• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

AБА лига 2021/2022

Започео miki96, Јун 08, 2021, 10:30 пре подне

« претходна тема - следећа тема »

ajkula_bg

зна он шта прича.
оно што се допада њиховом пуку.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio

samson

Kako izmedju redova stoka prijeti ..vezano za Mozlija.

Vlajkoman

Цитат: samson  Окт 18, 2021, 20:21 поподнеKako izmedju redova stoka prijeti ..vezano za Mozlija.

Siguran si da se na njega odnosi?
Tako je dobro biti lud za tobom Zvezdo!

samson

Zvezda leee !!!

ZmajPŽ

Božić BATa poranio kod groblja ove god 😀👌

ognja

Obradović više nije poštovan trener kao što je nekad bio.

U Feneru su ga bušili zadnje sezone.

Ovo je pre svega njegov marketinški potez i pokušaj dizanja njegovog matičnog kluba.

Treba to poštovati, učinio je mnogo za njih dolaskom, ali nije da su se otimali za njega.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Далибор 00

Окт 18, 2021, 22:35 поподне #4807 Last Edit: Окт 18, 2021, 23:16 поподне by Далибор 00
Dva BAT-a ima KKP.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Далибор 00

Цитат: ognja  Окт 18, 2021, 22:16 поподнеObradović više nije poštovan trener kao što je nekad bio.

U Feneru su ga bušili zadnje sezone.

Ovo je pre svega njegov marketinški potez i pokušaj dizanja njegovog matičnog kluba.

Treba to poštovati, učinio je mnogo za njih dolaskom, ali nije da su se otimali za njega.
Kako misliš marketinški potez?

ognja

Цитат: Далибор 00  Окт 18, 2021, 22:37 поподнеKako misliš marketinški potez?

Da izreklamira sebe kao spasioca Partizana.
NAKURAC, NAKURAC, PARTIZANE NAKURAC!!!

Далибор 00

Цитат: ognja  Окт 18, 2021, 22:52 поподнеDa izreklamira sebe kao spasioca Partizana.
Nije on sam sebe tu doveo. Marketinški to ide u korist nekom drugom.

Zippo

Ali oni u tu pricu ne veruju. Oni veruju da je Zeljko dosao jer voli klub i radi za dzabe.

Niti jedan ti nece reci da ga je doveo Vucic, tako da mu marketing ne pali i nije mi jasno kako lik ne razume sa kojim pacenicima ima posla.

Sektor

Misdongarde

Окт 18, 2021, 23:15 поподне #4813 Last Edit: Окт 18, 2021, 23:21 поподне by Misdongarde
Кога заступају ови lanshire group?

Иначе потраживање је око 16к долара па се на то додају трошкови суђења од 4 ипо сома евра.
Ако их за такве цифре туже, могуће да финансијско стање и није баш тако идеално.
И где је тај други бат?

Далибор 00

Чика Раде

Окт 18, 2021, 23:25 поподне #4815 Last Edit: Окт 18, 2021, 23:27 поподне by Чика Раде
Цитат: Misdongarde  Окт 18, 2021, 23:15 поподнеКога заступају ови lanshire group?

Иначе потраживање је око 16к долара па се на то додају трошкови суђења од 4 ипо сома евра.
Ако их за такве цифре туже, могуће да финансијско стање и није баш тако идеално.
И где је тај други бат?

На потраживање од 16 000 долара, иде и 5% камата месечно, с обзиром да је то од јанауара 2020. лепа пара се ту нагомилала.

mikicapan

Jbt ja guglao tu grupu po imenu i tek kada sam dodao partizan u pretragu izašlo ovo

https://www.hoopsagents.com/basketball.aspx?Cntry=ulebc

TEK SAD NE ODUSTAJEMO

vulevojaividak

Ja jos cekam te turske sponzore da se ozvanice, koji su ulozili u KK Partizan i Zeljka Obradovica...
BOJKOT SMECU ZVANOM "BLIC", MONDO I MOZZARTSPORT !!

"Sa pacovima ionako ne sme drugačije jer se brzo kote i stiču imunitet. Svaki pacovluk notirati dok ne počne mimikrija.
Sad smo definitivno odbranili Staljingrad i ako ne zabodemo uskoro barjak na Rajhstag, eto njih opet nazad za godinu dve". Celtic brat

Чика Раде

Цитат: vulevojaividak  Окт 19, 2021, 05:54 пре поднеJa jos cekam te turske sponzore da se ozvanice, koji su ulozili u KK Partizan i Zeljka Obradovica...

Па Робија је донирао лову за свој вољени клуб, где ћеш већег турског спонзора.

mitoska

Ivan Perinčić više nije trener Zadra.