• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Жеље и разбибрига сезона 2021/2022

Започео северна страна, Јун 01, 2021, 16:03 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Bobinator

Mislim da bi ne dovođenje centra bio poprilično veliki rizik, a i iskreno mislim da ima da se probere. Svakako Dejo zna najbolje.

estella roja

Цитат: samson  Окт 19, 2021, 00:00 пре поднеNe znam ime.
Знам ја, али пошто више није толико битно и свакако је било мало вероватно од старта, написаћу. Пошто се информација поклапа са овим што Самсон зна, онда је тај играч сигурно Хатерштајн.

Delijadokoske

Meni ovaj Jaime Echenique, ako se ovako pise, izgleda kao dobra opcija. Ne znam da li ga je neko detaljnije pratio u Spaniji prosle sezone, ali ja ono sto sam ispratio izgleda ok.

GRANDE DIAS

Окт 19, 2021, 00:24 пре подне #12343 Last Edit: Окт 19, 2021, 00:26 пре подне by GRANDE DIAS
Ako nam vec ne treba centar kako se piše pa mogli bismo taj novac izdvojiti pa dovesti jednog kombo igrača 1/2, jer meni na ovo sve fali jedan igrač da to bude potpuno.
P.S
Naravno podrška Deji šta god da uradi

Zvezda leee !!!

Bolje da nisi ni napisao, jebem te srećo... kako bi on lagao na ovaj tim auhh...

Bobinator

Dugo su Klipersi većali između njega i Džajlsa. Jebiga, baš šteta. Nadam se iskreno da će neko drugi doći. Ne znam da li ima nešto oko Pela.

Vranjanac

Lepo razmislja Dejoo...Prvo Tarzuski iz Milana, pa Ajzea.Jedno je sigurno.Igrace ala space oliver necemo gledati.Nista, daj pelea i da stavimo 🔐 na 🎾

bicman

Цитат: Delijadokoske  Окт 19, 2021, 00:23 пре поднеMeni ovaj Jaime Echenique, ako se ovako pise, izgleda kao dobra opcija. Ne znam da li ga je neko detaljnije pratio u Spaniji prosle sezone, ali ja ono sto sam ispratio izgleda ok.

Igrao sa Hollinsom letnju ligu za Wizards-e...

Delijadokoske

vulence

Bas cu se iznenaditi ako dovedemo centra. Mitrovic je postao cista petica i igra odlicno, Kuzmic drzi defanzivnu kliniku i konacno podseca na onog starog, Radonjic ih dobro poznaje i veruje im. Cisto sumnjam da ce dovesti novog igraca i nekome od njih drasticno smanjiti minutazu. Da Cirbes nije tu pa i nekako, ovako nema sanse, prosto nema mesta. Mozda tamo posle nove godine ako ne produzimo Cirbesa, a Luka ili Kuz pokazu da ipak ne mogu u kontinuitetu ovako dobro da igraju.

Po mom misljenju, evo sta ima smisla dodati na ovu ekipu:

1. Jovic, kao dodavac kakvog nemamo i osigurac s obzirom da Dzoni dosta oscilira. Ne bi me cudilo da ga potpisemo tokom sezone, mada neki problem s njim ocito postoji, cim krajem oktobra jos uvek nema klub.

2. Bek sa poenima u rukama, videti pod Lojd/Panter/Beron. Fale nam sigurni poeni, ali od toga 99.9% nema nista, jer smo pretrpani spolja. Morali bi ili da se zahvalimo Holinsu, ili da Dobrica vratimo na fabricka podesavanja i desetak minuta po utakmici. Nijedno ni drugo se nece desiti niti treba da se desi, tako da ovo u startu otpada.

3. Neko ko pokriva obe visoke pozicije, dakle 4-5, to trenutno i najvise ima smisla. Igrac koji bi mogao da pomogne na 5, a usput bi uzeo sve Simonove minute na 4, jer je on objektivno jedini koji ima dobru minutazu a maltene nikakav doprinos. Jos ako ima dobar sut za 3, bombona. E sad, povratkom Vajta bi se i tu stvorila opasna guzva, pa pretpostavljam da ni to nije realno.

Ukratko, najverovatnije nastavljamo s ovim sto imamo. Bar tako ja to vidim, a verujem i Dejo.

Marko035

Цитат: Bagzi  Окт 18, 2021, 21:42 поподнеOsim toga sto je i Radonjic rekao sad nakon Vitamina kad ga pitase, i prethodno Cirbesa potpisanog na 3 meseca, imam i takav bas jak osecaj da do decembra nema bas nikakvog pulsa tu, a posle videcemo.

Ko zeli, taj i dovede, primera je mnogo. Sve ostalo su izgovori.

Meni ce najvece dugo ocekivano pojacanje biti Vajt, i nadam se sto skorijem povratku.
Od drugih nadanja nema vajde...

Procitaj narednih 20 komentara i videces da smo a trzistu, nisu izgovori, jednostavno je  Radonjic takav da se trazi neko ko ce potpuno odgovarati jer nemamo prava na gresku. Pitanje je kakav je sada Cirbes, a mislim da ti Radonjicevu izjavu nisi lepo razumeo, tako da ima vajde itekako.

Вонко Нормални

Кад су већ жеље моја је Кабенгеле. Може дечко и 4. И 5.
Све у свему, сад се тек не бринем. Има избора на тржишту, ако ниједан не одговара Радоњићу, не одговара ни мени.

D-Rose

Suprotno nekom generalnom konsenzusu da nam dovodjenje centra odlucuje sezonu i da nemamo prava na gresku, meni je ovo bas situacija gde bi moglo "da se kocka" i da se dovede neki igrac koji bi potencijalno mogao da donese nesto novo u ekipu, a da nije toliko, sto se kaze, dokazan. Rotacija na centru je jasno uspostavljena sa dva igraca koji igraju iznad ocekivanja + Cirbes tek treba da zaigra. Taj hipoteticki igrac bi mogao lagano da ulazi u sistem i da polako krcka minute, ali isto tako i da eksplodira jako brzo kao sto je bio recimo slucaj sa Kvinsijem. Na stranu sto meni licno deluje da na kraju nece doci niko ako se nastavi sa dobrim rezultatima.

Isto bih se slozio i sa bratom gore koji kaze da bi nam bolje legao neko ko moze da pokrije obe unutrasnje pozicije, ali samson rece da bi Radonja nekog masivnijeg igraca tu.

Zvezdomanija

Bagzi

Ovo je zapravo idealna situacija, nema idealnije, da pokusamo da napravimo neki strasan ubod preko bare. Dakle, neki rizik i put u nepoznato. Neka cetvorka za koju niko ne zna koji su dometi, gde to moze biti novi Miler, a ako ne bude i ipak ispadne tek solidan, kao sto rekoh, nema veze, dobri smo i ovako.

Bilo bi dobro, pogotovo iz tog razloga sto nema Vajta, ritam je tezak, apsolutno se tu nista ne gubi. I moru igraca mora da postoje neki zanimljivi.

Ako do petka ne dovedemo nikog, i ono zrno nade sto imam odlazi niz vetar, i cekacu Vajta ko hleb nasusni.
Navodno oporavak je brzi od ocekivanog.
Državno favorizovanje Partizana stvorilo je armiju do smrti odanih navijača Crvene zvezde.

Marko035

Ne znam zasto pominjete cetvorku kao ubod kad tu imamo Vajta i Davidovca, kao i Kalinica koji ce deo minuta provesti tu, jer bi zalosno bilo skracivati Lazarevicu minutazu.

Treba nam sve osim cetvorke kad se Vajt vrati.

Skuni

Mišljenja sam bio da Kalina neće vidjeti minuta na 4 a kad je sezona počela samo sam učvrstio svoj stav. On najbolju i najzreliju košarku igra kao SF i to ne treba dirati.

Nama je trenutno pozicija 4 najtanja u ekipi i sa nje imamo najmanji doprinos ali tu čekamo jednog od najboljih igrača u timu.

Centri igraju iznad svih očekivanja i takođe sam mišljenja da se neće dovoditi igrač po svaku cijenu, osim ako se ne otvori za neku zverku tipa taj Njemac recimo. Ali se slažem sa @D-Rose da je ovo dobar trenutak da možemo i malo da eksperimentišemo.

Lizard king

Radonja je u odnosu na svoj prethodni mandat prilično evoluirao što je prirodan proces za nekog radnog i posvećenog kao što je naš trener, a pogotovo za trenera koji je još relativno mlad i pred kojim su najbolje godine.

Mislim da su Kuz i Mitar odigrali iznad očekivanja i da se zato razmišlja da se ta lova predviđena za centra preusmeri na čuvenu doselekciju ili što Rose reče na nekog čiji plafon je visok a ko možda može da se čeka i polako uvodi u sistem.
Jedna jedina nepobediva

Zvezdin Vojvoda

Mislim da će se ipak tražiti centar, ne znam da li klasični ili small ball, ali svakako neko kome će primarna pozicija kod nas biti 5. Istina je da su Mitar i Kuz ovo dosad solidno izneli, istina je da sada deluje da smo tanji na 4, ali zaboravljate da je White povređen, a da mi nekako guramo. U slučaju da se povredi neko od Mitra i Kuza ne znam kako bismo rotirali, niko ne zna kakav će Zirbes biti i da li uopšte može da odgovori u EL. Smatram da će zbog toga ipak tražiti peticu.

Da se ja pitam tražio bih i nekog ko bo beka, skorera, ali Radonjić i dalje veruje u Branka tako da od toga nema ništa.
СВИ ЗАЈЕДНО!!!

Srdjan88

Цитат: D-Rose  Окт 19, 2021, 02:31 пре поднеSuprotno nekom generalnom konsenzusu da nam dovodjenje centra odlucuje sezonu i da nemamo prava na gresku, meni je ovo bas situacija gde bi moglo "da se kocka" i da se dovede neki igrac koji bi potencijalno mogao da donese nesto novo u ekipu, a da nije toliko, sto se kaze, dokazan. Rotacija na centru je jasno uspostavljena sa dva igraca koji igraju iznad ocekivanja + Cirbes tek treba da zaigra. Taj hipoteticki igrac bi mogao lagano da ulazi u sistem i da polako krcka minute, ali isto tako i da eksplodira jako brzo kao sto je bio recimo slucaj sa Kvinsijem. Na stranu sto meni licno deluje da na kraju nece doci niko ako se nastavi sa dobrim rezultatima.

Isto bih se slozio i sa bratom gore koji kaze da bi nam bolje legao neko ko moze da pokrije obe unutrasnje pozicije, ali samson rece da bi Radonja nekog masivnijeg igraca tu.
Апсолутно се слажем. Довести неког клинца са колеџа, нешто као што је Цибона довела, неко ко не оде у НБА па да га доведемо. Па ако нешто покаже супер, ако не, неће бити нека велика штета јер имамо Кузмића и Митровића да дијеле минуте а ту је и Цирбес да припомогне. Ни мени нема логике да поред њих оваквих дајемо велике паре за центра и да њима смањујемо минутажу.