.
Meni je dosta samo da odigramo muski i timski, a tako i igramo u zadnje vreme.

Naravno, lepota sporta je u tome sto je sve moguce.